Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ρε συ αδερφια γιατι νιωθω οτι μιλατε μια δικια σας γλωσσα, αυτο το προγραμμα που κανετε που αναφερθηκε και δεν το ειδα....

Χαχα...Το 6 week strength program κάνουμε του Candito. Αν δεν ξέρεις/ξέρετε τον Candito πατήστε στο youtube candito training hq. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα...Το 6 week strength program κάνουμε του Candito. Αν δεν ξέρεις/ξέρετε τον Candito πατήστε στο youtube candito training hq. 

Και γω λεω τι σκατα παιζει εδω...χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις μπόλικα...τώρα τις 2 βδομάδες που ήταν volume work ίσως να μην πείραζαν...αργότερα στην 4η και 5η βδομάδα που πας για peak καλύτερα να κόψεις...γι αυτό δεν σου έχει και accesory.

 

Εγώ deficit deadlift κάνω και γαμεί...μου αρέσουν πολύ. 

Ισχύει αυτό..Επειδή με παίρνει κάνω τόσα..Αν νιώσω ότι με τέντωσε έφυγα σπίτι με την μία..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικα να παω οτι δοκιμασα Stevia χαπακια στον espresso και ειναι αηδια.Χιλιες φορες καλυτερη η ζαχαρινη παρολο οτι δεν την θεωρουν απολυτα ασφαλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικα να παω οτι δοκιμασα Stevia χαπακια στον espresso και ειναι αηδια.Χιλιες φορες καλυτερη η ζαχαρινη παρολο οτι δεν την θεωρουν απολυτα ασφαλη.

θυμάμαι που ειχα δοκιμάσει και δεν μου άρεσε

αλλα επειδή την ειχα πληρώσει λέω δε πειράζει τώρα , ας την τελειώσω κ συνέχισα να την χρησιμοποιώ και μια εβδομάδα μετά??? μου έδινε απλά τη γλυκάδα που ήθελα στο τσάι μου, δεν μου φαινόταν περίεργη ενώ την πρώτη φορά μου φάνηκε οτι πίκριζε 

δοκίμασε και διαφορετική μάρκα ισως .. τι να σου πω , πάντως αν κάνεις τη χρήση που έκανα εγώ πίνοντας 4-5 ροφήματα τη μέρα τότε ειναι μονόδρομος , γιατι ισως να μη δίνεις σημασία τώρα αλλα αργότερα να σου δημιουργήσει προβλήματα 

τώρα δε λέω οτι θα πάθεις οπωσδήποτε κάτι αλλα όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά και όταν κάνεις υπερχρήση αυξάνεις τις πιθανότητες να καείς i guess 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κόψει τον καφέ και πλέον έχει γίνει εργαλείο για μένα. Καπουτσίνο και εσπρέσσο σκέτος μόνο όταν θέλω την έξτρα ένταση μετά από μια μέρα στη δουλειά και μετά γυμναστήριο. Συνήθεια είναι όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να σκοτώσω ένα βάνδαλο μαθητή μου χτες, κατάφερα και κρατήθηκα μέχρι το βράδυ που φτάνοντας σπίτι άλλαξα μεμιας και όρμησα στο σάκο του μποξ...

 

Αυτή η γυμναστική συνδυάζει δύναμη, αεροβική και ενίοτε ξέσπασμα. Pure pleasure!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την προπόνηση τι φαγητό είναι καλό να τρως; Επίσης έχει σημασία η σειρά των τροφών και η διάρκεια μεταξύ τους; Για παράδειγμα πριν λίγο έφαγα 4 αυγά, τώρα (10 λεπτά διαφορά) θα φάω φρούτα και σε λίγο (30 λεπτά) κανονικό φαί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μετά την προπόνηση τι φαγητό είναι καλό να τρως; Επίσης έχει σημασία η σειρά των τροφών και η διάρκεια μεταξύ τους; Για παράδειγμα πριν λίγο έφαγα 4 αυγά, τώρα (10 λεπτά διαφορά) θα φάω φρούτα και σε λίγο (30 λεπτά) κανονικό φαί.

 

μετα την προπονηση θες πρωτεινη και απλο υδατανθρακα για την γρηγοροτερη αποκτασταση των μυων!

φρουτα 2 ωρες πριν ή μετα απο κανονικο φαγητο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...