Προς το περιεχόμενο

αργο Pc


leoni

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και χρονια πολλα.Ηθελα να ρωτησω κατι.Μετα απο περιηγηση μου σε site για adults γεμισε ο υπολογιστης μου ιους spyware κτλ.Εχει γινει επισης πολυ αργος νομιζω.Ειχα ενα αντιvirus αλλα δεν εκανε μαλλον τιποτα.Τι μπορω να κανω για να γινει γρηγορο ξανα?

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Γεια σας και χρονια πολλα.Ηθελα να ρωτησω κατι.Μετα απο περιηγηση μου σε site για adults γεμισε ο υπολογιστης μου ιους spyware κτλ.Εχει γινει επισης πολυ αργος νομιζω.Ειχα ενα αντιvirus αλλα δεν εκανε μαλλον τιποτα.Τι μπορω να κανω για να γινει γρηγορο ξανα?

Ευχαριστω.

 

Πονηρούλη!!!:lol::lol: Τί τις ήθελες τις τσόντες? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όντως έχω το καινουργιο zone alarm και βγάζει όλους τους ιους.

Και ακόμα οι ιοί που είναι απο τις τσόντες δύσκολα βγαινουν γιατί οι ιοι είναι πάρα πολυ υψηλοί δηλ θελω να πω ότι ο ιος είναι πολύ βαρυς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεχετε πολύ με τους ιούς γιατι μερικές φορες σχεδον σε όλα τα antivirus δεν μπορούν να βρουν τους ιούς και επίσης ένας βαρύς ιος αν μπει στα windows παει το pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεχετε πολύ με τους ιούς γιατι μερικές φορες σχεδον σε όλα τα antivirus δεν μπορούν να βρουν τους ιούς και επίσης ένας βαρύς ιος αν μπει στα windows παει το pc.

 

από πόσα κιλά και μετά να ανησυχούμε δλδ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτό η πρόληψη είναι η καλύτερη λύση. Με ένα καλό firewall και anti-virus. Το zone είναι πολύ καλό suite

 

Πρόληψη είναι η εγκατάληψη της μακακίας, όχι η εγκατάσταση του zone alarm!:devil::devil::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σημαινει σαρρωση σε safe mode?

 

Πριν φορτώσουν τα windows δλδ μόλις φορτώσει το bios πατάς F8 θα βγουν ένα σύνολο επιλογών που λένε "ασφαλής λειτουργία"(safe mode είναι), "κανονική λειτουργία" κτλ εσύ επιλεγείς "ασφαλής λειτουργία" και προχωράς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...