Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1)Ναι μπορεις να βαλεις χρεωστικη. Και ναι θα βαλεις για λογους στοιχηματος. Μετα ειναι θεμα τραπεζας. απο οτι ξερω απλα πρεπει να τους ενημερωσεις οτι θελεις η καρτα σου να ειναι διαθεσιμη για ΟΛΕΣ τις κινήσεις στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ. (Alpha γινεται)

2)Αν βαλεις ΟΧΙ σαφος και δεν μπορεις να το κανεις (για στοιχημα)

3)Δεν ειναι ακυρο.. ειναι ακριβως για αυτον τον λογο. Δικλίδα ασφαλειας. (μεγαλη ανάλυση θελει.. απλα δεν ειναι ακυρο)

4)Μπορεις να τα τραβιξεις .. αυτο ειναι απλα για να στείλεις λεφτα οχι να λαβεις. Θα τα δεχτει κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λοιπόν, αυτό με το skrill με ενδιαφέρει πολύ. Έχω μια ερώτηση να κάνω τώρα όμως: Σκέφτομαι να βάλω από μια χρεωστική προς τo skrill, αλλά έχει μια επιλογή που με ρωτάει αν χρησιμοποιήσω τα χρήματα αυτά για σκοπούς παιχνιδιού ή όχι. Το θέμα είναι το εξής: αν βάλω ΝΑΙ φοβάμαι πως μπορεί η τράπεζα να μην πραγματοποιήσει τη συναλλαγή και αν βάλω ΟΧΙ νομίζω πως η στοιχηματικη εταιρεία δεν θα δεχτεί την κατάθεση από το skrill. Το λέω γιατί είχα προσπαθήσει στο παρελθόν και κάτι τέτοιο είχε συμβεί. Επίσης, γιατί να με ρωτάει η moneybookers πού θα χρησιμοποιήσω τα χρήματα που θα καταθέσω σ' αυτούς; Δεν είναι λίγο άκυρο;

Και, τέλος πάντων, τι επιλέγω από τη στιγμή που τα θέλω για στοιχηματική εταιρεία μετά; Κι αν θέλω να κάνω ανάληψη αργότερα από moneybookers στην τράπεζα και η τράπεζα δεν τα δεχτεί αφού θα είναι χρήματα από τζόγο; Πολλές ερωτήσεις τελικά... :)

 

Δες εδώ περί skrill...

 

Όλες δέχονται skrill απλά νομίζω η 10Βet (και κάποιες άλλες, όχι όμως η 365) θέλει η πρώτη κατάθεση να μην είναι από skrill.

Γενικά να ξέρεις ότι το skrill είναι υπερασφαλές!!!

 

Το skrill γενικά έχει πολλά επίπεδα... Άν είναι πολλά γίνεσαι VIP member κι έχεις άλλα προνόμια (πιστωτικές και τέτοια συνδεδεμένες με το λογαριασμό σου). Αν είναι πάρα πολλά κάνε οffshore...

 

Αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εδώ περί skrill...

 

Όλες δέχονται skrill απλά νομίζω η 10Βet (και κάποιες άλλες, όχι όμως η 365) θέλει η πρώτη κατάθεση να μην είναι από skrill.

Γενικά να ξέρεις ότι το skrill είναι υπερασφαλές!!!

 

Το skrill γενικά έχει πολλά επίπεδα... Άν είναι πολλά γίνεσαι VIP member κι έχεις άλλα προνόμια (πιστωτικές και τέτοια συνδεδεμένες με το λογαριασμό σου). Αν είναι πάρα πολλά κάνε οffshore...

 

Αυτά...

 

Κανεις λαθος φιλε μου

Δεν βγαζει ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ.

Η Skrill εκδιδει και ΧΩΡΙΣ να εισαι VIP χρεωστικη καρτα η οποια ειναι συνδεδεμενη με τον λογαριασμο σου.

Αν εισαι VIP την εχεις χωρις έξοδα , αλλιως ειναι 10€/έτος.

 

Σε ολες τις εταιριες οι καταθεση μπορει να γινει μεσω SKRILL πλην ελαχιστων μικρων (απο της μεγαλες μονο η UNIBET αφερεσε την SKRILL μονο για ελληνες). Απλά μερικες εταιρίες ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΜΠΟΝΟΥΣ αν καταθέσεις μεσω SKRILL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις λαθος φιλε μου

Δεν βγαζει ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ.

Η Skrill εκδιδει και ΧΩΡΙΣ να εισαι VIP χρεωστικη καρτα η οποια ειναι συνδεδεμενη με τον λογαριασμο σου.

Αν εισαι VIP την εχεις χωρις έξοδα , αλλιως ειναι 10€/έτος.

 

Σε ολες τις εταιριες οι καταθεση μπορει να γινει μεσω SKRILL πλην ελαχιστων μικρων (απο της μεγαλες μονο η UNIBET αφερεσε την SKRILL μονο για ελληνες). Απλά μερικες εταιρίες ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΜΠΟΝΟΥΣ αν καταθέσεις μεσω SKRILL.

 

1. ) Έχεις δίκιο... Εννούσα χρεωστική... Το πιστωτική μου ξέφυγε!!! Πάντως με τη blacklist και τις εξελίξεις στο διαδυκτιακό στοίχημα το Skrill πλεόν επιβάλλεται

2.) Ισχύει, μερικές για να δώσουν μπόνους θέλουν κατάθεση από τράπεζα! Αυτό έχει να κάνει για περισσότερη ασφάλεια σχετικά με το Know your Customer (για να μη γινονται λαμογιές με τα bonus)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

γεια στην παρεα.

εγω παιζω με χρεωστικη απο πειραιως και θελω να μαθω αν κραταει προμήθεια η τραπεζα.

δηλαδη κανω καταθεση στο bet365 10ευρο και τα κανω μετα απο λιγο αναληψη, θα εχω τα 10ευρο μου ολόκληρα η θα λείπουν μερικα?

η bet365 μου ειπε οτι εκεινη δεν κραταει κατι και οτι ισως να κραταει η τραπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια στην παρεα.

εγω παιζω με χρεωστικη απο πειραιως και θελω να μαθω αν κραταει προμήθεια η τραπεζα.

δηλαδη κανω καταθεση στο bet365 10ευρο και τα κανω μετα απο λιγο αναληψη, θα εχω τα 10ευρο μου ολόκληρα η θα λείπουν μερικα?

η bet365 μου ειπε οτι εκεινη δεν κραταει κατι και οτι ισως να κραταει η τραπεζα.

 

Εαν ζητησεις αναληψη στην καρτα: οχι δεν θα χρεωθεις τιποτα. Εαν ζητησεις αναληψη με εμβασμα: ναι θα εχεις προμηθεια τις τραπεζας απο 1,5 - 3€. ~ Να ζητας αναληψη στην καρτα (που εκανες την καταθεση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια στην παρεα.

εγω παιζω με χρεωστικη απο πειραιως και θελω να μαθω αν κραταει προμήθεια η τραπεζα.

δηλαδη κανω καταθεση στο bet365 10ευρο και τα κανω μετα απο λιγο αναληψη, θα εχω τα 10ευρο μου ολόκληρα η θα λείπουν μερικα?

η bet365 μου ειπε οτι εκεινη δεν κραταει κατι και οτι ισως να κραταει η τραπεζα.

 

Οτι ειπε ο φιλος.

Η διάρκεια ειναι 2-3 μερες παντα και αν ειναι σε καρτα δεν κραταει τιποτα ουτε η 365 ουτε η τραπεζα.

Δεν ξερω αν ολες οι αναλήψεις ειναι δωρεαν αλλα για να στο είπαν ετσι θα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα μου ειναι να μην κραταει η τραπεζα.

απο την ιδια καρτα κανω αναληψη και κατααθεση.

απλα οποτε πιανω κατι βγαζω ωστε να μην μαζεύονται και τα παιζω.

δηλαδη βαζω-βγαζω συχνα.

αν κραταει η τραπεζα δεν συμφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Καλημέρα, παιδιά.

Γνωρίζει κανείς αν λειτουργεί κανονικά η bet365 ακόμα; Να μπορείς δηλαδή να κάνεις κατάθεση, να παίξεις και, καλώς εχόντων των πραγμάτων, να πραγματοποιήσεις ανάληψη;

Λειτουργούν όλα αυτά κανονικά ή έχει αλλάξει κάτι λόγω των ειδικών συνθηκών που επικρατούν στην χώρα και στις τράπεζες ειδικότερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορεις να κανεις καταθεση με ελληνικη καρτα! απο αυριο δεν ξερω! stoiximan μπορεις αλλα μια αναληψη που εκανα ακομα να μπει μετα απο 20 μερες περιπου,απο αυριο βλεπουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα σε ολους!!

 

ηθελα λιγο να ρωτησω σχετικα με το μπονους εγγραφης που δινουν ολες οι εταιριες, αν μπορω να το παρω και για τον ξαδερφο μου που δεν ασχολειται με αυτα ομως...δοκιμασα σε καποια εταιρια να κανω εγγραφη με τα στοιχεια του απο τον υπολογιστη μου ομως (με το ιδιο ip δηλαδη) και δεν μου το εδωσαν. Αν κανω την εγγραφη του σε αλλη εταιριο απο συσκευη κινητου μπορει παλι να μου το αρνηθουν? Ελεγχουν δηλαδη και τα IP και τις συσκευες κινητων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...