Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

εννοειται!αμα εισαι ετοιμος και για ψαγμενες καταστασεις δοκιμασε και το

κουταλια,χυμος,μελι

giphy.gif

 

 

1534323_10152339625341278_50762818635668

 

spect κατσε καλα μη μας στελνεις στην κουζινα να ψαχνουμε στα ντουλαπια σε παρακαλω ..

οχι για βρωμη - η βρωμη ξερω που ειναι ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, γουστάρω ομάδα, τα γυμναστήρια κλειστά, ο λαός πλακωνεται με κανά μύριο θερμίδες αλλά εσείς ψάχνετε τροπο να γυμναστειτε. Κι εγώ μαζί σας, είμαι διακοπές Ρώμη αλλά καμία εκατοστή push-ups κάθε πρωί στρώνουν χαρακτήρα. Εντάξει, δε μιλάμε για αεροβική, 6ωρο περπάτημα τουλάχιστον :)

 

Φώτη, γιατί δε δοκιμαζεις μύδια; Αχνιστα με μπόλικο λεμόνι, σκίζουν. Κι είναι φουλ σε σίδηρο, αν σε ενδιαφέρει.

Kαλα να περασεις στην Ρωμη Γιαννη ,για σενα ειναι η ζωη αλλοι  στην Ρωμη και αλλοι  στην δουλεια.Δεν μου αρεσουν τα μυδια :)

 

 

 9d62fd4fa48c4072_25.gif

 

 

 

Γουοοοοτ? Πως κατεβαινει ρε μαγκες σκετη η βρωμη χωρις γαλα???

Mια χαρα κατεβαινει σαν πατατακια ,απο το να πινω την αηδια το γαλα πρωι -πρωι μολις εχω ξυπνησει 1000 φορες σκετη .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέρες

 

Χωρίς νερό, χωρίς τίποτα λογικά.

Και εγώ απορώ πώς την τρώτε σκέτη.

Βασικά ούτε και σε γάλα μπορώ να την φάω.Μόνο μαζί με κουακερ δημητριακά τρώγεται :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκετη,χωρις σαλιο :P

Ρε συ ετσι δεν τρωγεται νομιζω... Θα κολλησει το στομα...

 

Δεν τ δοκιμασα, αν τυχον δεν εχω εναλλακτηκη θα το κανω..

 

Εγω κανω το εξης και μου αρεσει...

 

Βαζω βρωμη, κανελα, ξηρους καρπους, σταφιδες, ταχινι, ζεστο νερο και το αφηνω να ρουφηξει και γινεται πηχτο σαν κρεμα και μετα το τρωω γινεται κολλαση....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

βαιπερ δες το iMuscle + JEFIT

 

αντωνη δεν τρωω κουακερ παιρνω χυμα βρωμη και εχει διαφορα μεγαλη στην υφη και στην γευση

 

λιβε αυτο που κανεις εσυ σου μπουκωνει πολυ περισσοτερο το σστομα απο το να την φας σκετη :P

 

σημερινη προπονηση 52χλμ ποδηλατο ετσι για αλλαγη και μετα ισως παω και κανα 10αρι τρεξιμο

http://connect.garmin.com/activity/481978068

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα προπονησαρα.. Καναμε νε την ιδια ενταση που καναμε τ προηγουμενη παρασκευη.. Οοο γες...

 

 

Αυριο θα μαι σαν να με βαλαν δαχτυλο αλλα κλαιν.. Γουσταρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχουμε κανα προγραμμα για androind που να δειχνει ασκησεις ανα μυικη ομαδα?

 

Thanks

Το jetfit  εχω και εγω πολυ καλο .

Λοιπον δεν αντεξα και πηγα σημερα πηρα  σολωμο φρεσκο στα 11,30,βακαλαο ρολο κατ/νο που ειπε ο bos 7.40 kai τιλαπια κατ/νο 6.95  που ειχα φαει πρωτη φορα Aιθιοπια ετσι για το blast from the past .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μολις εφτιαξα σπιτικο ταχινι και γαμαει!!! καθολου λαδι!μονο σουσαμι!! χελ γεα! και εφτιαξα και μπισκοτα με φυστικοβουτυρο για το μπρο και τους λοιπους γιατι εχει ζαχχαρη και εγω δεν τα ακουμπαω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ποδηλασία σήμερα.

 

90χλμ συνολικά, 150 παλμοί μέσος όρος, 3566 θερμίδες καμένες, αλλά το ωραίο της υπόθεσης ήταν η ανάβαση στο Σταυροβούνι - έναν μικρό λόφο με ένα μοναστήρι σκαρφαλωμένο στην κορυφή του. Μέχρι την έξοδο για το Σταυροβούνι, "γράψαμε" γύρω στα 38 χλμ και μετά ξεκίνησε η ανάβαση προς το μοναστήρι. 7 χλμ "κόλαση", με κλίσεις από 6% μέχρι 10% (άουτς!) και φτάσαμε στα 986μ υψόμετρο. Η κατάβαση ήταν πολύ καλή φάση - έπιασα 71.6χλμ μέγιστη ταχύτητα!

 

Διαδρομή-πρόκληση, ήταν προσωπικός στόχος από την στιγμή που πήρα road bike και χαίρομαι που τα κατάφερα!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γουιζι τι ποδήλατο έχεις;

 

 

Το καινούριο μου ποδήλατο είναι το BMC GranFondo GF02 Ultegra! Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι από λάθος των Ελβετών, στάλθηκε στον αντιπρόσωπο ο σκελετός του BMC GranFonfo GF02 105, με τα εξαρτήματα της σειράς Ultegra!clear.png Δεν με ενόχλησε καθόλου, διότι τα χρώματα του σκελετού του 105 μου άρεσαν πιο πολύ από αυτά του Ultegra.dance2.gif

Ήδη έχω κάνει γύρω στα 600χλμ (σε διάστημα 1.5 μήνα) με το καινούριο μου ποδήλατο και μπορώ να πω ότι η εμπειρία οδήγησης road bike με έχει συνεπάρει! Το αίσθημα της "απόδρασης" είναι μοναδικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...