Προς το περιεχόμενο

εργασια για φοιτητες


averel01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν εχει κανείς κανένα κοννε για δουλεία θεσσαλονίκη μπαρ καφετέρια etc. PM me.

θα ειμουν ευγνόμων

 

Και εγώ θα ήμουν ευγνόμων αν ξέρει κανείς κάτι για καμια δουλειά σε αυτά τα μέρη ;) πάντα Θεσσαλονίκη... if yes, PM me please!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σας

 

Με λένε Στράτο είμαι 19 στα 20 μπαίνω σε 08 ημέρες είμαι μαθητής 3ης λυκείου κανονικά εχω τελειώση το σχολείο αλλά λόγο ενός χειρουργείου έμεινα πέρσυ και τώρα είμαι 3η λυκείου ΕΠΑ.Λ με ειδικότητα ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ έχω δουλέψει στην tv-διαφημήσεις-φωτογραφίσεις-κινηματογράφο-video clip, έχω δουλέψει στην pizza fun-domino's pizza(τηλεφωνικό κέντρο), και σε λογιστικό γραφείο(βοηθός λογιστή σε μιας γνωστής μου). Ενδιαφέρομαι να δουλέψω σε κάποιο γραφείο ως γραμματέας η ως υπάλληλος γραφείου η σε ένα τηλεφωνικό κέντρο(όχι με bonus), η σε κάποιο κέντρο διασκέδασης η club(να κόβω εισητήρια στην είσοδο), ακόμα και σερβιτόρος θα ήθελα πολλύ απλά δεν έχω δουλέψει ποτέ μου σαν σερβιτόρος και δεν έχω εμπειρία εαν γνωρίζει κάποιος κάτι η έχει γνωστό θα ήθελα πολλύ να με ενημερώση, για οτιδήποτε δουλειά γνωρίζει κάποιος ας με ενημερώση σας παρακαλώ πολλύ στο facebook μου([email protected]) το οποίο είναι και το email μου, η και εδώ ενημερώστεμε σας παρακαλώ πολλύ απλά εκεί έχω και φώτο μου έτσι ώστε να με δείτε και να μου πείτε για το τι δουλειά μπορείτε να μου προτείνετε. Σας ευχαριστώ πολλύ ελπίζω να με βοηθήση κάποιος-κάποια.

 

Περιμένω τα δικά σας μνμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μια φίλη που θέλει 2-3 μαθήματα για πτυχίο (ΑΕΙ φιλολογία)και ψάχνετε για να δουλέψει σε φροντιστήριο θεσσαλονίκη.είναι εφικτό κκάτι τέτοιο;Οποιαδήποτε πληροφορία θα βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τι εγινε ρε παιδια εδω? :lol:

 

Δεν ειμαστε η Χρυση Ευκαιρια αγαπητοι αλλα τεχνολογικο φορουμ.

 

 

Υ.Γ Κατι μου λεει οτι καποιος μας κανει πλακα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει μεγαλη καφετερια στον παπαγο οποιος ενδιαφερεται

 

Παπαγου. :P

 

Δήμος Νέας Σμύρνης, στη Νέα Σμύρνη

Δήμος Φαλήρου, στο Φάληρο

 

Δήμος Παπάγου, στον Παπάγο

Δήμος Ζωγράφου, στο Ζωγράφο

 

Βέβαια δεν χρησιμοποιούνται σχεδόν καθόλου τα 2 τελευταία, αλλά δεν παύουν να είναι ολόσωστα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
υπαρχει μεγαλη καφετερια στον παπαγο οποιος ενδιαφερεται

εννοεις στην περιοχη ζωγραφου?? σε ποιο υψος στην παπαγου αν λες εκει??και τη δουλεια προσφερει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τα νετ καφέ άνθησαν την προηγούμενη δεκαετία. Τώρα, όταν περνάω μπροστά από κανένα τέτοιο(που αντιστέκεται ακόμα), μαυρίζει η ψυχή μου.

 

Χαμογελάω πάντως με το αμέρικαν ντρημ του νεόκοπου φοιτητή, να τον πληρώνουν για να κάθεται, ή στην καλύτερη να σερφάρει, τις μέρες και τις ώρες που θέλει αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Παιδιά αν παίζει κ τίποτα για θεσσαλονική ψάχνομαι κ εγώ..

και για νύχτα φυσικά που αναφέραμαι πριν δυο χρόνια(αρχή ποστ).

 

Σε net εχω ψάξει παααρα πλυ κ αυτή τη στιγμή δεν παίζει τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ειμαι φοιτητρια και αν καποιος γνωριζει θα ηθελα να μου πει πως μπορω να ασχοληθω με την προωθηση καποιου προιοντος. Βλεπω πολλες κοπελες να το κανουν στο δρομο και με ενδιαφερει. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...