Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Είμαι της άποψης " no juice".Καλύτερα τα φρούτα με τα οποία πάλι παίρνεις την γεύση,χορταίνεις πιο εύκολα,λαμβάνεις λιγότερες θερμίδες και είναι πιο υγειινά από έναν χυμό του εμπορίου.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα σταματαω στο κοτοπουλαδικο να παρω να φαω..

 

Αφηνω το αμαξι αναμενο και την κοπελα μου μεσα.

 

Ακουω κορνες..

 

Παιρνω το φαγητο και πηγαινω στο αμαξι. Σταματαει να παταει κορνα οταν με ειδε.. μπαινω μεσα και αρχιζε να φωναζει κατεβαζω το παραθυρο και του λεω τι θες τωρα ρε; θα φυγω πως κανεις ετσι, δεν με κοιτουσε τιποτα μουγκα.. μολις εκανα να φυγω με δεκα πηγαινα αυτος απο πισω να σπινιαρει ενα φιατ παντα παλιο ηταν.. λεω δεν θα σκασω για σενα.. κανω οτι τον κοιταω απο το καθρεπτη και πατησα φρενω.. κατευθειαν εστριψε...

 

Αν ημουν με νευρα θα σκοτωνομασταν.. αλλα οταν εχω την κοπελα μου μαζι δεν θελω να γινονται βλακειες προτειμω να κανω τον χαζο

 

Ακομα ενα κουλο με κολλαει ακομα ενα αυτοκινητο απο πισω και να φωμαζει κουνησου ρε.. σταματαω λεω γυρναω πισω ηταν ο αδερφος μου με εκανε πλακα, αν ηταν αλλος δεν την γλιτωνε του λεω αί στο διαολο μαλακα εξω απο το παραθυρο.. απεναντι ενας παππας με κοιτουσε με γουρλομενα ματια.. χαχαχα

 

Ποτέ δεν ψαχνόμαστε για τσαμπουκά ακόμα και δίκιο να έχουμε.

Ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο  αυτό αλλά σκέψου έστω μία στα εκατομμύριο πρώτον να πάθεις εσύ κάτι από τον άλλο ή να τον τραυματήσεις εσύ τι τραβήγματα πιθανό να έχεις για το υπόλοιπο της ζωης σου αν φας καμιά μύνηση ή υπάρχει κάνας μαρτυρας γυρω...

Και στις δύο περιπτώσεις απλά τη γ@μησες. Την άλλη μερα θα χτυπάς το κεφάλι σου...

 

Οπότε η λύση είναι απλά προσπερνάμε τον κάθε ηλίθιο που συναντάμε και δε δίνουμε καμία συνέχεια.. Και στο λέω εγώ αυτό που πιανόμουν εύκολα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τέτοιου είδους χυμούς επιτρέπονται σε κάποιον που κάνει διατροφή; Προσθέτουν βάρος/λίπος;

πιές όσο γουστάρεις , δεν προσθέτουν τίποτα και 2 λίτρα τη μέρα να πίνεις δε θα δεις ουτε 0,0000000000000001% διαφορά 

 

16cal/ltr? για πες μάρκα να πάρω κανα κιβωτιο

τίγκα στο συντηρητικό. Πιες αν σε τραβάει αλλά όχι και σε καθημερινή βάση 

οπως κ οτιδήποτε συσκευασμένο τρώμε ήδη για τουλάχιστον 20+ χρόνια (ανάλογα με την ηλικία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τις λιγες φορες που ηπια ειδα αποτελεσμα αλλα περναει μετα απο καμια ωριτσα και τοτε εχεις καθετη πτωση.

 

Αυτο που με κραταει πιο πολυ ειναι αυτο http://www.powerhealth.gr/product/τόνωση-energy-now/και ισως να ειναι πιο "αγνο" (αν μπορεις να πεις κατι τετοιο για χημικο προιον) Αλλα γενικα προτιμω να μη παιρνω κατι..και χτες ημουν κουρασμενη αλλα μπορεσα και εβγαλα το προγραμμα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή πίνεις κανα καφέ για την καφείνη, τρως φρούτα κλπ για τις βιταμινες, τρως υδατάνθρακα πριν την προπόνηση και έχεις ενέργεια
αν θες ζάχαρη την ώρα της προπόνησης ρίχνεις σε μια μπουκάλα νερό όσο μέλι θες και voila
δεν καταλαβαίνω γιατι τα αγοράζει ο κόσμος
παίζει ρόλο κ το placebo αλλα σε αυτούς που δεν το έχουν ψάξει, αν ξέρεις τι ειναι αυτό που πίνεις δεν παίζει καν placebo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν πολλα χρονια ενα λαμογιο ταξιτζης μου χε κανει χοντρη πουστιτσα ! ηταν σε πιατσα σε νυχτερινιο μαγαζι , του βαζω μεσα 2 κοπελιτσες του δινω 20 ευρω για κουρσα που δε θα εγραφε με τιποτα πανω απο 10 ευρο και του λεω μην κρατησεις λεφτα απο τα κοριτσια ! και ο πονηρος τι κανει ?

οχι μονο πληρωθηκε κανονικα την κουρσα και απο αυτες αλλα τους πηρε 30 ευρο και καλα οτι ηταν ραδιο ταξι κ κατι τετοιες μαλακιες ! δε περιμενε βεβαια οτι θα με ξαναδει ..  ηταν τοσο απλειστος που αντι να πει και ευχαριστω για τα 10 ευρω μπουρμπουαρ που του αφησα ηθελα να βγαλει 40 αυτος !!!
οταν μου το ειπαν οι κοπελες τρελλαθηκα οχι για τα λεφτα αλλα για την πουστια και ξανα πηγα στην πιατσα μπας και τον πετυχω ωσπου  σπαει ο διαολος το ποδαρι του και ερχεται ! παω κοντα   να τον ταρακουνησω μονο λιγο οχι να τον χτυπησω για να καταλαβει οτι ηταν πολυ προσβλητικο αυτο που εκανε και ξευτιλισμενο , οποτε μου σηκωνει την μπλουζα και μου δειχνει μια ουλη ςε σε ολο το στηθος μποστα κ μου φωναζει σταματα εχω κανει εγχειρηση καρδιας !
για ποτε ξενερωσα για ποτε τον αφηνα απο ταχερια μου  και για ποτε εφυγα ουτε που το καταλαβα .. μετα σκεφτομουν ολη νυχτα ποσο ευκολα θα μπορουσε αυτος να μεινει απο τον φοβο του , χωρις να τον χτυπησω καν  , και να βρεθω εγω μεσα για φονο , και αντε να αποδειξεις στο δικαστηριο- και αφου κατσεις 18 μηνες μεσα -  οτι δεν τον χτυπησες και ,  και ,  και ,  και πιας το αυγο και κουρεφτο !!
μακρια απο τετοια ,  αποφευγουμε τις μανουρες και προσπαθουμε να αντιμετωπισουμε τα παντα με χαμογελο ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...