Προς το περιεχόμενο

εργασια για φοιτητες


averel01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα μεγάλο ποσοστό της ζωής μας (πολύ πάνω από το μισό πιστεύω) είναι το φαίνεσθαι. Άρα αυτά τα επαγγέλματα είναι απαραίτητα και πολλές φορές και καλοπληρωμένα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ΟΚ είναι προσόν ή για την ακρίβεια πλεονέκτημα, αλλά όχι ικανότητα.. Το αναλαμβάνεις κάτι που θέλει υπευθυνότητα χαίρει εκτίμησης και είναι κάπως διαφορετικό, Για το μόντελινγκ ναι κι αυτό έτσι το βλέπω. Λίγες είναι αυτές που διαθέτουν μυαλό και προχωράνε παραπέρα.

 

Είναι ένα προσόν που χάρις αυτό δημιουργούν και διατηρούν έναν κοινωνικό κύκλο τον οποίο μέσα από social media και την προσωπική τους συμπεριφορά τραβάνε στα μαγαζιά που δουλεύουν...δεν είπε κανείς ότι είναι καμιά τέχνη ή καμια επιστήμη αλλά ειναι και αυτό μια τίμια δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εμφάνιση παίζει τον δικό της ρόλο σε ορισμένα επαγγέλματα χωρίς να μιλάμε πάντα για ανώμαλους ή αφεντικά με πονηρούς σκοπούς, υπαρχουν και τέτοιοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

"ευγενικές, ανοιχτόμυαλες, προχωρημενες, απελευθερωμενες. Αμοιβη απο 100 e ως και 500 e την ωρα καθαρα, και αναλογως προσοντων με συνολικες μηνιαιες αποδοχες ανω των 5000 e, εμπειρια δεν ειναι απαραιτητη"..

Αραγε να την παταει καμια (?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"ευγενικές, ανοιχτόμυαλες, προχωρημενες, απελευθερωμενες. Αμοιβη απο 100 e ως και 500 e την ωρα καθαρα, και αναλογως προσοντων με συνολικες μηνιαιες αποδοχες ανω των 5000 e, εμπειρια δεν ειναι απαραιτητη"..

Αραγε να την παταει καμια (?)

Όχι! όσες πάνε εκεί πάνε με τη θέλησή τους, ξέρουνε ακριβώς για τι πρόκειται :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Καλησπερα, ονομαζομαι Μελινα και ειμαι φοιτητρια στις σχολες ΟΑΕΔ (οικονομικα) και ειμαι 23 χρονων. Μενω Δυτικη Αττικη (Ασπροπυργο) και ψαχνω για δουλεια για σαββατοκυριακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, ονομαζομαι Μελινα και ειμαι φοιτητρια στις σχολες ΟΑΕΔ (οικονομικα) και ειμαι 23 χρονων. Μενω Δυτικη Αττικη (Ασπροπυργο) και ψαχνω για δουλεια για σαββατοκυριακα.

Το όνομά σου μου θυμίζει κάτι ονόματα στο φβ από ζευγάρια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μάγκες μου παίζει καμια δουλίτσα τίποτα από Αθηνα-Νικαια είμαι και ψάχνω οτιδήποτε μιας και έχω ανάγκη για χρήματα.Έρχεται νοίκι.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξοπλισμός δωρεάν?axaxaxaax πέρα από την πλακα άμα ξέρετε τίποτε ρίξτε τα φώτα σας έχω  πεθάνει να παίρνω τηλεφωνα σε αγγελίες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...