Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

νταξει πηγα συνταγμα δεν εχω δει στην ζωη μου περισοτερο κοσμο και εχω παει σε πολλα.πηγαμε να πατηθουμε

Εγώ πέρασα 1 ώρα και 45 λεπτά μέσα στο αμάξι προσπαθώντας να γυρίσω σπίτι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

ρε σου λεω πηγε να κανει κακο να πατηθουμε κανονικα αρχισα τα γαμωσταυριδια σπρωχνανε απο παντου σε καποια φαση ενοιωθα οτι με συνθλιβουνε και δεν υπηρχε αερας ουτε για δειγμα ειχανε κατσει με τα γαμωκινητα και τραβαγανε.Παντου το ιδιο κακο κινητα στον αερα και τραβανε αει γαμησου πια.Φαντασου εκανα μια ωρα και δεκα λεπτα με το ρολοι για να φτασω απο το μετρο στον κηπο πως λεγετε που ειναι εκει δεξια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σου λεω πηγε να κανει κακο να πατηθουμε κανονικα αρχισα τα γαμωσταυριδια σπρωχνανε απο παντου σε καποια φαση ενοιωθα οτι με συνθλιβουνε και δεν υπηρχε αερας ουτε για δειγμα ειχανε κατσει με τα γαμωκινητα και τραβαγανε.Παντου το ιδιο κακο κινητα στον αερα και τραβανε αει γαμησου πια.Φαντασου εκανα μια ωρα και δεκα λεπτα με το ρολοι για να φτασω απο το μετρο στον κηπο πως λεγετε που ειναι εκει δεξια.

Τα ξέρω...μίλησα με έναν φίλο μου που ήταν κέντρο και χώθηκε μέσα για να βγει εκεί που ήθελε. Έκανε ένα 2ωρο να βγει ψηλά στην βασ. σοφίας γιατί τους κλείνανε και βγήκε Ζάππειο. 

 

Κι εγώ έριξα κάτι καλά βρισίδια όμως...μας κλείσανε την Κηφισίας από το ύψος της Αλεξάνδρας κι εγώ έπρεπε να πάω Π. Φάληρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έπαιξα προπονησαρα σημερα, και παγκο με σποτερ τη γυμναστρια τη φιλη μου, μια χαρα.

 

Σκεφτομασταν το νεο προγραμμα πως θα το παμε... Δε ξερω τι θα κανω με το κολυμπι, περιμενω να δω τι θα μου πει και ο Νικολαου για τα γονατα και τον αγκωνα. Αυτη τη στιγμη προσανατολιζομαι σε 4 προπονησεις με βάρη και 1 μονο πισινα.

 

Μεχρι τη Τεταρτη παντως που θα παω στο γιατρο δε μπορω να κανω πισινα ετςι κ αλλιως και θα παιξουν μονο βαρη. Αυριο θα παω παλι προπονηση και τη Κυριακη, Δευτερα οφ.

 

Θα παιξει ξανα σπλιτ οπου θα θελα να βαλω τα ποδια μια μερα μονα τους αλλα ξαναλεω πριν τη τεταρτη δε μπορω να το ξερω αυτο και μου σπαει τα νευρα. (Γιατι δε ξερω ποσο θα μπορω να τα πιεσω)

 

Ειναι πολυ ανοιχτο το θεμα μπορει να μου δωσει το οκ ή να μου πει ξερω γω οτι πρεπει να προστατεψω και τον αγκωνα , και να γυρισω στο 3 πισινες και 2 full body βαρη.

Να δω και αν θα μου δωσει το οκ για τρεξιμο..

 

Ισως αν μου πει οχι τρεξιμο ακομα, να κατεβαινω μετα τα βαρη για κολυμπι για να κανω το αεροβιο μου.. Αν και μααααλλον θα μαι κομματια και δε το βλεπω να βγαινει ετσι.

 

Φφφφφ μου τη δινει που δε ξερω τι να/θα κανω!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα βαρεσω ντουλαπα η πορτα θα την τρυπησω το χω κανει δυο τρεις φορες ε δεν θα γαμησω ολο το σπιτι.

έχω ανοίξει τρύπα σε τρεις πόρτες στο σπίτι μου απο μπουνίδι και έχω σπάσει δυο μπαλκονόπορτες με τζάμι(οι δικοί μου απο μικρός μου έλεγαν ότι κάνω σαν δαίμονας ,φαντάσου)  , μια με πατικιά this is sparta όταν ήμουν μικρός γιατι δεν βρήκε να φρακάρει την κατάλληλη στιγμή , ότι είχα γυρίσει απο καυγά και την άλλη αντί να πετάξω το κινητό πήγα να το χτυπήσω δεξιά μου και βγήκε το χέρι απ το τζάμι , πάνω στη μούρλια δεν κατάλαβα οτι ημουν δίπλα στην μπαλκονόπορτα 

 

αλλα όταν βγω εκτός ελέγχου πρέπει να χτυπήσω κάτι για να ηρεμήσω και σπάνια συγκρατούμε να χτυπήσω κάπου ποιο "καλά"

βέβαια χέρι δεν έχω σπάσει αλλα έχω τουμπανιάσει αρκετές φορές το χέρι μου και μια φορά πρίστικε στο κόκκαλο και νόμιζα οτι το έσπασα. 

 

βέβαια προσπαθώ και το ελέγχω λίγο , όσο μπορώ δηλαδή , αλλα αν μείνω μέρες χωρίς προπόνηση να το βγάλω λίγο εκεί νιώθω οτι γίνομαι αρκετά evil mofo

 

Και τα γυαλια προτεινονται επισης. Προσδιδουν αλλο κυρος στα νευρα κυριως επειδη συνοδευονται απο τον χαρακτηριστικο θορυβο!

έχω πετάξει κούπα στον τοίχο και πέταξε πίσω κομμάτι κ πέρασε ξυστά απο το μάτι μου (με έκοψε κάτω απ το μάτι)

οι μαλακίες επιστρέφονται που λένε 

 

πάντως όλο αυτό καμια φορά δουλεύει όμορφα , όπως η προπόνηση ποδιών χθες , 2 εβδομάδες χωρίς leg workout και έβαλα 120kg squat κ ένιωθα λες κ θα πέταγα την μπάρα απο πάνω μου , με τόσους μαλάκες φραγκάτους να κράζουν τους φτωχούς και μικρομεσαίους και να το παίζουν μάγκες έβγαλα όμορφη προπόνηση. Βέβαια την Τετάρτη παραλίγο να μπάσω μπουνίδια σε έναν κ κρατήθηκα λίγο πριν του δώσω με το δεξί κ κράταγα κ αλτήρα στο δεξί....

 

ελπίζω να ηρεμήσουμε κάποια στιγμή γιατι βλέπω να τρωγόμαστε μεταξύ μας σα τα σκυλιά , τέτοια επιθετικότητα κ νεύρα δεν έχω ξαναδεί στον κόσμο (όχι μόνο σε εμένα δηλαδή που λίγο πολύ έτσι είμαι μια ζωή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις παραγγελίες πλέον που έχουμε πρόβλημα παιδιά, πώς το αντιμετωπίζετε?

Ξέρετε μήπως καταστήματα συμπληρωμάτων με καλές τιμές? Βλέπω κάτι καφείνες 25€ σε διάφορα καταστήματα και βγάζω αφρούς απο το κακό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει σημερα πηρα τρελλη χαρα με κοιλιακους στο διζυγο :) απο κει που δε μπορουσα ουτε να κρατηθω :) εκανα με λυγισματα ποδιων-γονατα στο στηθος (με χερια στη θεση για βυθισεις). Προσπαθησα και την αλλη με τεντωμενα ποδια δν εβγαινε, βγηκε με ελαφρως λυγισμενα. Θα βγει και αυτη ομως ειναι θεμα χρονου!

 

Διαμορφωθηκε νεο προγραμμα, νεες ασκησεις... Μπαριτσα :) ελπιζω να παει καλα!

 

Ερωτηματικο παραμενουν τα ποδια, θα λυθει ομως τη τεταρτη..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις παραγγελίες πλέον που έχουμε πρόβλημα παιδιά, πώς το αντιμετωπίζετε?

Ξέρετε μήπως καταστήματα συμπληρωμάτων με καλές τιμές? Βλέπω κάτι καφείνες 25€ σε διάφορα καταστήματα και βγάζω αφρούς απο το κακό μου.

http://www.musclemax.gr/

 

Μου έστειλαν mail πως αντικαταβολές γίνονται κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αντικαταβολη λειτουργει και το iafstore

Είναι από Ιταλία όμως...θέλει και λίγες μέρες να έρθει και τσάμπα αποστολή από 100 ευρώ και πάνω. Αν θέλει κάποιος απλά πράγματα όπως καφείνη σιγά μην πάρει από κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...