Προς το περιεχόμενο

Περί οθονών... Μικρός οδηγός αγοράς


haHa

Προτεινόμενες αναρτήσεις



έχω εδώ και 5 χρόνια  την Samsung SyncMaster P2050 για 120 ευρώ.είμαι τόσο ευχαριστημένος και στην ταινίες και στα παιχνίδια που δεν μπορώ να την αποχωριστώ και να την αλλάξω!ποια είναι η τιμή της τώρα όμως? δεν μπορώ να μάθω δεν υπάρχει πουθενά

Βασικά Χαρακτηριστικά

Διαγώνιος

20 in

Ανάλυση

1600 x 900

Αντίθεση

50000 :1

Χρόνος απόκρισης

2 ms
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 673
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια ποια η διαφορα της οθονης απο την tv monitor?θα μου χαρισει σε καμια βδομαδα ο πατερας μου αυτην https://www.skroutz.gr/s/5014606/Samsung-T24D390EW.html?from=autocomplete&keyphrase=samsung+t24d390ewκαι θελω να ξερω αν θα ειμαι οκ στα παιχνιδια!και ουσιαστικα ποια ειναι η διαφορα της απο την αντιστοιχη οθονη της σειρας SXXXXXXXX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ την παρέα, πρόκειται να αγοράσω ένα 4κ μόνιτορ στις 28 ίντσες και με τιμή 500-600 ευρώ. Υπάρχουν διάφορες επιλογές αλλά θα ήθελα να μου προτείνετε ποιο είναι αυτό που αξίζει να αγοράσει κάποιος για gaming χρήση (4κ - 60hz).

Από τη μέχρι στιγμής έρευνά μου, δεν υπάρχει κάποιο που να συνήσταται ως το καλύτερο. Όλα πάνω - κάτω είναι το ίδιο. Υπάρχει κάποια άλλη άποψη;

 

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας,πρεπει να αγορασω μια οθονη για το γραφειο δυστηχως περναω αρκετες ωρες στο pc χρειαζομαι κατι το  οποιο να μην εχει παρα πολυ εντονα χρωματα,τουλαχιστον να μην κουραζει και να ειναι πανω απο 17'' η καλυτερα και 22'' ωστε να μου κανει την αναζητηση των ανταλλακτικων ευκολη ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποια η διαφορα της οθονης απο την tv monitor?θα μου χαρισει σε καμια βδομαδα ο πατερας μου αυτην https://www.skroutz.gr/s/5014606/Samsung-T24D390EW.html?from=autocomplete&keyphrase=samsung+t24d390ewκαι θελω να ξερω αν θα ειμαι οκ στα παιχνιδια!και ουσιαστικα ποια ειναι η διαφορα της απο την αντιστοιχη οθονη της σειρας SXXXXXXXX

μπορει ν βοηθησει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει ν βοηθησει καποιος?

Καλημερα. Αγορασα δυο τετοιες πριν τα χριστουγεννα για δυο υπολογιστες που συνθεσα για τους γιους μου.Ειναι απολυτα ευχαριστημενοι και οι δυο. Και ταινιες βλεπουν,αλλα και στα παιχνιδια (κυριως)που παιζουν,δεν υπαρχει κανενα παραπονο.Αξιζουν τα λεφτα τους μεχρι δεκαρας.Τα παιχνιδια που παιζουν ειναι lol-assasin -vidictus κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Έχει κανείς άποψη γι' αυτή την οθόνη http://www.e-shop.gr/lg-24mp76hm-s-238-ips-led-monitor-full-hd-with-speakers-p-PER.170198 ;  Αν έχετε κάποια άλλη καλύτερη πρόταση για gaming κοντά στο 200άρι θα ήταν ευπρόσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα σας,πρεπει να αγορασω μια οθονη για το γραφειο δυστηχως περναω αρκετες ωρες στο pc χρειαζομαι κατι το  οποιο να μην εχει παρα πολυ εντονα χρωματα,τουλαχιστον να μην κουραζει και να ειναι πανω απο 17'' η καλυτερα και 22'' ωστε να μου κανει την αναζητηση των ανταλλακτικων ευκολη ευχαριστω

ότι και να πάρεις κάτι μου λέει πως είσαι για Dell.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά..... σκέφτομαι πολύ σοβαρά την αγορά της Dell Ultrasharp U2415 από computeruniverse.net.....έχει αγοράσει κανένας σας από αυτό το κατάστημα;;;;είναι αξιόπιστο;;;εντυπώσεις;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εκεί πήρα την 980 μου καθότι ήταν σημαντικά φτηνότερη από τα ελληνικά καταστήματα, 24€ μεταφορικά αν θυμάμαι καλά για να έρθει με UPS Express. Λόγω μεγαλύτερου βάρους στην περίπτωσή σου ίσως η μεταφορά να έχει μεγαλύτερη επιβάρυνση, κοίταξέ το.

 

Δεν είχα επαφή με το customer support τους πάντως για να σου πω αν εκεί υστερούν ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια θελω να παρω μια οθονη για gaming, ανάλυση 1920*1080 ιντσες 21.5+ αλλα επειδη εχω ενα θεμα με τα εντονα  φωτα θελω να ειναι πιο πολυ σε αναλυση χρωματων κ οχι ταχυτητα απόκρισης ως αφορα το θεμα των χρηματων θελω περιπου 100-130 ευρο..ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...