Προς το περιεχόμενο

το e-shop εστειλε μεταχειρισμενα!


predator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικα μου ηρθε σημερα το Pc μετα απο μονο τρεις μερες!

χαρηκα για την ταχυτητα αλλα οχι για αυτο που ισχυριστηκαν,το οτι δηλαδη ηταν βραχυκυκλωμενο το power switch του κουτιου μου!

τελιως κουλο αφου 2 λεπτα πριν βαλω την καινουργια μητρικη ειχα πανω το παλιο μου pc (εναν athlon 3000+) και λειτουργουσε μια χαρα.

τελος παντων,τελος καλα ολα καλα, ο υπολογιστης φαινεται να δουλευει και τωρα του περναω λειτουργικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ 2 χρόνια τώρα που άρχισα να ψωνίζω από eshop, όλα καλά, κανένα παράπονο... μια φορά έπεσα σε ανοιχτό/προβληματικό τροφοδοτικό, το πήρανε και σε 2 μέρες είχα καινούργιο... θα συμφωνήσω με τον GeorgeMan, ότι παίζει ρόλο και το eshop point... οι υπάλληλοι που έχουν στο καθένα κτλ....

 

(αύριο έρχεται το stacker 831, ελπίζω να πάνε όλα καλά με αυτά που ακούω!! :fear: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν παιζει εγω να δεχτω ποτε μεταχειρισμενο και να λειτουργει. Καθε Part του pc εχει μια συγκεκριμενη ζωη. Αν το καινουριο αντεχει 5-6 χρονια ποιος μου λεει εμενα οτι το μεταχειρισμενο με το που τελειωσει η εγγυηση δεν θα ψοφησει. οχι οτι 8α το κρατουσα τοσα χρονια αλλα και εντος εγγυησης να ειναι γιατι να εχω εγω την ταλαιπωρια "στειλτο μας και βλεπουμε" και ενας θεος ξερει ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...