Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

τι σου ειπαν κανει η κανελα ? τι αλλο θα ακουσουμε ρε φιλε  ? ριξε μια ματια εδω

http://www.eduadvisor.gr/index.php/arthra/endiaferonta-arthra/diatrofi-anaptixi/6646-meli-kai-kanela-to-kalytero-farmako η εδω http://www.bioathens.com/kanela-ine-farmako/

 

καλα κατγουμαν δοκιμασε μια ριζοσοκολατα και αν δε φας ολο το πακετο  τα λεμε :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ναι ειμαστε λιγο ζωα δημητρα!! οι περισσοτεροι πλεον κανουν πραγματα για το φβ και την δημοσιοτητα..

εγω φταιω μου φαινεται που δεν ζητησα να ξαναγινει η απονομη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να τρωγεται ετσι αλλα θα το δοκιμασω. Για παμε ομως βημα βημα.

 

-Βαζω νερο βραζει, ριχνω φακες

-Πεταω τα ζουμια ριχνω νερο και βραζβ

-Μολις δω οτι το πινει σιγα σιγα, σβηνω ματι και ριχνω λαδι και το αφηνω στο σβησμενο ματι?

 

Ποση ωρα βραζω και ποσο λαδι να ριξω στο τελος?

 

Μαργαριτα εσυ που μαγειρευεις το χεις?

 

 

Βραζεις το νερο ριχνεις την φακή βαζεις οτι θες απο μυρωδικα μολις η φακη γινει σβηνεις το μάτι και μετα ριχνεις το λάδι και το αφηνεις 4-5 λεπτά να πιει αν θυμαμαι καλα αυτη ειναι η συνταγη αλλα θα ρωτησω τη μανα μου μολις παω σπιτι να το σιγουρεψουμε. Βαλε και λιγο αλάτι απο των ΙΜαλαίων που ειναι σαν ροζ απέξω :P ζητα το στο σουπερ μαρκετ και θα στο δειξουν.

 

Καποιος εγραψε οτι κουραζεται με την προπονηση το απογευμα , η λυση ειναι μιση ωρα υπνος μετα τη δουλεια και πας γυμναστηριο.Αν σε κουραζει και αυτο σιγα σιγα θα συνηθισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε κανένα καλό γυμναστήριο σε περιοχές Νέα Ιωνία, Ηράκλειο, Μαρούσι και γενικός εκεί κοντά (θα πηγαίνω με φίλο από Μαρούσι) που να είναι σχετικά φθηνό με ωραίο χώρο? Λέω ωραίο χώρο γιατί έχω δει και άλλα που είναι σε κάτι υπόγεια, φθηνά μεν αλλά αν είναι να βγαίνεις με κατάθλιψη, ε όχι..

 

Ωραίο γυμναστήριο είναι το golden gym στο Ηράκλειο αλλά πάει 34€/μήνα (4μηνο) ή 25€/μήνα (8μηνο). Καλό αλλά λίγο τσιμπημένο, αν και από ότι έχω ακούσει μπορείς να επιλέξεις και κάτι άλλο όπως μαθήματα kingbox (νομίζω) που με ενδιαφέρει. 

 

Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εβο αν και δεν εχω ιδεα απο αθηνα αλλα τσεκαρε το yava fitness

140€ το χρονο! ενα που ειχα δει ηταν 24ωρο και ηταν κομπλε για προπονησεις και απο χωρους και απο οργανα και ειχε και αιθουσα με κικ μποξ κτλ

 

πολυ πουτσα οι ανηφορες στο τρεξιμο!!! εχω σκουριασει κιολας δεν μας βλεπω καλα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβο αν και δεν εχω ιδεα απο αθηνα αλλα τσεκαρε το yava fitness

140€ το χρονο! ενα που ειχα δει ηταν 24ωρο και ηταν κομπλε για προπονησεις και απο χωρους και απο οργανα και ειχε και αιθουσα με κικ μποξ κτλ

 

πολυ πουτσα οι ανηφορες στο τρεξιμο!!! εχω σκουριασει κιολας δεν μας βλεπω καλα :P

 

Οκ σε ευχαριστώ! είναι κλειστή και η σελίδα τους :/ 24ωρο ε? αυτό και αν με ενδιαφέρει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβο αν και δεν εχω ιδεα απο αθηνα αλλα τσεκαρε το yava fitness

140€ το χρονο! ενα που ειχα δει ηταν 24ωρο και ηταν κομπλε για προπονησεις και απο χωρους και απο οργανα και ειχε και αιθουσα με κικ μποξ κτλ

 

πολυ πουτσα οι ανηφορες στο τρεξιμο!!! εχω σκουριασει κιολας δεν μας βλεπω καλα :P

 

Πηρες τα βουνα και εσυ ρεε αγορι μου ... θα παρεις τα ποδια στα χερια στο τέλος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το golden στη νεα ιωνια που ειμαι εγω evo ειναι τουμπανο οσον αφορα εγκαταστασεις/κοσμο/καθαριοτητα αλλα ειναι τσιμπημενο σε σχεση με αλλα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό μήνα, καλά αρχίσαμε... 7 χλμ σήμερα.  :D

 

 

post-61034-0-41409900-1412191927_thumb.jpg

Τα πρώτα 2χλμ ήταν με 2.5 κιλά στην πλάτη στο πρώτο χλμ και 5 κιλά στο δεύτερο, ήταν αρκετά πιο κουραστικό από όσο περίμενα, αλλά είναι καλό conditioning νομίζω.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...