Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Το μεσημεριανό σου , απλά να έχει κρέας ή αυγά. Καλύτερα και από συμπληρώματα.

 

A γιατί έχω διάβασα ότι μετά απο γυμναστήριο χρειάζεσαι να φας κάτι με πρωτεινη που αποροφάται γρήγορα! Γι αυτό!Και μετά από καμία ώρα να φας κανονικό γεύμα!

Γι αυτό σκεφτόμουν μήπως κανένα γάλα ή κάτι τέτοιο  γιατί τα υγρά νομίζω αποροφούνται πιο γρήγορα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ελαμπορειτ ψηλε μου πανω σε αυτες τις σακουλες?? Τι παιζει??

http://www.sanitas.com.gr/el/node/7

 

απλα ψηνεις "αεροστεγως". Καλύτερο και από γάστρα για μένα :P  (μετά τις vacuumized σακουλες πάντα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτό με την πρωτεινη είναι αστείο, νομίζουνε ότι είναι αναβολικό, το παίρνεις και οοοοοοοοοπ να (με το συμπάθιο) κάτι μπρατσάρες. -δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά, ετσι, αντε γιατι στο τσαφ την έχετε την παρεξήγηση :)

 

Αλαντίν, για εξήγα λίγο ακόμα. Μέχρι τώρα βάζαμε πατατούλες και κότα στη γάστρα, λάδια, λεμόνια, νερά και τα σχετικά και βουρ στο φούρνο. Με τις σακούλες κάνουμε το ίδιο χωρίς να βάλουμε λάδι και νερό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σηριαλ ελαβε τελος... Μετα απο δοκιμη saucony mizuno & asics σε διαδρομο, νικητες τα nimbus 16.

 

Αντε και καλα μου χιλιομετρα :)

 

Επομενη αγορα τα saucony kinvara προβλεπω....

Πηγες κολωνακι  ?δουλευει ο πελματογραφος η' μπαλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αυτό με την πρωτεινη είναι αστείο, νομίζουνε ότι είναι αναβολικό, το παίρνεις και οοοοοοοοοπ να (με το συμπάθιο) κάτι μπρατσάρες. -δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά, ετσι, αντε γιατι στο τσαφ την έχετε την παρεξήγηση :)

 

Αλαντίν, για εξήγα λίγο ακόμα. Μέχρι τώρα βάζαμε πατατούλες και κότα στη γάστρα, λάδια, λεμόνια, νερά και τα σχετικά και βουρ στο φούρνο. Με τις σακούλες κάνουμε το ίδιο χωρίς να βάλουμε λάδι και νερό;

 

Βαλε οτι θες. Απλα η σακουλα ειναι γαστρα χωρις τη γαστρα φαση. Εγω δεν βαζω λαδι γιατι βγάζει το κοτοπουλακι τα δικά του πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγες κολωνακι ?δουλευει ο πελματογραφος η' μπαλες?

Κολωνακι πηγα τη προηγουμενη βδομαδα, μπαλες. Και δε ξερουν καν ποτε θα φτιαχτει.

 

Τα αγορασα τελικα απο το outrun στο φλοισβο. Το συστηνω 100% το μαγαζι. Εχει ολες τις μεγαλες μαρκες και το κυριοτερο προσωπικο που ειναι δρομεις και ξερουν να σε καθοδηγησουν! Ασε που τα πηρα 138 οταν στην ιντερσπορτ εχουν γυρω στο 170ρι.

 

Επισης στο υπογειο εχουν εναν διαδρομο συνδεδεμενο με υπολογιστη που αναλυει την κινηση. Νταξει εγω δε το χρησιμοποιησα ετσι ηθελα απλα να μου το ανοιξουν για να τα τρεξω να τα δοκιμασω.

Κανα μισαωρο εκατσα μεχρι να διαλεξω κ ο υπαλληλος εξυπηρετικοτατος.

 

Και ειχε κ πιο ωραια χρωματα στα μιζουνο απο το Κολωνακι :P

 

Καλημερα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φωτη εγραψε οτι δεν δουλευε και οτι ουτε της μιζουνο ξερουν ποτε θα τον φτιαξουν

Α δεν ειδα τα προηγουμενα γιατι ηταν πολλες σελιδες .pfff  καλα τοτε  θα διαλεξω με βαση την εμφανιση και την χρηση  αν και  δεν τρελαινομαι για τα σχεδια της mizuno .

Asics δεν παιρνω ειναι πολυ συνηθισμενα .

Κολωνακι πηγα τη προηγουμενη βδομαδα, μπαλες. Και δε ξερουν καν ποτε θα φτιαχτει.

 

Τα αγορασα τελικα απο το outrun στο φλοισβο. Το συστηνω 100% το μαγαζι. Εχει ολες τις μεγαλες μαρκες και το κυριοτερο προσωπικο που ειναι δρομεις και ξερουν να σε καθοδηγησουν! Ασε που τα πηρα 138 οταν στην ιντερσπορτ εχουν γυρω στο 170ρι.

 

Επισης στο υπογειο εχουν εναν διαδρομο συνδεδεμενο με υπολογιστη που αναλυει την κινηση. Νταξει εγω δε το χρησιμοποιησα ετσι ηθελα απλα να μου το ανοιξουν για να τα τρεξω να τα δοκιμασω.

Κανα μισαωρο εκατσα μεχρι να διαλεξω κ ο υπαλληλος εξυπηρετικοτατος.

 

Και ειχε κ πιο ωραια χρωματα στα μιζουνο απο το Κολωνακι :P

 

Καλημερα!

Ποιο φλοισβο  στο Π. Φαληρο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ναι η αληθεια ειναι οτι η μιζουνο χρειαζεται μια αλλαγη στο σχεδιαστικο τμημα της αλλα η πουτανα εχει ποιοτητα και τεχνολογια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι η αληθεια ειναι οτι η μιζουνο χρειαζεται μια αλλαγη στο σχεδιαστικο τμημα της αλλα η πουτανα εχει ποιοτητα και τεχνολογια!

Το χρωμα που ειχε στα wr μ εκανε να μου αρεσουν, αλλα αυτο το λοφο :P στην καμαρα τι τον θελανε γμτ!

 

 

Ναι στο Φαληρο διπλα στα village

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

απλα αν εχεις δει εχει 10 διαφορετικα wave :P για αυτο ρωτησα!!

 

λογικα ειναι ετσι για να εεφαρμοζει  καλυτερα το ποδι (γιατι το ποδι μας ετσι ειναι!! 

γενικα παντως να ξερεις τα παππουτσια που πισω στη φτερνα ειναι σε στυλ σουστας (πχ οπως τα prophecy 3)

ειναι για βαρια ατομα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...