Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι 250

καλή φάση , έψαχνα κάτι μικρό σε φάση γλυκού για 1 φορά στις 6-7 μέρες όσο είμαι σε cutting γιατι των πρώτο μήνα δεν κάνω κανονικό cheat. Μετά βέβαια θα μπει κανονικό τουμπανέ ανα 2 εβδομάδες να έρχομαι στα ίσια μου.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ασε δε μας ξεγελας, ειναι απο αυτες τις μικρες που δινουν στα καλαντα και στις ρεσεψιον στα μαγαζια απλα την εκανες καλυτερη με φωτοσοπ :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ρε παιδια άμα κόψουμε εντελώς το αλάτι, κάνουμε καλό ´η κακό;

αν και μου ειναι ψιλοαδιαφορο το θεμα αλατι στο φαγητο, αν το κοψουμε τελειως θα ψοφησουμε στις κραμπες νομιζω...

 

Sent from my iPad Air 2 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τρωω οσο βαζει η μανα μου στα φαγητα αλλα ποτε οσο οταν βαζει ο πατερας μου, εκει πας απο πιεση..

 

Χτες πηγα μαζι με την γυναικα σε μια ταβερνα στα λαλαδικα, βλεπουμε το μενου δεν μας αρεσε τιποτα, φωναζω την σερβοτορα την ρωταω το μενου μονο αυτο ειναι μου λεει ναι, λεω φερε μου μια κοκα κολα και μια μικρη βαρελι, λεει δεν θα φατε, οχι την απαντω...δεν μπορω να σας σερβιρω μονο ποτα, κατι πρεπει να παρετε να φατε αλλιως μπορειτε να φυγετε, σηκωνομαι, ρωταω αν χρωασταω κατι και την εκανα..

 

Πηγα σε αλλη ..με πλουσιο μενου , εφαγα μπριζολα στην σουλβα και η γυναικα κοτοπουλο στην σουβλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα φαει πολυ ωραια στα λαδαδικα σε ενα μεζεδοπωλειο που το ακριβως διπλα μαγαζι ειναι ψητοπωλειο, κ το χει ο ιδιος. Δε θυμαμαι ονομα αλλα ηταν πραγματικα ωραια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια φάση στην προπόνηση σήμερα η καρδιά μου χτυπούσε λες κι έκανα αεροβική. Μάλλον επειδή κάνω πολύ μικρά διαλείμματα (30") ανάμεσα στις επαναλήψεις και περίπου 90" ανάμεσα στα σετ.

 

Σκατοκαιρος φέτος και δε λέει να τελειώσει. +40% στο ρεύμα έδωσα φέτος στο φροντιστήριο για θέρμανση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω σημερα στη πλατη αγκομαχουσα τα hr δουλευαν φουλ

 

Ριχνει απειρη βροχη θα μουλιασουμε παλι. Επιστρατευω τη γονδολα για να παω γυμναστηριο αυριο πρωι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω σημερα στη πλατη αγκομαχουσα τα hr δουλευαν φουλ

 

Ριχνει απειρη βροχη θα μουλιασουμε παλι. Επιστρατευω τη γονδολα για να παω γυμναστηριο αυριο πρωι.

Νόμιζα κολυμπανε οι γοργόνες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαους δωσε στο κοσμο το προγραμμα και χωρις βιντεο

 

Παντως και ο ντακον ειχε δωσει καλο προγραμματακι...

 

Πεντε επαναλληψεις χωρις διακοπη οσες φορες αντεξεις οσα κιλα βγουν αρκει να τα αντεχεις, στην υπογραφγ του υπαρχει αναλυτικοτατα, θα το γραψω αλκα μπορει να ξεχναω κατι.

Ολα με μπαρα

 

sldl

Κωπηλατικη με μπαρα

στρατιωτικες

power clear

front squat

Καμψεις

Κοιλιακοι με ροδα

 

Μετα για το κλεισιμο περπατημα με αλτηρες που εγω περπατουσα, σταματουσα εκανα πεντε επαναληψεις για τραπσ ξανα... bonus box squat αν εχετε δυναμεις.

 

Για αρχαριο καλο θα ταν να μην το παρακανει ουτε στα κιλα ουτε στους κυκλους των σετ, οχι πανω απο τρεις φορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω σημερα στη πλατη αγκομαχουσα τα hr δουλευαν φουλ

 

Ριχνει απειρη βροχη θα μουλιασουμε παλι. Επιστρατευω τη γονδολα για να παω γυμναστηριο αυριο πρωι.

 

post-265521-0-95206300-1429528723_thumb.jpg

 

 

Περναω 2 δρομους σαν τον παραπανω για να παω στο "καινουριο" γυμναστηριο και αυτο ειναι μετα απο 1 ωρα κανονικη βροχη/ψιχαλα.

Αμα βρεξει περισσοτερο πρεπει να πεταξω..Το αστειο ειναι οτι πιο κατω εχει μια ταμπελα που λεει Δαπανη 1,800,000 ευρω για επισκευη του δρομου B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σημερα πειναω ολη μερα .σε φαση λιμοκτονω ...παρολα αυτα θα παω gym to απογευμα και οτι κοψω . Βασικα ακεφτομαι να κανω μονο διαδρομο κοιλιακους εκτος αν το ζησω που αμφιβαλω .

 

Sent from my iPad Air 2 using Insomnia

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τη συνεχίζω την γυμναστική μου παιδιά τόσο καιρό αλλά η δουλειά που κάνω βλέπετε με καταπονεί απίστευτα το κορμί και δεν υπάρχει επίσης η περίπτωση να κάνω την γυμναστική μου και μετά να πάω δουλειά. Πρέπει να δουλεύω πρωί και να "πολεμήσω" το απόγευμα/βραδάκι να την κάνω ή στο ρεπό μου. Παρά αυτά όμως τα αποτελέσματα μετά από σχεδόν δυο μήνες μπορώ να πω ότι είναι εντυπωσιακά δεδομένου ότι δεν πάω γυμναστήριο και κάνω μόνος σπίτι μου. Ελπίζω σε ακόμα καλύτερα αποτελέσματα μέχρι το καλοκαίρι (όχι ότι θα το χρειαστώ με τις ώρες που πρόκειται να δουλεύω τη σεζόν).  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βάζω για όποιον τους ξέρει 

kali-muscle-vs-jeff-seid.png

αχαχαχχααχαχαχαχαχ

και για όποιον δεν τους ξέρει για να καταλάβει

 
kali - >
c56e4cc6-ab66-40c2-b62e-9b0c0401b456?ima

και jeff seid --->
B1lYRcICQAAUlZC.jpg


 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα το έκαναν αυτό στην Ελλάδα θα έπεφτε πολύ γέλιο με τις αντιδράσεις κάποιων

 

 

 

Ωστόσο, για πρώτη φορά, η άσκηση και το σπορ παντός είδους αναγνωρίζονται σαν εργαλείο δημόσιας υγείας στη Γαλλία. Η υπουργός Υγείας Βαλερί Φουρμερόν πέρασε νόμο στις 10 Απριλίου που επιτρέπει σε γιατρούς να συνταγογραφούν μια αθλητική δραστηριότητα που μπορεί να εφαρμοστεί σε κάθε τύπο ασθενών, αναλόγως το πρόβλημά του.

 

http://www.iefimerida.gr/news/202466/askisi-o-protathlitis-olon-ton-therapeion

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...