Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Έτσι το κάνω απλά τελευταία με τσιμπάει κάτι στο κάτω μέρος της καρδιάς. Τις πιο πολλές φορές όταν ανασαίνω αλλά μερικές φορές απλά όταν μετακινούμε. Δεν έχω ιδέα αν είναι καρδιά, θώρακας ή νεφρά. Μετά από την γυμναστική το νιώθω. Την επόμενη μέρα έντονα, την παραεπόμενη ελάχιστα και μετά εξαφανίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 στις πιέσεις σήμερα! Πιστεύω πως απο εδώ και πέρα θα ανεβαίνω με πολύ πιο αργούς ρυθμούς γιατί μετα βίας έβγαζα τις επαναλήψεις. Όπως και να έχει είμαι ευχαριστημένος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω οτι το γαμησα αλλα θα επανορθωσω αμεσα, ηδη δηλαδη εχω μπει παλι σε προγραμμα.

 

Σας γραφω απο το... Κρεββατι του προκρουστη. 3 ωρες στο φυσιοθεραπευτηροο θα κλεισω. Εχω πιασιματα σε 3 σημεια γλουτους , δεξια στη μεση και ψηλα εκει που κουμπωνει ο στηθοδεσμος περιπου.

 

Το σκ μου παν να κανω κατι ασκησοδιατασεις δυο φορες τη μερα και θα ξαναρθω δευτερα να με δει. Μεχρι τοτε κανενος αλλου ειδους ασκηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα σε μια τεράστια λακούβα Αντώνη, πήρε νερό η μηχανή κι έκαψα μπίελες, ακα πιστόνια.

 

Αλεξ, πράγματι άλλο σκαρί. Δυσκολεύομαι πολύ να βάλω κιλά, νιώθω ότι έχω φτάσει στο ταβάνι των θερμίδων που μπορώ να καταναλώσω κι είμαι μόλις 74 κιλά όταν είχα θέσει ως στόχο να φτάσω πάνω από 80 προτού αρχίσω cutting. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω απογοητευτει πληρως... Περιμενα πως κ πως τον πρωτο μου αγωνα, στοχευα σε χρονο, και τωρα αν το βγαλω περπατωντας το περισσοτερο, ευχαριστημενη θα μαι.

Πανε στραφι 2 (σχεδον) μηνες προπονησεων.

 

Κριμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην απογοητευεσαι καλο μου κοριτσι, και αυτα μεσα στο προγραμμα ειναι.

Σιγουρα, απλα ετυχε σε κακη στιγμη. Δε θα ναι ουτε το πρωτο ουτε το τελευταιο προβλημα που θα τυχει, το ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω απογοητευτει πληρως... Περιμενα πως κ πως τον πρωτο μου αγωνα, στοχευα σε χρονο, και τωρα αν το βγαλω περπατωντας το περισσοτερο, ευχαριστημενη θα μαι.

Πανε στραφι 2 (σχεδον) μηνες προπονησεων.

 

Κριμα..

Same shit κι εδώ, αλλά η αρχή είναι το ήμισυ του παντός... το θέμα είναι να μπεις σε μια πορεία, τα υπόλοιπα θα έρθουν με την επιμονή και τον καιρό. Α και μην λες ότι πήγαν στράφι οι προπονήσεις, καλό κάνουν ούτως ή άλλως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε καλο κανουν ενταξει καταλαβες εγω πως το λεω... Απλα δε θα χω τη δυνατοτητα να δω που θα εφτανα και πως θα ημουν υπο νορμαλ συνθηκες. Φυσικα θα υπαρξουν κι αλλες ευκαιριες αλλα μια ξενερα σου ρχεται.

 

Εχω πει οτι θα παω την κυριακη σ οτι κατασταση και να μαι. Δε μπορω να τρεξω; Ας το περπατησω. Ποναω στο περπατημα; Ας παω μπουσουλωντας που λεει ο λογος. Αλλα θα παω και θα τερματισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

That's my girl.

Αγώνες μαργαρίτα θα βρεις άπειρους.

Και εγώ ξενερωνω που δεν μπορώ να τρέξω και που παίζει να χάσω αρκετούς αγώνες (αν δεν τερματίσω την Κυριακή Δεν θα μπορώ να τρέξω έναν αγώνα ρίξω Μάρτη) αλλά όλα είναι στο παιχνίδι. Κάνε τους προπονήσεις σου και όλα τα άλλα θα έρθουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...