Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι γνώμη έχετε για τα ankle weigths (1,5 kg each) στο χαλαρό τρέξιμο για 3-4 χμ ; 

Edit: Χαχ...Τώρα είδα την απάντηση του Spect. Οκ μάλλον θα τα αποφύγω  :P Απλά σκέφτηκα οτι θα λειτουργούσαν όπως τα ξυλοπόδαρα , που είναι πολύ δυνατή άσκηση για τα πόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Το golden στη νεα ιωνια που ειμαι εγω evo ειναι τουμπανο οσον αφορα εγκαταστασεις/κοσμο/καθαριοτητα αλλα ειναι τσιμπημενο σε σχεση με αλλα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Μόνο καλά λόγια έχω ακούσει για αυτό! Μπορεί να ρωτήσω και βλακεία! με την παρουσία σχολικού πάσου γίνεται κάποια έκπτωση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο καλά λόγια έχω ακούσει για αυτό! Μπορεί να ρωτήσω και βλακεία! με την παρουσία σχολικού πάσου γίνεται κάποια έκπτωση? 

 

Δεν νομιζω αλλα δεν ειμαι και σιγουρος. Καλυτερα να παρεις ενα τηλ. να το ρωτησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spect pie: 8/10 --> Εύκολο στην παρασκευή, ικανοποιητική γεύση αλλά δε μου βγήκε σαν ψωμί ώστε να απλώσω πάνω του φυστικοβούτυρο όπως σχεδίαζα

 

Wizzy pie: 9/10 --.> Εύκολο στην παρασκευή, πολύ καλή γεύση, μοιάζει περισσότερο με ψωμί άκα είναι εύκολο να απλώσω πάνω του φυστικοβούτυρο

 

We have a winner, ladies and gentlemen! 

 

Πολύ καλές συνταγές παιδιά, keep it coming!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γιαννη αυτο που φτιαχνω εγω βγαινει σαν χοντρη κρεπα!! ισως κατι δεν σου βγκε σωστα κατι!

 

και επισης το δικο μου δεν εχει γευση απο μονο του :P τη γευση θα την παρει απο αυτα που θα του βαλεις το εχω ξαναπει!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Let the flame war begin! :P

 

Spect, το τηγάνι έφταιγε, ξέρω ότι δε βγήκε όπως έπρεπε. Αλλά απ' το να αγοράζω άλλο τηγάνι, που θα γίνει κάποια στιγμή, προτιμώ την πιο βολική λύση του wizzy. Η μόνη μλκ είναι ότι δεν μπορώ να βρω στην περιοχή μου σκέτα ασπράδια. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι ένα "πρόβλημα" που συνάντησα κι εγώ - κοινώς, τι κάνεις τους κρόκους που περισσεύουν από τα αυγά.

 

Αποφάσισα να κάνω μια ωραία ομελέτα με ζαμπόν/τυρί/τριμμένη ντομάτα/ψιλοκομμένο κρεμμύδι/μανιτάρια για βραδυνό. ΟΚ, μπορεί να μην είναι η super ντούπερ υγειινή διατροφή, αλλά για μία φορά την εβδομάδα (και αν), δεν νομίζω ότι πειράζει και τόσο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bosei τελικα τι εγινε βρηκες παπουτσι?

 

Παντως εγω καταλαβαινω πως αν το ολο ζητημα στην αγορα παπουτσιου ειναι να σου κραταει το ποδι σταθερο και να μην κινειται μεσα στο παπουτσι τοτε στην τελικη γιατι να φοραμε παπουτσι γενικοτερα :mellow: ?

 

Σκεφτομαι πλεον να κανω ασκησεις με καλτσα. Παιζει περιπτωση να γλιστρησω ή κατι να μην εχω σκεφτει καλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bosei τελικα τι εγινε βρηκες παπουτσι?

 

Παντως εγω καταλαβαινω πως αν το ολο ζητημα στην αγορα παπουτσιου ειναι να σου κραταει το ποδι σταθερο και να μην κινειται μεσα στο παπουτσι τοτε στην τελικη γιατι να φοραμε παπουτσι γενικοτερα :mellow: ?

 

Σκεφτομαι πλεον να κανω ασκησεις με καλτσα. Παιζει περιπτωση να γλιστρησω ή κατι να μην εχω σκεφτει καλα?

Μάλλον ναι...κάαααποτε θα γίνει και η παραγγελία. 

 

Τα παπούτσια για olympic lifting δεν είναι μόνο για σταθερότητα, είναι και το τακούνι...πολύ σημαντικό. Βάλε με εμένα να κάνω τώρα squat τελείως flat θα είναι αισχρή η κίνηση. Το bar path θα είναι το αντίθετο από ίσιο και το squat θα μοιάζει με καλημέρα. 

 

Καλά και να μην παίζει να γλιστρίσεις γιατί να κάνεις τις ασκήσεις ξυπόλητος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spect pie: 8/10 --> Εύκολο στην παρασκευή, ικανοποιητική γεύση αλλά δε μου βγήκε σαν ψωμί ώστε να απλώσω πάνω του φυστικοβούτυρο όπως σχεδίαζα

 

Wizzy pie: 9/10 --.> Εύκολο στην παρασκευή, πολύ καλή γεύση, μοιάζει περισσότερο με ψωμί άκα είναι εύκολο να απλώσω πάνω του φυστικοβούτυρο

 

We have a winner, ladies and gentlemen! 

 

Πολύ καλές συνταγές παιδιά, keep it coming!

Ηλια Μαμαλακη εσυ? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα πιστευω οτι ειναι καλυτερο να την κανεις ξυπολητος παρα με παπουτσια με αεροσολες η παπουτσια που δεν ειναι ισια (καποια παπουτσια running για παραδειγμα)

Τουλαχιστον ξυπολητος εχεις καλυτερη ισορροπια.

 

απο κει και περα , αμα δεν ανοιξουν hams και αχιλλειος τενοντας καλο σωστο σκουοτ δεν βγαινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...