Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Re paidia xwris plaka kai xwris na thelw na anoiksw politiki sizitisi oi ekloges den einai podosfairo.Antikeimenika kai xwris na proskeime kapou h ND den xanei gia kanena logo.

 

Εγω που προσκειμαι προς την νδ ενα εχω να σου πω:την ταινια ZORBA(το πιασες το υπονοουμενο ετσι ;) ?) the greek την εχεις δει?Δεν υπαρχουνε 100% σιγορα στοιχηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

dark_banishing 2-2 xtes to filiko elladas-ispanias, pali ton poulo pirame....

 

@alet: O logos pou o Kramanlis zitise prowres ekloges einai gia na asxolithei o laos kai oi dimosiografoi me autes kai na min dieureunisoun to snadalo Zorba me tin metakinisi 230.000.000 euro se sygekrimeno politiko komma?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dark_banishing 2-2 xtes to filiko elladas-ispanias, pali ton poulo pirame....

 

Μακαρι να ητανε 2-2...φαγαμε γκολ στο 93'.2-3 υπερ των ισπανων

 

@alet: O logos pou o Kramanlis zitise prowres ekloges einai gia na asxolithei o laos kai oi dimosiografoi me autes kai na min dieureunisoun to snadalo Zorba me tin metakinisi 230.000.000 euro se sygekrimeno politiko komma?

 

 

Δεν ξερω γιατι εκανε προωρες εκλογες,απλα απαντησα στο παλληκαρι που ελεγε οτι το 1.25 υπερ της νικης της ΝΔ ητανε σιγουρο στοιχημα.Δεν ξερει κανεις αν οι χθεσινες αποκαλυψεις της εκθεσης ζορμπα κανουνε το 1.5% που ειναι μπροστα η ΝΔ να εξανεμιστει και να οδηγηθουμε σε εκλογικο ντερμπι.Οποτε sure bets δεν υπαρχουνε πουθενα,ουτε καν στην πολιτικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έκανα μια ανάληψη από την bwin (την πρώτη μου) και τους έστειλα fax με φωτοτυπία ταυτότητας και username.

Τους έστειλα mail ρωτώντας του αν έλαβαν το fax και περίπου σε πόσες μέρες θα έχω τα λεφτα στο λογαριασμό της κάρτας μου και μου απάντησαν πως το fax το λαμβάνουν την επόμενη εργάσιμη μέρα και το εξής:

Simeiwste oti me ti lipsi tou antigrafou, to oikonomiko xreiazetai 1-2 ergasimes imeres gia tin epeksergasia tis analipsis.

Τι εννοεί επεξεργασία της ανάληψης; Τι πρέπει να κάνει δηλαδή; Γιατί υπολογίζω πως η όλη διαδικασία θα πάει πάνω από 7 εργάσιμες ημέρες τελικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
sportingbet.gr

 

+1 Δεν τα εχω δοκιμάσει όλα αλλά στην Sportingbet μπορείς να κάνεις ανάληψη όσο και να 'ναι το ποσό. Σε κάποιες εταιρίες minimum είναι τα 30 ευρώ.

 

Aγγλία - Ρωσσία Χ

Ιταλία να κερδίσει την Ουκρανία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εθνικες ομαδες...μπρρρ εχω φαει τους μεγαλυτερους κουβαδες απο αυτους τους αγωνες.Αν διαλεγα κατι θα ητανε οι ασσοι της Τσεχιας και της Τουρκιας,αλλα οχι και για κανενα σπουδαιο μπονταρισμα.Μαλλον θα περιμενω τους δημοφιλεις αγωνες live μπας και κανω κανα trading ή πετυχω καμια καλυτερη αποδοση στην betfair

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...