Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με PX 760A


Parasence

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά εδώ και δύο μέρες όταν πάω να γράψω dvds με το Plextor PX 760-Α μου βγάζει το μύνημα "Power Calibration Area Error" Εβαλα και το τελευταίο firmware αλλά πάλι τα ίδια! Εχετε να προτείνετε τίποτα άλλο ή να πάω για αντικατάσταση μέσω εγγύησης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Γεια σας παιδιά εδώ και δύο μέρες όταν πάω να γράψω dvds με το Plextor PX 760-Α μου βγάζει το μύνημα "Power Calibration Area Error" Εβαλα και το τελευταίο firmware αλλά πάλι τα ίδια! Εχετε να προτείνετε τίποτα άλλο ή να πάω για αντικατάσταση μέσω εγγύησης;

 

τα φτύσε το Plextor...όπως είπαν και οι προλαλλήσαντες ώρα να χρησιμοποιήσεις την εγγύηση...νομίζω έρχονται και με courier στο σπίτι να στο πάρουν (και να σου φέρουν σε σύντομο χρονικό διάστημα ολοκαίνουριο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έκανα την αίτηση για rma μου απάντησαν από την plextor ζητώντας μου φωτογραφίες της ετικέτας του driver. Εβγαλα τις φωτογραφίες και τις έστειλα με e-mail. Ομως μου ήρθε mail από mailer daemon με τίτλο failure notice που έλεγε ότι το mail στην plextor δεν παραδόθηκε. Ξαναπροσπάθησα αλλά ξαναέγινε το ίδιο. Γιατί πιστεύετε ότι μπορεί να συνέβη αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έκανα την αίτηση για rma μου απάντησαν από την plextor ζητώντας μου φωτογραφίες της ετικέτας του driver. Εβγαλα τις φωτογραφίες και τις έστειλα με e-mail. Ομως μου ήρθε mail από mailer daemon με τίτλο failure notice που έλεγε ότι το mail στην plextor δεν παραδόθηκε. Ξαναπροσπάθησα αλλά ξαναέγινε το ίδιο. Γιατί πιστεύετε ότι μπορεί να συνέβη αυτό;
Ποιο είναι το mail στο οποίο προσπαθείς να στείλεις;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[email protected] αυτό είναι ενώ μου δείχνει ότι στάλθηκε μετά ερχεται mail απο daemon που λέει ότι δεν παραδόθηκε αυτό μου γράφει

Hi. This is the qmail-send program at yahoo.com.

I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following

addresses.

This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[email protected] αυτό είναι ενώ μου δείχνει ότι στάλθηκε μετά ερχεται mail απο daemon που λέει ότι δεν παραδόθηκε αυτό μου γράφει

Hi. This is the qmail-send program at yahoo.com.

I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following

addresses.

This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

Δοκίμασε και το [email protected]

Μη ξεχάσεις να συμπεριλάβεις και τον αριθμό RMA που σου έστειλαν.

Ίσως μια καλή ιδέα θα ήταν να κάνεις reply στο τελευταίο mail που σου έστειλαν και να χρησιμοποιήσεις σαν διεύθυνση αποστολής την παραπάνω, αντί αυτής που σου απορρίπτει ο...δαίμων της ηλεκτρονικής αλληλογραφίας. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε και το [email protected]

Μη ξεχάσεις να συμπεριλάβεις και τον αριθμό RMA που σου έστειλαν.

Ίσως μια καλή ιδέα θα ήταν να κάνεις reply στο τελευταίο mail που σου έστειλαν και να χρησιμοποιήσεις σαν διεύθυνση αποστολής την παραπάνω, αντί αυτής που σου απορρίπτει ο...δαίμων της ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.

 

Με reply έστειλα αφού ούτως η άλλως οι διευθύνσεις είναι ίδιες. Το ξαναέστειλα χωρίς reply αυτή τη φορά. Αμα δεν έχει αποτέλεσμα θα προχωρήσω το rma τηλεφωνικά αφού έχω και το rma number.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κατά ένα περίεργο λόγο έφταιγε το ότι εστελνα το mail με reply στο αρχικό. Μόλις το έστειλα ξεχωριστά με άλλο τίτλο δεν υπήρξε πρόβλημα. Μου έστειλαν απάντηση από Plextor ότι το πολύ σε 10 μέρες θα στείλουν το καινούριο με courier

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...