Προς το περιεχόμενο

Θελω να φτιαξω ενα eshop


NUKE2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον,θελω να φτιαξω ενα δωρεαν eshop αλλα δεν εχω γνωσεις σε προγραμματισμο.Μου ειπαν για το dreamweaver.Εχει κατι ετοιμο αυτο ωστε να αρχισω και να βαζω μονο τα προιοντα μου?

 

Δεν με νοιαζει να με πληρωνουν...Απλα να βλεπει ο κοσμος τι εχω και να επικοινωνει...

 

Με νοιαζει οτι ειναι ποιο απλο.Δεν με νοιαζουν ουτε γραφικα ουτε τιποτα.Απλα μια σελιδα που να εχει μερικες κατηγοριες και στις κατηγοριες να βαζω τα προιοντα....

 

Κατι πολυ καλο φαινεται αυτο

http://nexusgamers.co.uk/catalog/index.php

Μου εχουν πει οτι ειναι oscommerce...Αλλα και ειναι δυσκολο να φτιαχτει και πρεπει να πληρωσω....

 

Ομως εκανα κατι,πηρα τον κωδικα αυτης της σελιδας και τον εβαλα στο dreamweaver και μου εβγαλε ουσιαστικα την ιδια σελιδα.Επιτρεπεται να το κανω αυτο και να αλλαξω οτι θελω να αλλαξω η ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VirtueMart is free! You can download, use and modify it without any restrictions (License: GNU/GPL) - just as Joomla.

virtuemart

είσαι ελεύθερος, είσαι νόμιμος

 

magentocommerce

υπάρχουν κάποιοι περιορισμοί, για το σήμα τους και τις υπηρεσίες που παρέχουν. διαβασέ το

 

PrestaShop™ is professional e-Commerce shopping cart software that you can download and use for free

 

Unlike other e-Commerce solutions currently on the market, you can download and install our Open-Source software free of charge,without licence or registration.

PrestaShop

 

. Open Software License (OSL)*

. Open Source

. PrestaShop Community Support Forum

. Frequent bug fixes & improvements

 

*

http://en.wikipedia.org/wiki/Open_Software_License

Comparison with the LGPL/GPL

 

The OSL is intended to be similar to the LGPL [5]. Note that the definition of Derivative Works in the OSL does not cover linking to OSL software/libraries so software that merely links to OSL software is not subject to the OSL license.

 

The OSL is not compatible with the GPL [6]. It has been claimed that the OSL is intented to be legally stronger than the GPL [7], however, unlike the GPL, the OSL has never been tested in court and is not widely used.

 

[edit]

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα τα πουλαω φυσικα.Αλλα δεν θα ανακατευτω με λογαριασμους κτλ....Θα τα εχω θα μου στελνουν ενα email και θα κανονιζουμε.Η μεσω τηλεφωνου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το virtuemart μπορεις να απενεργοποιησεις τις παραγελλεις και να ειναι σαν κατάλογος , και σε καθε προιον υπαρχει link σε φορμα επικοινωνιας για να ρωτησει οποιος ενδιαφερεται περισοτερα για το προιον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...