Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είσαι φάουλ Μαους. Έχοντας κάνει και τις δύο διατροφες, ο συνονόματος έχει δίκιο. Το θερμιδικο ισοζύγιο είναι ολη η ουσία.

εγω δλδ :)

 το θερμιδικο ισοζύγιο ναι οκ αυτο ειναι για το δημοτικό και δεν αμφιβάλει κανείς !

το θεμα αν παίρνεις πιο ευκολα λιπος απο τα κρεατα η απο την χορτοδιατροφη αυτο νομιζω συζητανε εδω εκτος και αν κανω λαθος ! τα ιδια και τα ιδια ρε Γιαννη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

εγω δλδ :)

το θερμιδικο ισοζύγιο ναι οκ αυτο ειναι για το δημοτικό και δεν αμφιβάλει κανείς !

το θεμα αν παίρνεις πιο ευκολα λιπος απο τα κρεατα η απο την χορτοδιατροφη αυτο νομιζω συζητανε εδω εκτος και αν κανω λαθος ! τα ιδια και τα ιδια ρε Γιαννη

Αυτό συζητάμε Maus πως περνεις πιο εύκολα λιπος. Πόσοι Γιάννηδες είστε εδώ μέσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αρχικα οι βιγκαν ειναι για τον πεο :P

 

στο θεμα μας! Ο χορτοφαγος ειναι πιο δυσκολα να στεγνωσει γιατι δεν υπαρχουν τροφες που να μην περιεχουν και υδατανθρακα!!

Επισης πρεπει να βγαλετε απο το μυαλο σας το χορτοφαγος=σαλατες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σπεκτ όταν εσύ θες να στεγνώσεις κόβε τον υδατάνθρακα και όχι το λίπος! Στέγνωσε με μπριζόλες και όχι με χόρτα..

Εννοείται οτι χορτοφάγος δεν σημαίνει σαλάτες ποιος το λέει αυτό , κουραστικό έχει γίνει δυο χρόνια τα ίδια και τα ίδια για αυτό δεν συμμετέχω σε αυτά..

 

Edit

Ξαναδιάβασα το μήνυμα και ακούγεται κάπως απότομα χαχα σορυ σπεκτ τίποτα προσωπικό απλά έχει κουράσει κάπως αυτή η συζήτηση , βέβαια υπάρχουν και κάποιοι που δεν ξέρουν οπότε καλά κάνετε και τα λέτε ακόμη , πάσο..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μην ανησυχείς δεν παρεξηγω.

 

Σαν κρεατοφαγος αν θες να στεγνώσεις παίζεις με κοτόπουλα και ψάρια όλη μέρα και τελείωσες. Λιπαρα από που θα τα πάρεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα λεω να πω να κανω κανενα μισαωρο...

 

Ντακον να λιωσω στα swing;

 

Σκεφτηκα να κανω το εξης

 

10 swing

10 push ups

10 squat

10 push ups

10 row

10push ups

10 deth lift

10 push ups

 

τι λες ; δωσε τα φωτα σου μπορει να το παω και δυο τρια σετ αλλα σημερα απο την.χτεσινη προπονηση ξυπνησα πιασμενος

Το ξανα εκανα σημερα αλλα τεσσερης κυκλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απο τα ψαρια.Γιαυτο υπαρχουν και τα ψαρολαδα αμα ψαχνεις να τα παρεις ολα απο τις τροφες ζητω που καηκαμε

ξερω, απλα δεν ηταν κατανοητο το μηνυμα μου!

 

Ειπε ο μαους οτι για το στεγνωμα ειναι καλυτερο να κοψεις λιπαρα απο υδατανθρακα -και οτι σαν χορτοφαγος ειναι πιο ευκολο να στεγνωσεις λογο χαμηλων λιπαρων τροφων- . Αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι αν κανεις μια διατροφη με κοτοπουλο,αυγα,ρυζι,σαλατες δεν εχεις καμια πηγη λιπαρων.

 

Ουσιαστικα το απο που θα τα παρεις που ειπα δεν ηταν ερωηση για το ποιες τροφες θα τα παρεις αλλα που υπαρχουν λιπαρα στις τροφες που ανεφερα!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξαναλέω επειδή έχω κάνει χορτοφάγος κι έχω μιλήσει με πολλούς χορτοφάγους, τα λιπαρά περισσεύουν καθώς πλακώνονται σε πίτες που ειναι τιγκα στο βούτυρο και σε ξηρούς καρπούς. Αν θες να κανεις διατροφή στεγνωματος, ούτε σε βοηθά ούτε σε δυσκολεύει το αν τρως κρέας η όχι. Ο σοβαρός αθλητής, κι εδώ μέσα έχουμε πολλούς, ξέρει τι να φάει και τι να αποφύγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σε καλό επίπεδο για τα δικά μου στάνταρντ.Θα προσπαθήσω να βάλω 4-5 καλά κιλά και είμαι good to go :)

 

989_zpslfhgxb8e.png

 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...