Προς το περιεχόμενο

Κινέζικα Παπιά


greeneye

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η αξιοπιστια με ενδιαφερει να μην βγαζει ζημιες, εχεις εμπειερα απο kymco?

 

Έχω φίλο με γουρούνα Kymco και της συμπεριφέρεται όπως θα έπρεπε κάθε σαββατοκύριακο και τετάρτες offroad.Κυριολεκτικά το σπάει το μηχανάκι 2 χρόνια τώρα ούτε λάμπα δεν έχει καεί.Μόνο λάδια αλλάζει πολύ συχνά με δική του πρωτοβουλία.Και γενικά δεν έχω ακούσει άτομο άλλο με Kymco να έχει πρόβλημα.Το αντίθετο βέβαια για τα κινέζικα όλο προβλήματα σε όσους τα πηδάνε (πιτσιρικάδες,πακετάδες). Αν θες να δείς ποια μηχανάκια αξίζουν πήγαινε βρές καμια παρέα με καγκούρια με παπάκια και ρώτα τους.Ξέρουν τόσα πολλά που θα σου ζαλίσουν τα @@.Mέχρι και πόσα χιλιοστά είναι η βελόνα από το καρμπυρατέρ θα θυμούνται lol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Έχω φίλο με γουρούνα Kymco και της συμπεριφέρεται όπως θα έπρεπε κάθε σαββατοκύριακο και τετάρτες offroad.Κυριολεκτικά το σπάει το μηχανάκι 2 χρόνια τώρα ούτε λάμπα δεν έχει καεί.Μόνο λάδια αλλάζει πολύ συχνά με δική του πρωτοβουλία.Και γενικά δεν έχω ακούσει άτομο άλλο με Kymco να έχει πρόβλημα.Το αντίθετο βέβαια για τα κινέζικα όλο προβλήματα σε όσους τα πηδάνε (πιτσιρικάδες,πακετάδες). Αν θες να δείς ποια μηχανάκια αξίζουν πήγαινε βρές καμια παρέα με καγκούρια με παπάκια και ρώτα τους.Ξέρουν τόσα πολλά που θα σου ζαλίσουν τα @@.Mέχρι και πόσα χιλιοστά είναι η βελόνα από το καρμπυρατέρ θα θυμούνται lol.
θα σε επιβεβαιωσω γιατι εχω και γω γουρουνα kymco και ειμαι υπερ ευχαριστημενος μονο ενας ανορθωτης μου χαλασε αλλα αλλαχτηκε στην εγγυηση. γενικα δεν εχει καμια σχεση με κινα ειναι ταιβανεζικη εταιρεια και πιστεψτε με εχει τεραστια διαφορα. οριστε και ενα βιντεο:http://www.youtube.com/watch?v=8KUWViGu06s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...