Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως να είναι και ραγάδα. Πραγματικά κάθομαι αρκετά στο pc (και πρέπει να το ελαττώσω) + οτι παλιότερα ήμουν γεματούλης. Τώρα απο λίπος δεν έχω τόσο θέμα αλλά ίσως να έχει μείνει.

 

1,73 Αλεξ

 

Αναρωτιέμαι τι ποσοστό λίπους να έχω πάνω κάτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ίσως να είναι και ραγάδα.

ειδες πως το τσάκωσα με την μια ?

δοκίμασε να παρατηρήσεις κατι σήμερα κι ολας .. οταν κάθεσαι πολλες ωρες ειναι έντονο και οταν κοιμασαι κ ξυπνας το πρωι ειμαι σιγουρος πως   φαίνεται πολυ λιγότερο  , σωστά ?

φταιει  το οτι καθεσαι πολλές ωρες και διπλωνει εκει το σημειο , πρόσεξε το , αλλαζε σταση και μην καθεσαι τοσες πολλες ωρες στο πισι , κριμα ειναι θα  σου μείνει για πάντα !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας βαλω καμια φωτο κι εγω.. συνεχιζω χωρις αεροβιο απο τον Μαρτη, που θα παει καποια στιγμη θα ξανακανω :P

 

 

 

post-179314-0-49603100-1438362206_thumb.jpgpost-179314-0-42891600-1438362213_thumb.jpgpost-179314-0-09919800-1438362221_thumb.jpg

 

 

κι οπως παντα τις γαμπιπ τις φωτο..οποτε πατατε πανω και βγαινουν νορμαλ.

 

@aek καλα τα πας, συνεχα!

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας βαλω καμια φωτο κι εγω.. συνεχιζω χωρις αεροβιο απο τον Μαρτη, που θα παει καποια στιγμη θα ξανακανω :P

 

 

 

 

 

κι οπως παντα τις γαμπιπ τις φωτο..οποτε πατατε πανω και βγαινουν νορμαλ.

 

@aek καλα τα πας, συνεχα!

Αλλοι μπανιο στα Σουνια και αλλοι στην δουλεια ακομα.Αυτη ειναι η διαφορα μας τα βλεπεις και μονη σου ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλοι μπανιο στα Σουνια και αλλοι στην δουλεια ακομα.Αυτη ειναι η διαφορα μας τα βλεπεις και μονη σου ...

πες και κάνα καλό λόγο για το κορίτσι βρε.... αμάν 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες και κάνα καλό λόγο για το κορίτσι βρε.... αμάν 

Δεν εχει προβλημα το Μαργαριτονι   να ακουσει καλο λογο απο μενα  το ξερει   ,τουμπανακι ειναι .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πηγαμε για φαγητο με τα παιδια απο την δουλεια...

 

Εφαγα μια μπριζολαρα σουβλας, ενα συκωτι μοσχαρισιο, 2 φιλετακια μπουτι κοτοπουλο, ντοματα για σαλατα απειρη αλλα ηπια και 1,5 λιτρο μπυρα αλφα βαις... στο τελος ενιωθα οτι θα κανω εμετο απο την μπυρα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αλλοι μπανιο στα Σουνια και αλλοι στην δουλεια ακομα.Αυτη ειναι η διαφορα μας τα βλεπεις και μονη σου ...

Εισαι ο  μονος εδω μεσα που δεν εχει δικαιωμα να παραπονιεσαι! Και ο αλεξ δεν παει πισω δηλαδη γιατι τελευταια φορα ακουσα κατι για καραιβικη και παρισι!

Σημερα πηγαμε για φαγητο με τα παιδια απο την δουλεια...

 

Εφαγα μια μπριζολαρα σουβλας, ενα συκωτι μοσχαρισιο, 2 φιλετακια μπουτι κοτοπουλο, ντοματα για σαλατα απειρη αλλα ηπια και 1,5 λιτρο μπυρα αλφα βαις... στο τελος ενιωθα οτι θα κανω εμετο απο την μπυρα... πολυ καιρο ειχα να πιω τοση μπυρα...

ναι ρε λιβε απο την μπυρα θα εκανες εμετο :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να είναι και ραγάδα. Πραγματικά κάθομαι αρκετά στο pc (και πρέπει να το ελαττώσω) + οτι παλιότερα ήμουν γεματούλης. Τώρα απο λίπος δεν έχω τόσο θέμα αλλά ίσως να έχει μείνει.

 

1,73 Αλεξ

 

Αναρωτιέμαι τι ποσοστό λίπους να έχω πάνω κάτω

 

κοψε φιλε ,κοψε.Εχεις καποιες μαζες,απλα κοψε τωρα κανα 2μηνο και μετα ξαναξεκινα.

Καλος ο ογκος αλλα μην ξεφευγο9υμε σε λιπος παιδια,ακομα και αρχαριος να ειναι καποιος,.Για εμενα εχεις καποιες μαζες να πας υποθερμιδικα.

16-18%

θεωρω οτι εχει παραπανω.Μπορει να κανω και λαθος παντως.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

θεωρω οτι εχει παραπανω.Μπορει να κανω και λαθος παντως.

19-20...εδώ εγώ είμαι 12-13.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...