Προς το περιεχόμενο

Παραλίες στην Αθήνα


konandrio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαντάζομαι τον γυμνιστή να κολυμπάει αμέριμνος και μια τσούχτρα να του τσιμπάει ξαφνικά τα....:twisted::twisted::twisted:

 

(καλύτερα να φοράς το μαγιό κατά την γνώμη μου!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω στην αθηνα, ποιο πιστευετε οτι ειναι το καλυτερο μερος για μπανακι?βασικα επειδη πηγα χτες αλιμο στην παραλιακη και εκτος απο το οτι ειχε παρα πολυ κοσμο ηταν και πενταβρωμικη...ξερει κανεις κανα καλο μερος?(τελικα το θεμα του τοπικ ειναι μονο για παραλιες γυμνιστων?γιατι δεν το ξεκαθαριζει ο τιτλος:? παντως εγω λεω για κανονικες )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την γνωμη μου η Αθηνα ΔΕΝ ειναι για μπανιο.

Έλα τώρα,ας μην είμαστε υπερβολικοί,απλά χρειάζεσαι και τον κατάλληλο εξοπλισμό. ;)

Hazard-Suit8_01.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τόπικ ειναι γενικά για παραλίες, αν υπαρχει και καμια για γυμνισμό ας αναφερθεί, pappous_soulis τι εξοπλισμό εννοείς; σκάφος και ελικόπτερο; πριν λίγο γύρισα απο μπάνιο πήγα Ραφήνα στην κόκκινη και στην πράσινη παραλία ετσι νομίζω τις έλεγαν εκατσα 2 λεπτά και έφυγα, ηταν μαύρη απο τα φικια και η παραλία τσιμεντένια, τελικα εφυγα για λούτσα και εκατσα απέναντι απο τα φανάρια και εκει τίγκα στα φίκια ηταν, αμα πηγενες 200 μετρα πιο μέσα ηταν αρκετα καθαρη, πληρωσα την ξαπλωστρα 4 ? 2 άτομα νομιζω περυση δεν πλήρωνες, τέλος πάντων χάλια, πειτε καμια καλή ρε παιδια με αμμο χωρίς φίκια δεν με ενδιαφερει να υπαρχουν ομπρελες και μάγαζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τόπικ ειναι γενικά για παραλίες, αν υπαρχει και καμια για γυμνισμό ας αναφερθεί, pappous_soulis τι εξοπλισμό εννοείς; σκάφος και ελικόπτερο; πριν λίγο γύρισα απο μπάνιο πήγα Ραφήνα στην κόκκινη και στην πράσινη παραλία ετσι νομίζω τις έλεγαν εκατσα 2 λεπτά και έφυγα, ηταν μαύρη απο τα φικια και η παραλία τσιμεντένια, τελικα εφυγα για λούτσα και εκατσα απέναντι απο τα φανάρια και εκει τίγκα στα φίκια ηταν, αμα πηγενες 200 μετρα πιο μέσα ηταν αρκετα καθαρη, πληρωσα την ξαπλωστρα 4 ? 2 άτομα νομιζω περυση δεν πλήρωνες, τέλος πάντων χάλια, πειτε καμια καλή ρε παιδια με αμμο χωρίς φίκια δεν με ενδιαφερει να υπαρχουν ομπρελες και μάγαζια.

 

Δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά στην Αττική παραλία (και νερά) καθαρή χωρίς κόσμο κτλ κτλ μάλλον δεν υπάρχει. Αλλά και να υπήρχε (και να την ήξερα) δε θα την έλεγα εδώ ούτε σε κανένα forum για τον απλούστατο λόγο οτι θα ήθελα να την προστατέψω από τις ορδές.

Ίσως λίγο εγωκεντρικό (αν και πάλι η παρέα μου θα την μάθαινε) αλλά δεν θα το ρίσκαρα να την έβλεπα χάλι μαύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα τώρα,ας μην είμαστε υπερβολικοί,απλά χρειάζεσαι και τον κατάλληλο εξοπλισμό. ;)

Hazard-Suit8_01.gif

 

Ετσι....

 

Αμα λαχει κανεις και τα μακροβουτια σου σαν κυριος :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά στην Αττική παραλία (και νερά) καθαρή χωρίς κόσμο κτλ κτλ μάλλον δεν υπάρχει. Αλλά και να υπήρχε (και να την ήξερα) δε θα την έλεγα εδώ ούτε σε κανένα forum για τον απλούστατο λόγο οτι θα ήθελα να την προστατέψω από τις ορδές.

Ίσως λίγο εγωκεντρικό (αν και πάλι η παρέα μου θα την μάθαινε) αλλά δεν θα το ρίσκαρα να την έβλεπα χάλι μαύρο.

 

Δυστυχώς καθόλου εγωκεντρικό ή ελιτίστικο, έτσι είναι, οι μάζες είναι γτπ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά στην Αττική παραλία (και νερά) καθαρή χωρίς κόσμο κτλ κτλ μάλλον δεν υπάρχει. Αλλά και να υπήρχε (και να την ήξερα) δε θα την έλεγα εδώ ούτε σε κανένα forum για τον απλούστατο λόγο οτι θα ήθελα να την προστατέψω από τις ορδές.

Ίσως λίγο εγωκεντρικό (αν και πάλι η παρέα μου θα την μάθαινε) αλλά δεν θα το ρίσκαρα να την έβλεπα χάλι μαύρο.

 

Δηλαδη τη μου λες οτι εχεις βρει παραλία 1χ1 και αμα ερθουμε και εμεις δεν θα χωράμε; εγω ψάχνω παραλία που να ειναι της προκοπης δεν ζητησα κρυφες παραλίες, να εχει ψιλη αμμο και να ειναι καθαρα, τι διαολο η Αττικη γυρω γυρω θαλασσα εχει παντου για τον που...ο ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον σχοινια εκει που ειναι οι κατοικιες τον δικαστικών πηγενα με την οικογενεια μικρος.

Βραχια ομως, με την μια 2-3 μετρα ,αλλα ηταν μοναχικα και μεσα στα δεντρα.

παντως μενω στην λουτσα εδω και μερικα χρονια, αριστερα εκει που ειναι τα froggys einai ωραια παραλια...εχω να παο απο πρόπερσι παντως :P

δεξια θελει αμαξι για να φτασεις στα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...