Προς το περιεχόμενο

Θελω το windows media player 10 πισω!


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑιδια να σας πω και εγω το "δραμα" μου.Φιλος εκανε set up στο φορητο του και του ειπα (δυστυχως) να περασει τα γνησια vista home basic οπως και εκανε.Απο τοτε αρχισαν τα προβληματα.Τελος παντων δυο ερωτησρις για το Media player 11.

KApoia αρχεια βιντεο(πχ divx) δεν τα αναπαραγει αλλα βγαζει μονο ηχο(και οχι εικονα) ή και τιποτα απο τα δυο.Δοκιμασα να κατεβασω κοντεκ απο τη σελιδα της εταιριας αλλα τιποτα.Τι να κανουμε γι αυτο?

Υπαρχει επιλογη στον 11 για τις πιθανεςενεργειες μας(πχ αποθηκευση ως κτλ) που στις προηγουμνες εκδοσεις νομιζω ηταν ως media player classic.Πειτε μου γιατι οσο και αν εψαξα δεν βρηκα κατι.

ΠΑιδια τα φωτα σας γιατι νιωθω τυψεις που παρεσυρα το φιλο μου στην περιπετεια αυτη και ουσιαστικα δεν μπορει να κανει τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

παιδιά διάβασα τα posts αλλα τη δουλειά μου δεν την έκανα.Θέλω τοn media player 10.Τν έχει κανεις?Η τελοσπ'αντων κανείς που να ξέρει που να τον κατεβασω?Δεν έχω αυθεντικά windows για την επικύρωση που ζητάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν φταίει ο πλέιερ...βασικα με τον ΜP11 λογικά μπήκαν κάποια κόντεκ τα οποία έχουν πρόβλημα...τελος πάντων, ΔΕΝ φταίει ο MP11.

Μπές ΕΔΩ http://www.tweaksrus.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=189&Itemid=41/

κ κατέβασε το FFSHOW κ δες αν διορθώθεί το πρόβλημα...Αν όχι τότε βλέπουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν φταίει ο πλέιερ...βασικα με τον ΜP11 λογικά μπήκαν κάποια κόντεκ τα οποία έχουν πρόβλημα...τελος πάντων, ΔΕΝ φταίει ο MP11.

Μπές ΕΔΩ http://www.tweaksrus.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=189&Itemid=41/

κ κατέβασε το FFSHOW κ δες αν διορθώθεί το πρόβλημα...Αν όχι τότε βλέπουμε..

 

To ffshow μου έδωσε και εμένα λύση σχετικά με κάποια αρχεία που δεν παίζει την εικόνα παρα μόνο τον ήχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά διάβασα τα posts αλλα τη δουλειά μου δεν την έκανα.Θέλω τοn media player 10.Τν έχει κανεις?Η τελοσπ'αντων κανείς που να ξέρει που να τον κατεβασω?Δεν έχω αυθεντικά windows για την επικύρωση που ζητάει

 

Αν ειχες το 10, εβαλες το 11 αλλα θες να γυρισεις πίσω η λύση βρίσκεται εδώ.

 

Περαιτέρω δε γνωρίζω.

 

Btw βρηκα πως γινεται η απεγκατασταση για οσους το χρειαστουν. Καταργεις το Windows Media Player 11, απο τα προγραμματα, το WIndows Media Format Runtime 11, επισης απο την προσθαφαιρεση προγραμματων και το Microsoft User Mode V1 και μετα το 10 επανερχεται κανονικοτατα!

 

Υπάρχει τρόπος να του αλλάξω εμφάνιση του 10 σε κάτι ακόμα πιο απλο; Μιλάω για το μεγάλο player οχι το mini mode.

 

@kainoyrios ΓΙα το mini mode, αν δε θες να ξεκιναει αυτοματα ;; (δε λες τι προβλημα εχεις :-? ) στις ρυθμισεις φίλε καινουριε ειναι μια εντολη που λεει start mini player for. Αυτο το ξετικαρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχες το 10, εβαλες το 11 αλλα θες να γυρισεις πίσω η λύση βρίσκεται εδώ.

 

Περαιτέρω δε γνωρίζω.

 

 

 

@kainoyrios ΓΙα το mini mode, αν δε θες να ξεκιναει αυτοματα ;; (δε λες τι προβλημα εχεις :-? ) στις ρυθμισεις φίλε καινουριε ειναι μια εντολη που λεει start mini player for. Αυτο το ξετικαρεις.

 

Το πρόβλημα είναι ότι αν το κάνω ελαχιστοποίηση αντί να γίνει σαν τα υπόλοιπα ελαχιστοποιημένα παράθυρα , εμφανίζεται το mini mode. Αυτή τη ρύθμιση δεν τη βρίσκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις τη μπαρα κατω δεξια που εμφανιζεται; Αυτο κανεις δεξι κλικ στην μπαρα των win (την μπλε default μπαρα) και θα σου βγαλει ενα μενου ((μαζι με αλλα) γραμμες εργαλειων. Ξετικαρε το windows Media Player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις τη μπαρα κατω δεξια που εμφανιζεται; Αυτο κανεις δεξι κλικ στην μπαρα των win (την μπλε default μπαρα) και θα σου βγαλει ενα μενου ((μαζι με αλλα) γραμμες εργαλειων. Ξετικαρε το windows Media Player.

 

Ευχαριστώ freakster , τώρα είναι οκ.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο wimp 11 ειναι κλασεις ανωτερος απο τον 10 αν βρεις τα κολπα του....τωρα για video ο player ειναι ενας! GOM, ουτε bs σπασμενο ουτε τπτ.... Παιζει ο,τι και ο vlc, ειναι παναλαφρος εχει πολυ πιο ομορφο γραφικο περιβαλλον απο οποιονδηποτε....,δεχεται skins, βρισκει μονος του ο,τι αποκωδικοποιητη χρειαζεσαι.... Στα xp χρηιμοποιω gom στα vista μου wmp11 + KLIte mega codec pack και τα παιζει ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...