Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

<p>Καλησπέρα σε ολους...πως θα κάνουμε κατάθεση στην βετ365 τωρα που δε δέχονται την Πειραιώς prepaid?please βοήθεια</p>

 

Αυτό προσπαθώ να καταλάβω και εγώ... Είτε με προπληρωμένη είτε με χρεωστική (Πειραιώς και οι δύο) τρώω άκυρο! Στο Help desk που ρώτησα, μου είπαν βέβαια ότι λειτουργεί κανονικά η κατάθεση με κάρτα!!! Καταλαβαίνει κανείς κάτι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα στον stoiximan λόγω αυτής της κατάστασης μιας και έχει ελληνικό λογαριασμό. Στη bet κι εγώ δεν κατάφερα να κάνω κατάθεση άσχετα με το τι λένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη bet365 υπάρχει πλέον επιλογή viva payments...Απο ότι κατάλαβα είναι ένας μεσαζοντας με έδρα και στην Ελλάδα. Εγώ έκανα κατάθεση κανονικά χρησιμοποιώντας κάρτα... <br>

Προς το παρόν δεν βλέπω επιπλέον χρεώσεις ή προμήθειες στο ebanking. Αν αλλάξει κάτι τις επόμενες μέρες θα ενημερώσω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βλέπω ότι πολλές στοιχηματικές χρησιμοποιούν Skrill - από εκεί, αν κάνω κατάθεση, θα μπορώ μετά να κάνω ανάληψη στο λογαριασμό μου Skrill και ύστερα στην κάρτα;

Δεν πρέπει με κάποιον τρόπο να πιστοποιεί πως ο λογαριασμός Skrill είναι ο λογαριασμός του χρήστη της στοιχηματικής ή δεν έχει σημασία αυτό;

Επεξ/σία από sarantatessera
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν κάνεις κατάθεση στη στοιχηματική από το skrill μπορείς κανονικά να κάνεις ανάληψη από τη στοιχηματική προς στο skrill. Από το skrill μπορείς να στείλεις λεφτά στο λογαριασμό σου ωστόσο υπάρχει προμήθεια οπότε δε βολέυει να κάνεις συνεχώς αναλήψεις από το skrill.

Όσον αφορά την πιστοποίηση, από το λογαριασμό skrill που θα κάνεις κατάθεση σε μια στοιχηματική μπορείς να κάνεις ανάληψη αποκλειστικά και μόνο σε αυτό το λογαριασμό skrill οπότε δεν υπάρχει κάποιο θέμα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...