Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φωτη επειδη το κοιταξα και γω και σεπτεμβρη μαλλον δεν θα μαι εδω σκεφτομουν για βουλγαρια που ειναι και κοντα! ;)

 

Μου περασε και μενα απο το μυαλο αλλα δεν κανω δηλωσεις  γιατι δεν ειμαι σιγουρος αν θα παω εξω για αυτο .Ειναι πολυ ο καιρος μεχρι τοτε θα δουμε .

Μας ξεφτιλισε η Mαργαριτα το εκανε πρωτη :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

καλα και εγω δεν ξερω γιατι αρκετοι δικοι μου λενε καλη φαση αλλα πολλα λεφτα! ας ελππισουμε οτι θα πεισω κανεναν!

καλα ας μην ημουν κερκυρα και θα σου λεγα :P

εχω ηδη να πληρωσω κερκυρα αθηνα το νοεμβρη και κερκυρα ολυμπο το δεκεμβρη! :P δεν βγαινω


10606297_801476239916157_559719430295146

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα γυμναστηριο...εβγαλα το προγραμμα μου κανονικα. Ειχα ενεργεια λεω ας κανω το αεροβιο μου τωρα μη κατεβαινω παλι αυριο. Εκανα 33' διαδρομο.

Τι δε μ ειχε πιασει μεχρι σημερα; Η μεση!! Γυρισα λοιπον με εντονες ενοχλησεις στη μεση μου που κ επιασαν μολις τελειωσα το αεροβιο, καλη φαση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ναι αλλα δεν θα τρεξω σε αυτον :P

μετα εχει αλλη μια μικρη  βολτα μεχρι τον Ολυμπο τον δεκεμβρη για ενα αγωνα και μετα μεχρι το καλοκαιρι στο νησι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μια χαρά το: Δικέφαλα Στήθος Πόδια

Στην μπάρα σε σχέση με την προηγούμενη φορά που με το ζόρι την σήκωνα σκέτη, σήμερα σύνολο ήταν 30 κιλά και θα μπορούσαν να μπούν κι άλλα αν το ζόριζα. Γενικά επειδή το στήθος δεν το προπονούσα πέραν κάποιων push ups που έκανα στο παρελθόν μου πήρε κάποιο χρόνο για να βάλω αρκετά κιλά. Το σημαντικότερο για τα περισσότερα κιλά και την καλύτερη τεχνική πιστεύω πως ήταν το οτι δεν ήμουν πιασμένος/κουρασμένος. Όπως είπε ο spect έκανα ΑΦΟΥ τελείωσα με τα βάρη λίγο ελλειπτικό σε πιο έντονους ρυθμούς και πρίν να κάνω βάρη απο εκεί που το πήγαινα με 12χλμ στον διάδρομο και ήμουν πρίν κάν σηκώσω τέζα το έβαλα στα 4-5 έτσι για ζέσταμα.

Δεν το συζητάω πόση περισσότερη ενέργεια είχα για τα βάρη.

Με τα πόδια ρε γαμώτο αν κι ανεβάζω κιλά και την ώρα που είμαι gym ψιλοζορίζομαι, πιο μετά δεν έχω θέμα πχ να με πονάνε και δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό αυτό.

Αύριο έχω κενό και ξεκούραση για Πέμπτη Παρασκευή τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα μιλας οτι δεν σηκωνεις ακομα αρκετα κιλα;

 

Πες λιγο στις αρσεις θανατου, σκουοτ, πιεσεις στηθους, στρατιωτικες ποσα κιλα κανεις; και αν ειναι ελευθερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και δεν σηκώνω αρκετά κιλά. Αλλά όπως έγραψα πιο πίσω ήμουν εντελώς αγύμναστος στο στήθος.

Δικέφαλα πριν πάω gym έκανα περίπου 20 κιλά (αλτήρας) κι είναι η πιο γυμνασμένη μυική μου ομάδα.

Απο αυτά που λες τίποτα δεν κάνω τίποτα πέρα απο τις πιέσεις στήθους (σε smith, μάλλον για περισσότερη ασφάλεια μάλλον με έβαλε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο μηχανήματα πέραν του στήθους και των αλτήρων προς το παρόν.

Με έχει σχεδόν σε όλα περίπου 3x12 και μερικά 4x12. Συνήθως 3-4 μηχανήματα για κάθε μυική ομάδα.

Κιλά ανάλογα με το μηχάνημα και το πως λειτουργεί δεν είναι στανταρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα μηχανηματα προσεχε, για τραυματισμο.

 

Μην φορτωνεις αν δεν εισαι σιγουρος... και ψηστον μα σε βλεπει ο γυμναστης να σε διορθωνει, να σου αλλαζει το προγραμμα οταν πρεπει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...