Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός
Κερδίστε τρία κορυφαία τροφοδοτικά της

Φωτογραφία

ενεργοποιηση cookies

Το θέμα αυτό έχει αρχειοθετηθεί επειδή είναι αρκετά παλιό. Αυτό σημαίνει ότι δεν μπορείτε να απαντήσετε σ'αυτό το θέμα.
4 απαντήσεις σ'αυτό το θέμα

#1 teodgeor

teodgeor

Member

• Members
  • 133 μηνύματα

Δημοσίευση 10 Μάρτιος 2008 - 12:38 πμ

Πως θα ενεργοποιησω τα cookies μου το ζητουν καποια site συνεχεια. Ευχαριστω

#2 paredwse

paredwse

Senior Editor

• Super Moderators
  • 15.687 μηνύματα

Δημοσίευση 10 Μάρτιος 2008 - 08:03 πμ

Πως θα ενεργοποιησω τα cookies μου το ζητουν καποια site συνεχεια. Ευχαριστω

Ανάλογα τον browser που έχεις.

Στον Firefox πηγαίνεις Tools > Options και στην καρτέλα Privacy ενεργοποιείς την επιλογή Allow sites to set Cookies και πατάς ΟΚ.

Στον Ιnternet Explorer (έκδοση 6.0 ή ανώτερη) πηγαίνεις Tools > Internet Options και στην καρτέλα Privacy & Security πατάς το κουμπί Default και μετά ΟΚ.

Ad Bot

Ad Bot

#3 teodgeor

teodgeor

Member

• Members
  • 133 μηνύματα

Δημοσίευση 10 Μάρτιος 2008 - 10:55 πμ

Ανάλογα τον browser που έχεις.

Στον Firefox πηγαίνεις Tools > Options και στην καρτέλα Privacy ενεργοποιείς την επιλογή Allow sites to set Cookies και πατάς ΟΚ.

Στον Ιnternet Explorer (έκδοση 6.0 ή ανώτερη) πηγαίνεις Tools > Internet Options και στην καρτέλα Privacy & Security πατάς το κουμπί Default και μετά ΟΚ.

Φιλε μου εχω ελληνικα windows, παω εργαλεια- επιλογες ιντερνετ , μετα που παω ? πιο ειναι αυτο το default??

#4 paredwse

paredwse

Senior Editor

• Super Moderators
  • 15.687 μηνύματα

Δημοσίευση 10 Μάρτιος 2008 - 11:32 πμ

Στον ελληνικό Internet Explorer πας Εργαλεία > Επιλογές Internet. Στην καρτέλα Απόρρητο, πάτα το κουμπί Προεπιλογή.

#5 teodgeor

teodgeor

Member

• Members
  • 133 μηνύματα

Δημοσίευση 10 Μάρτιος 2008 - 01:04 μμ

Στον ελληνικό Internet Explorer πας Εργαλεία > Επιλογές Internet. Στην καρτέλα Απόρρητο, πάτα το κουμπί Προεπιλογή.

Το εκανα και αυτο αλλα τιποτα, μηπως εχω σβησει κατι?