Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκτος αν ο τυπος ειναι γνωστος δηθεν και ψωνιο. Τοτε ακυρωνονται ολα τα παραπανω. Και δεν χτυπησε καθολου απλα "εφυγε" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

καλά κ εγώ έχω δει wannabe zyzz 15χρονα με ίδιο μαλλί και 20 κιλά κάτω απ το ύψος τους να λένε come at me brah και άλλες τέτοιες ατάκες και να κάνουν σαν χιμπατζήδες , παντού υπάρχουν περίεργοι 
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωω θυμαμαι παλιοτερα στο γυμναστηριο που ειμαι τωρα, ενας ποζερος εβαλε το διαδρομο στο 14 και εφυγε με τα μουτρα και ανοιξε τρυπα στη γυψοσανιδα πισω του με τα ποδια.Περασε στο διπλα μαγαζι.

 

αχχααχαχαχχχααχ

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο γυμναστηριο που ειχα γραφτει παλια ητανε κατι 15χρονα αδυνατα, που εκαναν γυμναστικη με φανελες και...καπελα φορεμενα στραβα. Ηθελα να τα χαστουκισω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γουστάρω τρελά , όσο κρατάει γυναικείο πρόσωπο η γκόμενα δε με νοιάζει κ ας έχει μεγαλύτερα δικέφαλα απο εμένα  :-D χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γουστάρω τρελά , όσο κρατάει γυναικείο πρόσωπο η γκόμενα δε με νοιάζει κ ας έχει μεγαλύτερα δικέφαλα απο εμένα  :-D χαχα

1.,2 και 7 μεσα στη καυλα απο προσωπο! ειδικα το 1 εκει που τρεχει

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα κατι ηλεκτρολυτες για το σκυλακι, ειναι της almora, απευθύνεται σε βρεφη, μωρα.

 

Διαβασα τα θρεπτικα στοιχεια που χει. Σε ολα αυτα, εχει ασπαρταμη, αυτο δεν εχει απογορευτει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοντράρισμα στους αντιφιτνεσάδες ΤΩΡΑ!!

 

Σκορδοπιπερο-αλατισμένα μανιτάρια και κρεμμύδι στο τεφαλ με 2 σταγόνες λαδι,σβησμενα με κρασί. Σβήνοντας το ματι έριξα ντομάτες ψιλοκομμένες, γαλοπούλα ψητή και βρασμένα μακαρόνια ολικής.

Το άφησα να κρυώσει λίγο και το πέταξα πάνω σε σπανάκι, ανακατευτηκε ελαφρώς και απο πάνω έριξα κατικι και τριμμένο τυρί αρλα ΚΑΙ καρύδια.

Σε γεύση ηταν κατι μεταξύ καρμποναρας και κλαμπ σαντουιτς και με το σπανάκι έγινε τουμπανο σε μεγεθος (δεν φαίνεται καλά στην φωτο)

Κατά τα άλλα, φοβερά ελαφρύ σε λιπαρά, πρωτεΐνη φουλ, λίγος και καλός υδατάνθρακας. Το έφαγα για βραδινό χωρίς καμία τυψη!

post-117701-0-07935400-1454969092_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφος με ελαφριά πλατυποδία ξεκίνησε γυμναστήριο. Μετά τις πρώτες προπονήσεις έχει έντονους πόνους στα πέλματα.

Ξέρω ότι στα intersport έχει μηχάνημα που σκανάρει τα πέλματα και σου προτείνουν παπούτσι.

Κάπου είχε γράψει εδώ κάποιος για ένα πιο εξειδικευμένο κατάστημα στην Λ.Βουλιαγμένης .Θυμάται κανείς ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοντράρισμα στους αντιφιτνεσάδες ΤΩΡΑ!!

 

Σκορδοπιπερο-αλατισμένα μανιτάρια και κρεμμύδι στο τεφαλ με 2 σταγόνες λαδι,σβησμενα με κρασί. Σβήνοντας το ματι έριξα ντομάτες ψιλοκομμένες, γαλοπούλα ψητή και βρασμένα μακαρόνια ολικής.

Το άφησα να κρυώσει λίγο και το πέταξα πάνω σε σπανάκι, ανακατευτηκε ελαφρώς και απο πάνω έριξα κατικι και τριμμένο τυρί αρλα ΚΑΙ καρύδια.

Σε γεύση ηταν κατι μεταξύ καρμποναρας και κλαμπ σαντουιτς και με το σπανάκι έγινε τουμπανο σε μεγεθος (δεν φαίνεται καλά στην φωτο)

Κατά τα άλλα, φοβερά ελαφρύ σε λιπαρά, πρωτεΐνη φουλ, λίγος και καλός υδατάνθρακας. Το έφαγα για βραδινό χωρίς καμία τυψη!

Αγ. Δημητρίου μένεις, έρχομαι για να μου κάνεις το τραπέζι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφος με ελαφριά πλατυποδία ξεκίνησε γυμναστήριο. Μετά τις πρώτες προπονήσεις έχει έντονους πόνους στα πέλματα.

Ξέρω ότι στα intersport έχει μηχάνημα που σκανάρει τα πέλματα και σου προτείνουν παπούτσι.

Κάπου είχε γράψει εδώ κάποιος για ένα πιο εξειδικευμένο κατάστημα στην Λ.Βουλιαγμένης .Θυμάται κανείς ? 

Να μην κανει αεροβιο.Problem solved :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...