Προς το περιεχόμενο

Προκηρυξη ΕΠ.ΟΠ


empire21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου δειχνεις μια εικονα στο τελος της

 

Στάθηκα άτυχη ως προς αυτό, στην αρχή της δείχνει 2 ματαδες υπερήφανους για το έργο τους... :o

 

η μονη περιπτωση που εχει χτυπησει ματας καποιον χωρις λογο ειναι με την ζαρτινιερα αντε να ειναι και αλλες 2

 

Πολύ ανυποψίαστος μου φαίνεσαι...

Όχι, δεν είναι 1-2 μαλακίες, είναι 1-2 οι

περιπτώσεις που πράττουν βάσει επαγγελματισμού κ φρόνησης...

 

σε καθε επαγγελμα υπαρχουν οι μ@@@@κες και οι εξαιρεσεις

 

Μόνο που οι μαλάκες σ' αυτή την περίπτωση δεν κάνουν λάθος στην παραγγελία σου,

ούτε χάνουν το πέναλτι που κρίνει τον αγώνα, σε στέλνουν στο νοσοκομείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 165
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
μεγαλυτερα παιδακια και παιδακια με λοστους και μολοτοφ εννοεις???ε ας τους αφησουν τοτε να τα καψουν και να τα σπασουν ολα αλλιως εγω δεν εχω δει κανενα να βαραει τα κακομοιρα αυτα παιδακια χωρις λογο.

 

Πριν φτάσουμε να αναλύουμε την δράση και την αντίδραση, μπορούμε να αφήσουμε ήσυχο το thread για το "συμπαθές" επάγγελμα του ΕΠ.ΟΠ και να πάμε σε ένα από τα αντίστοιχα που έχουν να κάνουν με τους "συμπαθείς" ματάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν φτάσουμε να αναλύουμε την δράση και την αντίδραση, μπορούμε να αφήσουμε ήσυχο το thread για το "συμπαθές" επάγγελμα του ΕΠ.ΟΠ και να πάμε σε ένα από τα αντίστοιχα που έχουν να κάνουν με τους "συμπαθείς" ματάδες.

επειδη οντως το εχουμε σκισει το thread θα πω κατι τελευταιο ο ματας δεν ξυπναει ενα πρωι και λεει παω να δειρω ξυπναει παει στην δουλεια του και οταν το καλεσουν θα επεμβει.ποτε τον καλουν?οταν μερικα παιδακια δεν εχουν τι να κανουν και τους τρωει ο πωπος τους.γενικα αν δεν σε τρωει κ@λος σου δεν γινεται τιποτα μια φορα εφαγα λιγο ξυλο αλλα με ετρωγε ο κ@λος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πηγαίνει κάποιος σε πορείες δλδ επειδή τον τρώει ο κώλος του?

γιατί μην μου πεις ότι δεν τους αντιμετωπίζουν όλους αδιάκριτα σε αυτή την περίπτωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγαίνει κάποιος σε πορείες δλδ επειδή τον τρώει ο κώλος του?

γιατί μην μου πεις ότι δεν τους αντιμετωπίζουν όλους αδιάκριτα σε αυτή την περίπτωση...

στις λιγες πορειες που ειναι ηρεμες δεν εχω δει να γινεται τιποτα σε ολες τις αλλες οπου γινεται ο χαμος λογικο ειναι να πεσει ξυλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
στις λιγες πορειες που ειναι ηρεμες δεν εχω δει να γινεται τιποτα σε ολες τις αλλες οπου γινεται ο χαμος λογικο ειναι να πεσει ξυλο

 

το οποίο το τρώνε και άσχετοι, όχι μόνο αυτοί που πραγματικά φταίνε...

 

άρα καταλαβαίνεις γιατί πέφτει μπινελίκι στους μπάτσους και γιατί τους κατηγορούμε γενικότερα, "στοχεύουμε" τους κακούς αλλά παίρνει η μπάλα και αυτούς που δεν έκαναν κάτι κακό...

 

sorry για τα offtopic, i'm out...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οποίο το τρώνε και άσχετοι, όχι μόνο αυτοί που πραγματικά φταίνε...

 

άρα καταλαβαίνεις γιατί πέφτει μπινελίκι στους μπάτσους και γιατί τους κατηγορούμε γενικότερα, "στοχεύουμε" τους κακούς αλλά παίρνει η μπάλα και αυτούς που δεν έκαναν κάτι κακό...

 

sorry για τα offtopic, i'm out...

οταν οι ασχετοι μπλεκοντε με αυτους που φταινε τι να κανουν??????δεν φορανε και ταμπελακια "εμεις τα σπαμε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν το IQ κάποιου μπάτσου πρέπει να είναι στο 200 για να καταλάβει ποιος τα σπάει και ποιος όχι, τότε φαίνεται ότι πρέπει να αρχίσουν να φοράνε ταμπελάκια οι άνθρωποι στις πορείες...

 

anyway αρκετό offtopic από μένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι φανταρος κοπελα ειμαι και δηλαδη ποιος υπαρχει σε αυτην την χωρα που δεν πληρωνετε απτα λεφτα μας..ελα τωρα σαν χιλιομασιμενη τσιχλα ακουγονται ολα αυτα.επεισης υπαρχουν ειδικοτητες που θελουν πτυχια πως μπορειτε ολα αυτα να τα βαζετε στην ιδια θεση αυτο δεν μπορω να καταλαβω..κ εφοσον μιλαμε για στρατο ξερεται πολυ καλα ποσοι ακομα ειναι πανω απο τους εποπ κ ποσο δυσκολη μπορει να κανουν και την δικη τους ζωη.ετσι ειναι ο στρατος οπως μεσα στις στρατιωτικες σχολες τους μαθαινουν να εχουν μια ταδε σταση μεσα στο στρατο το ιδιο ισχυει και γιαυτους..αλλα σκεφτειτε ολους τους αμορφοτους που μπαινουν εκει τι θα μπορουσαν να γινουν σαυτο το κρατος βιαστες κλεφτες κτλ κτλ και ναι ισως αυτο να ειναι οτι καλυτερο γιαυτους μακαρι για εσας να ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα κ να μην βρεθειτε στην δυσκολη θεση να επιλεξετε αυτο το επαγγελμα.. τι να πω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι φανταρος κοπελα ειμαι

ε πεστο ντε απτην αρχη.

κοιτα, οσα λες στεκουν με βαση τη λογικη καποιου που δεν εχει μπει στο στρατο. δειχνουν σωστα. ωστοσο επειδη στο στρατο τα πραγματα σπανιως συμβαδιζουν με την κοινη λογικη, πρωτον μη βγαζεις αβιαστα συμπερασματα και δευτερον μην γινεσαι απολυτη.

 

υγ. φαινεται οτι εχεις συγγενη/φιλο εποπ...btw δεν υπαρχει ειδικοτητα που να απαιτει πτυχιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw δεν υπαρχει ειδικοτητα που να απαιτει πτυχιο

 

Και ομως υπαρχουν διαβασε την προκυρηξη και θα το δεις..

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 22:08 ----------

 

Μάλιστα.

Ο στρατός μειώνει τα επίπεδα εγκληματικότητας λοιπόν.

 

Το ακούσαμε και αυτό.

 

:P

 

Αν σου φαινεται τοσο γελιο τοτε το δικο σου το σχολιο ειναι πολυ πιο εξυπνο

μαλιστα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ομως υπαρχουν διαβασε την προκυρηξη και θα το δεις..

 

Να διαβασω την προκυρηξη για ΕΠΟΠ??? last year... Ουτε για προσαναμα δεν την θελω :)

 

Εισαι σιγουρη οτι αυτες οι ειδικοτητες ΑΠΑΙΤΟΥΝ πτυχιο? Ανεφερε 1-2 παραδειγματα τετοιων ειδικοτητων αν θες...

 

edit: Το πιστευεις δηλαδη οτι ο στρατος μειωνει τα επιπεδα εγκληματικοτητας ε? Τοτε καλο θα ειναι να δεις ποσοι στρατιωτικοι (στην πλειοψηφια τους ΕΠΟΠ) συλλαμβανονται και περνουν στρατοδικειο για παραβατικες συμπεριφορες (και ποσοι δεν πιανονται ποτε φυσικα). Γιατι εσυ θεωρεις αποτι φαινεται πως οποιος ειναι καραβανας ειναι και οσια παρθενα αυτοματως.

 

Οχι τιποτα αλλο, αλλα οπως το πας θα μας πεις σε λιγο οτι ο στρατος προσφερει κοινωνικο εργο συν τοις αλλοις. Και τοτε η συζητηση θα παει αλλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...