Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

to paypal pou lete/ne einai asfales?

na to empisteyomai?

opou allou exoun allo systima xrewsis na eimai makrya?

sigoura o tzogos einai ethistikos kai thelei prosoxi...

ta kerdi (an kerdiseis apo ena paixnidi) pou ta blepeis (apo pou, mono trapezis?) kai synithws pote mporeis na ta "sikwseis".

sas zalisa to kserw alla exw amfibolies... :-(

prwti fora pou lelw na asxolithw kai den ta kserw ta pragmata, gia ayto rwtaw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κανα site για να παίζουμε;

 

μήπως να κάνουμε κανα poll;

 

γνώμες για το ladbrokes που παίζω για την ώρα;

αποδόσεις/αξιοπιστία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί; απάντησε κ κανένας;

μόνο ο alet,

είναι δύσκολο να μας πείτε που παίζεται ώστε να μάθουμε κ εμείς που είμαστε καινούριοι στο χώρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Betfair πρέπει να κάνεις σίγουρα.

Μετά από τους παραδοσιακούς book κάνε σε άλλον έναν. Bwin έχει ωραία ποικιλία και σχετικά μέτριες αποδόσεις. Καλό είναι να έχεις σε πολλούς book για να βρίσκεις τις καλύτερες αποδόσεις, αλλά για αρχή καλύτερα σε λίγους για να κρατάς πιο εύκολα τον συνολικό σου λογαριασμό και να μην παρασύρεσαι.

 

Για να κερδίζεις πρέπει να έχεις υπομονή, μέθοδο και σωστά προγνωστικά. Άμα σου λείπει κάτι απο αυτά θα χάνεις μια ζωή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

padws apo prognwstika den ta pas kai poly kala :-? .::2 sta 8::.

simasia exei i prospatheia pada alla epeidi kai o kosmos paizei ta lefta tou ofeilw na to pw... :-D

 

 

ontos xalia ta prognostika mou kai apo ton epomeno mina tha me diagrapsoun apo tin omada. an prosekses exi meres na doso provlepsis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ontos xalia ta prognostika mou kai apo ton epomeno mina tha me diagrapsoun apo tin omada. an prosekses exi meres na doso provlepsis

 

 

Μη μασας φιλε,αυτα βλεπεις αυτα λες.Στο κατω κατω το στοιχημα θελει και αρκετη τυχη.Απο οτι βλεπω και οι αλλοι tipsters χαλια τα πανε και αν τους περασει καποια αποδοση θα κινειται στο μυθικο επιπεδο του 1,35 με 1,40...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σου δωσουν οι εταιρειες τα μπονους εγγραφης πρεπει πρωτα να καταθεσεις καποιο ποσο?

 

Ναι 99,999%, αν και έχω δει κάτι διαφημίσεις της betoto που σου δίνει 3 ολόκληρα ευρώ (!) χωρίς να κάνεις κατάθεση. Τα χω πάρει 2 φορές και έτσι έχω ένα λογαριασμό με 6 ευρω ! χαχα :P

 

Παιδιά, σοβαρά τώρα, διαβάζετε καλά τους όρους όταν παίρνετε τα μπόνους, γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν σας αγάπησαν ξαφνικά και θέλουν να σας κάνουν δώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 99,999%, αν και έχω δει κάτι διαφημίσεις της betoto που σου δίνει 3 ολόκληρα ευρώ (!) χωρίς να κάνεις κατάθεση. Τα χω πάρει 2 φορές και έτσι έχω ένα λογαριασμό με 6 ευρω ! χαχα :P

 

Παιδιά, σοβαρά τώρα, διαβάζετε καλά τους όρους όταν παίρνετε τα μπόνους, γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν σας αγάπησαν ξαφνικά και θέλουν να σας κάνουν δώρα!

 

Εγω γραφτηκα στη betoto αλλα δεν μου εδωσε τιποτα:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 99,999%, αν και έχω δει κάτι διαφημίσεις της betoto που σου δίνει 3 ολόκληρα ευρώ (!) χωρίς να κάνεις κατάθεση. Τα χω πάρει 2 φορές και έτσι έχω ένα λογαριασμό με 6 ευρω ! χαχα :P

 

Παιδιά, σοβαρά τώρα, διαβάζετε καλά τους όρους όταν παίρνετε τα μπόνους, γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν σας αγάπησαν ξαφνικά και θέλουν να σας κάνουν δώρα!

 

Σοβαρά εγώ τους διάβασα και τα έχω πάρει όλα τα μπόνους στο μάξιμουμ που μπορούσαν να δώσουν.Που κολλάς εσύ?Στο ότι το ποσο του μπόνους που θα πάρεις πρέπει να παιχτεί 5 φορές?Ε και?Εγώ σου λέω τα πήρα τα μπόνους εκτός αν μιλάς π.χ. να βάλεις 30,να σου δώσουν 30(σύνολο 60)και να πιάσεις ένα κόλπο και να πας στα 100 και να θέλεις να τα βγάλεις τότε θα πάρεις μόνο 70.Όταν πας να κάνεις μικροαναλήψεις δεν συμφέρει γιατι τα πιο πολλά επιτρέπουν μέχρι 3 το μήνα και μετά σου χρεώνουν ένα σεβαστό ποσό αν πας να κάνεις την τέταρτη ανάληψη μέσα σ'ένα μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...