Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο γάμος γίνεται στις 18:30 στο ναό μεταμόρφωσης του Σωτήρος στη Χαλεπα (αν τα λέω σωστά). Άμα είσαι εκεί έλα πες ενα γεια, θα ειναι εύκολο να με καταλάβεις. Ψηλός, αδύνατος κι αδερφός του γαμπρού ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ο γάμος γίνεται στις 18:30 στο ναό μεταμόρφωσης του Σωτήρος στη Χαλεπα (αν τα λέω σωστά). Άμα είσαι εκεί έλα πες ενα γεια, θα ειναι εύκολο να με καταλάβεις. Ψηλός, αδύνατος κι αδερφός του γαμπρού ;)

Ατύχησες,... εμάς γίνεται στο Αλκυών :P και έχει την επόμενη βδομάδα και στην Αθήνα(Διπλό γλέντι)

Να ζήσουν και τα σχετικά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα γαμάτο βίντεο για όποιον ενδιαφέρεται.

 

http://www.ted.com/talks/ben_goldacre_battling_bad_science

 

Έχει και ελληνικούς υπότιτλους μεταξύ άλλων. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα ρεβόλβερ, πλάκα θα είχε τέτοια σύμπτωση.

 

Να ρωτήσω κάτι. Εκτός της ημέρας ποδιών που γυμνάζω τις γάμπες κανονικά, σκέφτομαι Οποτε βρίσκω σκαλιά να τα ανεβαίνω με το μπροστινό μέρος των ποδιών κι όχι με ολόκληρο το πέλμα, για να γυμνάζω έξτρα τις γάμπες. Υπάρχει περίπτωση να καταπόνησω τα γόνατα και να κάνω μεγαλύτερη ζημιά απο ότι καλό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι. Εκτός της ημέρας ποδιών που γυμνάζω τις γάμπες κανονικά, σκέφτομαι Οποτε βρίσκω σκαλιά να τα ανεβαίνω με το μπροστινό μέρος των ποδιών κι όχι με ολόκληρο το πέλμα, για να γυμνάζω έξτρα τις γάμπες. Υπάρχει περίπτωση να καταπόνησω τα γόνατα και να κάνω μεγαλύτερη ζημιά απο ότι καλό;

Too much trouble πιστεύω. Εγώ θα έβαζα κανονική προπόνηση 1-2 φορές την βδομάδα επιπλέον σε όποια μέρα θέλεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε κρεπα αλμυρη με γυρο...

Εχει κρεπερι που το κανει η εννοεις να παρω μια με κασερι ξερω γω και να βαλω γυρο μεσα μονος μου? :P

 

Επισης εχω ακουσει και το αρρωστημενο "κρεπα με κασερι +μερεντα" και λενε οτι ειναι πολυ καλο.. :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω πετυχει γυραδικα που κανουν κρεπα, ε του λες να βαλουν γυρω.

 

Για το δευτερο δεν ξερω, δεν κανω τοσα μεγαλα πειραματα στο στομαχι μου, θα κανει καμια εκρηξη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που είπες έκρηξη, δεν ξέρω πως τα έβαλα αυτά μέσα μου χτες. 2 σπιτικά burger και ένα hot dog + παγωτο για μεσημέρι και βράδυ pizza με διάφορες μαλακιούλες για ορεκτικά και ~2 λίτρα μπύρα. 

 

Σήμερα, μέχρι τώρα έχω πιεί απλά 2 shakes πρωτεΐνης+γάλα για να ρίξω αρκετά θερμίδες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει καποια σημασια που το linear του candito ειναι 6 βδομαδες?

δηλαδη αν το κανω 3 μηνες θα παει κατι λαθος? (προφανως δε μπορει να ανεβαζω κιλα συνεχεια , μιλαω για το ασκησιολογιο)

 

επισης , αντι για το αυξηση κιλων ανα βδομαδα , εχει νοημα να το κανει καποιος ανα προπονηση με τον ιδιο τροπο σε περιπτωση failure?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...