Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: World at War [PC]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκίμασε να βάλεις το key code που έχεις στο Steam αν και όλα τα κλειδιά δεν μπαίνουν. Αλλιώς πας για νέα αγορά.

μα και να το ξαναγορασω δεν εχει νοημα γιατι και παλι το cd θελει install εκτος και αν εννοεις να το αγορασω μεσω steam και να το κατεβασω απο κει.., Αν βρω υπολογιστη που εχει cd rom και μεταφερω ολα τα αρχεια του cd μεσα σε ενα φλασακι και να τα εκγαταστησω στον δικο μου υπολογιστη μεσω της μνημης φλας αυτο λετε να δουλεψει ? Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπορεί κανένας να φτιάξω δικού μου server στο παιχνίδι για να μπορούμε να παίξουμε με την μπαρέα μου όλη μαζί γιατί αλλιώς δεν μπορούμε και πάει χαμένο το παιχνίδι που αγοράσαμε όλη ?(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα και να το ξαναγορασω δεν εχει νοημα γιατι και παλι το cd θελει install εκτος και αν εννοεις να το αγορασω μεσω steam και να το κατεβασω απο κει.., Αν βρω υπολογιστη που εχει cd rom και μεταφερω ολα τα αρχεια του cd μεσα σε ενα φλασακι και να τα εκγαταστησω στον δικο μου υπολογιστη μεσω της μνημης φλας αυτο λετε να δουλεψει ? Ευχαριστω πολυ

Να φανταστώ το game δεν είναι περασμένο σε λογαριασμό steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Μονο πρεπει να κατεβασεις μια εκδοση του punkbuster αλλιως σε πεταει.Επειδη επαιζα πριν κατι μηνες, θυμαμαι οτι ειχε 4-5 servers που ειχαν λιγα ατομα και οι πιο πολλοι ηταν για hardcore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι ακριβώς πως γινεται.Το ειχα δει σε ενα βιντεακι που είχε ανεβάσει ένας τύπος nickitorage στο youtube.Call of duty world at war do people still play ηταν ο τίτλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα εκανε εγκατασταση μονο του εκδοση punkbuster και ολα καλα...

οι παιχτες φαινονται πλ εξελιγμενοι :/ λες και παιζαμε counter.. βεβαια μπηκα σε κατι fast xp και hardcore :P 

αλλη ερωτηση...mods για να εγκαταστησω πιστες που τις βρισκω; γιατι εμπαινα εκει που εχει κοσμο και μ ελεγε πως δεν εχω αυτο το μοντ και με πεταγε σε αλλη πιστα..

 

Υ.Γ. ξερουμε αν υπαρχει τροπος να παιξουμε ονλινε το cod 4 remastered στο τσαμπε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...