Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

shrugs 3x20x50 + 1x20x45

 

https://www.dropbox.com/s/zuh7c7okro21n39/20150527_114103.mp4?dl=0

 

ηθελα να δοκιμασω με τα 55 αλλα ειχε μονο ενα αλτηρα ( ο οποιος κανει 450€ απο οτι μου ειπε)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 

Λίβε, να σου ζήσουν τα 8κιλα, θα γουστάρεις προπονήσεις με τα kettlebell!

Ήμουν στο όριο να πάρω kettlebell αλλά τελικά πήρα επιπλέον δίσκους.

Ελπίζω να μην το μετανιώσω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλεργια στις γυναικες θα ταν το χειροτερο σου

:-P

 

Ουτε κ γω εχω εμφανισει κατι ακομα

Εχω αλλεργια  και μαλιστα πολυ βαριας μορφης σε συγκεκριμενη κατηγορια γυναικων τις γλωσοκοπανες, αυτες που λεω εγω μια κουβεντα και βγαζουν γλωσσα αυτες για 10 αντρες .

Τις υπολοιπες  αν φορανε και τακουνια τις λατρευω!

 

Εσύ έχεις σε μένα που δε λίγες μέρες αρχίζω καλοκαιρινές διακοπές  :-D

 

 

xaxa  ισχυει εχω στον Γιαννη  με εχει τρελανει !

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

shrugs 3x20x50 + 1x20x45

 

https://www.dropbox.com/s/zuh7c7okro21n39/20150527_114103.mp4?dl=0

 

ηθελα να δοκιμασω με τα 55 αλλα ειχε μονο ενα αλτηρα ( ο οποιος κανει 450€ απο οτι μου ειπε)

Δοκιμασε να κανεις με πιο λιγα κιλα και με 3 δευτερολεπτα κρατημα στην κορυφη και 3-5 δευτερολεπτα αρνητικη στις πρωτες 6-8 επαναληψεις και μετα 10-12 κανονικες, με κατεστρεψε.

 

 

σκεφτομαι να παρω ενα ελειπτικο ή ποδηλατο για σπιτι για τους δικους μου! τι να παρω και γιατι? (low budget)

Ρωτα τους τι τους αρεσει περισσοτερο.Το θεμα ειναι να μην καταντησει κρεμαστρα ρουχων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δοκιμασε να κανεις με πιο λιγα κιλα και με 3 δευτερολεπτα κρατημα στην κορυφη και 3-5 δευτερολεπτα αρνητικη στις πρωτες 6-8 επαναληψεις και μετα 10-12 κανονικες, με κατεστρεψε.

 

 

Ρωτα τους τι τους αρεσει περισσοτερο.Το θεμα ειναι να μην καταντησει κρεμαστρα ρουχων :P

ξερω ξερω! Απλα δεν θελω να καω τοσο πολυ γιατι ειναι ηδη η τελευταια ασκηση μετα απο οσα εχω κανει :P

 

η μανα μου ειπε οτι μαλλν ελειπτικο αλλα πιστευω οτι θα τους κουραζει πολυ! ενω με το ποδηλατο θα ανεβαινει πανω θα παιρνει και τιποτα να τρωει ,εε διαβαζει εννοω, και θα κανει ή θα χαευει τηλεοραση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μανα μου ειπε οτι μαλλν ελειπτικο αλλα πιστευω οτι θα τους κουραζει πολυ! ενω με το ποδηλατο θα ανεβαινει πανω θα παιρνει και τιποτα να τρωει ,εε διαβαζει εννοω, και θα κανει ή θα χαευει τηλεοραση

Και γω ελλειπτικο θα προτιμουσα.Το ποδηλατο το θεωρω πολυ mainstream και εκτος αυτου σιχαινομαι να κανω ποδηλατο stationary, προτιμω να παρω ενα κανονικο και να παω βολτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και γω ελλειπτικο θα προτιμουσα.Το ποδηλατο το θεωρω πολυ mainstream και εκτος αυτου σιχαινομαι να κανω ποδηλατο stationary, προτιμω να παρω ενα κανονικο και να παω βολτα :P

καλα μιλαμε για τους δικους μου και για χειμωνα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπεκτ ωραίος!!

Ποδήλατο να τους πάρεις, ελλειπτικό δεν θα μπορούν να κάνουν , είναι πιο δύσκολο από όσο νομίζουμε εμείς οι νέοι :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σπεκτ ωραίος!!

Ποδήλατο να τους πάρεις, ελλειπτικό δεν θα μπορούν να κάνουν , είναι πιο δύσκολο από όσο νομίζουμε εμείς οι νέοι :)

ναι και εγω αυτο πιστευω!! Και αν δεν κανουν τους αρχιζω στις παναγιες και τους ζηταω τα λεφτα μου πισω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και εγω αυτο πιστευω!! Και αν δεν κανουν τους αρχιζω στις παναγιες και τους ζηταω τα λεφτα μου πισω :P

και οχι τίποτε άλλο , αλλά είναι βγαλμένα με αίμα και ιδρώτα και να μην πω κ με τι άλλο :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spect στο βίντεο πες μου ότι δεν βλέπω καλά και ότι δεν κάνεις αυτή την χαζή κίνηση σαν rotation που πας και πίσω τους ώμους μετά το ανέβασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω νοιωθω οτι η κινηση που κανω ειναι πανω κατω. Συνειδητα δεν κανω κυκλικη κινηση τωρα δεν ξερω αν φαινεται ετσι λογο ληψης ή αν οντως κανω μικρη κινηση ασυναισθητα. Παντως δεν το κανω σκοπιμα αν το κανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω νοιωθω οτι η κινηση που κανω ειναι πανω κατω. Συνειδητα δεν κανω κυκλικη κινηση τωρα δεν ξερω αν φαινεται ετσι λογο ληψης ή αν οντως κανω μικρη κινηση ασυναισθητα. Παντως δεν το κανω σκοπιμα αν το κανω!

Οκ γι αυτό σε ρώτησα επειδή δεν φαίνεται καλά. Πάλι καλά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...