Προς το περιεχόμενο

πως θα βρω το τηλεφωνο??


-WISE-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα!εκανα ενα γρηγορο search αλλα δεν βρηκα κατι.τωρα αν εχει υπο8ει ηδη,δωστε μου το λινκ.

μπορω να βρω ενα σαιτ που να γραφω ενα ονομα και να μου δινει το τηλ?η το αντιστροφο?και γενικα ναναι σαν του πΟΤΕ τις πληροφοριες καταλογου??(11880)

ευχαριστω εκ των πρωτερων insomniacs!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κινητα δε δημοσιευονται. και στις πληροφοριες καταλογου να παρεις τηλ, μονο αν δωσεις το ονομα θα σε δωσουν τον αριθμο, δεν επιτρεπεται να σου πουν σε ποιον ανηκει ενα κινητο. οι white pages του οτε ειναι ο καλυτερος καταλογος αναζητησης. μονο που οταν δινεις τον αριθμο, πρεπει να γραφεις και τον κωδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κινητα δε δημοσιευονται. και στις πληροφοριες καταλογου να παρεις τηλ, μονο αν δωσεις το ονομα θα σε δωσουν τον αριθμο, δεν επιτρεπεται να σου πουν σε ποιον ανηκει ενα κινητο. οι white pages του οτε ειναι ο καλυτερος καταλογος αναζητησης. μονο που οταν δινεις τον αριθμο, πρεπει να γραφεις και τον κωδικο.

 

ειχα την εντυπωση οτι τα κινητα με συνδεση μπορεις να τα βρεις οταν ρωτησεις σε καποιες πληροφοριες τηλεφωνικου καταλογου.αρα δεν παιζει αυτο που λενε "απο ολα τα τηλεφωνα για ολα τα τηλεφωνα" :-D:shock:B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα την εντυπωση οτι τα κινητα με συνδεση μπορεις να τα βρεις οταν ρωτησεις σε καποιες πληροφοριες τηλεφωνικου καταλογου.αρα δεν παιζει αυτο που λενε "απο ολα τα τηλεφωνα για ολα τα τηλεφωνα" :-D:shock:B)

 

το είχε κάνει η Telestet ( Wind ) και έλεγε να το κάνει και η Cosmote , αλλά ο καθένας που ήθελε να υπάρξει σε καταλόγους ο αριθμός του έπρεπε να το αναφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβα...οποτε η διαφημιση του 11850 τι εννοει ακριβως??

(petran θα με ακολουθεις παντου? :-) :-) ;)

 

χεχε...έχω γίνει η σκιά σου :lol::-)

 

http://www.11850.gr/

 

Το 11850 σας δίνει πληροφορίες για οποιοδήποτε αριθμό τηλεφώνου, κινητό ή σταθερό και, αν το επιθυμείτε, σας συνδέει απευθείας με αυτόν!

 

σαφώς αν δεν έχουν πληροφόρηση θα στο πουν ή θα σε συνδέσουν..

 

:shock::shock::shock::shock::shock:

 

έλεγα τι χρεώσεις θα έχες..

σαν δεύθυνση επικοινωνίας είναι..

 

>[email protected]

 

και χρεώσεις..κρατηθείτε..

ή μάλλον..

δείτε...

 

http://www.11850.com.gr/pricelist

 

 

:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως...

το κακό είναι ότι κανένα από τα 2 site δεν δείχνει τηλέφωνα

που έχουν φύγει από τον οτε, όπως forthnet, hol, κλπ

 

είμαστε σε μεταβατική περίοδο..

άλλοι φεύγουν, άλλοι έρχονται και εκτός αυτού έχουν αρχίσει εκτός από τα 210χχχχχχχ επίσης τα τηλέφωνα 211χχχχχχχ και 212χχχχχχ και 213χχχχχχχ νομίζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε 90 λεπτα το λεπτο????πλακα μας κανουν?

δεν παιρνω κανα 090 να το φχαριστι8ω κιολλας??;)

το 213 πρεπει ναναι βονταφον νομιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...