Προς το περιεχόμενο

Κωδικοι για San Andreas


nikos papas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Verdana, Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 10pt; line-height: normal } p { margin: 0px; }1)http://www.psxextreme.com/scripts/cheats2/cheat.asp?CheatID=359

2)http://www.gamespot.com/ps2/action/gta4/hints.html

 

Αν δεν φτάνουν δες εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ασχολουμαι με παιχνιδια γιαυτο δεν εχω ιδεα το τι γινεται.Τους κωδικους τους θελω για τον ανεψιο μου.Αυτο που δεν καταλαβα ειναι, γιατι δεν θα πρεπει να κανει κανεις save οταν χρησιμοποιει τους κωδικους.

Επισης υπαρχει κωδικος ,"για να μην σε κυνηγαει η αστυνομια"?Μυστηρια πραγματα.Τι σοι παιχνιδι ειναι αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν κανεις save, το effect του κωδικου θα μεινει αποθηκευμενο και θα γινει χαλια το gameplay.

 

Υπαρχει κωδικος για να αφαιρει τα ''αστερακια'' της αστυνομιας, δλδ το wanted level.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι!Έχω xbox όχι το 360 το παλιό και έπαιζα San Andreas με τον CJ ξέρετε :P και μια φορά χρησιμοποίησα cheats για μια αποστολή!Μόλις τέλιωσα την αποστολή το έβγαλα το cheat και το αποθήκευσα!Μόλις πήγα να το αποθηκεύσω μου έβγαλε ένα μήνυμα WARNING....έχεις χρησιμοποιήσει cheats και κάτι τέτοια!Πειράζει που το αποθήκευσα?Μπορεί να πάθει κάτι το game!Το έχω τόσο καιρό τίποτα δεν έχει πάθει αφού έτσι και αλλιώς το είχα βγάλει το cheat πριν το αποθηκεύσω!Άρα κανένα πρόβλημα!Σωστά?

 

Υ.Σ:Απαντήστε μου γρήγορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι!Έχω xbox όχι το 360 το παλιό και έπαιζα San Andreas με τον CJ ξέρετε :P και μια φορά χρησιμοποίησα cheats για μια αποστολή!Μόλις τέλιωσα την αποστολή το έβγαλα το cheat και το αποθήκευσα!Μόλις πήγα να το αποθηκεύσω μου έβγαλε ένα μήνυμα WARNING....έχεις χρησιμοποιήσει cheats και κάτι τέτοια!Πειράζει που το αποθήκευσα?Μπορεί να πάθει κάτι το game!Το έχω τόσο καιρό τίποτα δεν έχει πάθει αφού έτσι και αλλιώς το είχα βγάλει το cheat πριν το αποθηκεύσω!Άρα κανένα πρόβλημα!Σωστά?

 

Υ.Σ:Απαντήστε μου γρήγορα!

 

Δεν υπαρχει κανένα πρόβλημα φίλε. Μην ανησυχείς. Εγώ αφήνω όλους τους κωδικούς ανοιχτούς και το κλείνω και δεν παθαίνει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...