Προς το περιεχόμενο

Eurobank - E banking


beastgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά πλέον πρέπει να βάλεις τον κωδικό σου με virtual keyboard.

Κάποια στιγμή το είχαν και παλιά για τον αριθμό της χρεωστικής αν θυμάστε...

 

 

Το προσεξα σημερα...Για λογους ασφαλειας για καποιο διαστημα απο το διαβασα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ωραία, αν είναι για λίγο δεν είναι πρόβλημα!:-)

 

 

Κατι τετοιο μου εγραψε οταν πρωτοεμφανηστηκε σημερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι σωστό...

Αλλά ποτέ δεν τα διαβάζω ολόκληρα αυτά:X; Eλεγε ότι κλάπηκαν κάτι λογαριασμοί μέσω email και το ποιό τραγικό απο όλα... τα email έλεγαν είμαστε απο την eurobank κτλ και κατεβάστε ένα αρχείο report.EXE άπο site εκτός eurobank για να επαληθεύσουμε τον κωδικό σας και τέτοια:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι σωστό...

Αλλά ποτέ δεν τα διαβάζω ολόκληρα αυτά:X; Eλεγε ότι κλάπηκαν κάτι λογαριασμοί μέσω email και το ποιό τραγικό απο όλα... τα email έλεγαν είμαστε απο την eurobank κτλ και κατεβάστε ένα αρχείο report.EXE άπο site εκτός eurobank για να επαληθεύσουμε τον κωδικό σας και τέτοια:lol:

 

 

Καπως ετσι τα ελεγε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα ολο το site ειχε προβλημα με το που βαλαν το keyboard ..σαν να μην αντεχε ο server ..δεν μπορουσα να μπω με τπτ..

 

Μαλλον καποιο τοπικο σου προβλημα θα ηταν...Ακομα και απο το γραφειο μια χαρα εμαπαινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά έχω μια προπληρωμένη κάρτα από την eurobank και θέλω να ρωτήσω το εξής, ,μπορώ να πάρω τηλέφωνο και να με βάλουν κωδικό pin στην κάρτα για να την χειρίζομαι με e-banking η πρέπει να πάω σε κάποιο κατάστημα για να το κάνω αυτό.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pin για ebanking? Pin είναι μόνο για τα ΑΤΜ, και e-banking μόνο εάν έχεις τραπεζικό λογαριασμό.

 

δεν μπορώ να βλέπω το υπόλοιπο της κάρτας από τον υπολογιστή μου.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε τηλ 2109555000 και αθ σου ενεργοποιησουν το phone και internet banking.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 23:40 ----------

 

δεν μπορώ να βλέπω το υπόλοιπο της κάρτας από τον υπολογιστή μου.?

 

Δυστυχως οχι.Μονο απο ΑΤΜ ή phonebanking εχεις ενημερωση τελευταιας στιγμης.Απο τον υπολογιστη βλεπεις το οριο , ποσο εχεις χρεωστικο και την ημερομηνια καταβολης ελαχιστης δοσης οπως σου ερχοντε γαι γραπτα σπιτι και οχι εκεινει την στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Κανω κι εγω ενα ξεθαμα επειδη προκειται να παω να βγαλω χρεωστικη-προπληρωμενη καρτα για αγορες μεσω ιντερνετ για να μην ανοιγω νεο τοπικ. Εχω τραπεζικο λογαριασμο στο eurobank. Θα με βολευε να παω να βγαλω μια χρεωστικη λοιπον και να ξεμπερδευω.

 

Ωστοσο καποια τοπικ που διαβασα οπως αυτο εδω με ψιλοκρατανε πισω και σκεφτομαι να κινηθω προς Alpha η Πειραιως. Πολλες δυσλειτουργιες, πολλα προβληματα, πολλα παραπονα γενικως.

 

Απλα 1 γνωμη θελω απο μερικους που χρησιμοποιουν/χρησιμοποιουσαν την εν λογω τραπεζα για online συναλαγες. Μηπως δεν πρεπει να μπλεξω με eurobank για να μη παιδευομαι αδικα? Να παω εξαρχης προς αλλη τραπεζα να εχω το κεφαλι μου ησυχο? Η ολα οκ μια μικροφασαρια στην αρχη ειναι και μετα τελος, θα δουλευουν ολα ρολοι?

 

Επισης δε μου εχουν λυθει διαφορες αποριες χαζευοντας σε διαφορα τοπικ, οπως ποια τραπεζα παιρνει τη μικροτερη προμηθεια για καθε γεμισμα λογαριασμου, ποια τραπεζα χρεωνει πχ μετα απο 1 6μηνο ανενεργου λογαριασμου, ποια δε χρεωνει κλπ. Οποιος γνωριζει ας με διαφωτισει σε οτι μπορει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...