Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ήθελα να κάνω supplement review πριν έρθουν τα σουβλάκια. Ε δε μπορούμε να τα έχουμε όλα, ήταν και γρήγορο το ντελίβερυ. Ποτάκι το βράδυ στο galaxy hilton. Έχει πάει κανείς? Λεφτά εντυπώσεις?

 

(δεν είναι γαμάτο να μη σε νοιάζει τι τρως?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που ψωνισα πρωτεινη που ειχε δωρο ενα σεικερ απο το εν λογο μαγαζι, για να εχω δωρεαν μεταφορικα επελεξα ακομα ενα σεικερ.. Οταν μου ηρθε το ποσο ηταν αυτο που ελεγε στο καλαθι, δωρεαν μεταφορικα αλλα μεσα ειχε ενα σεικερ.. Μπορει να εγινε λαθος...

 

Αλλα δεν ασχοληθηκα για ενα σεικερ

 

Σημερα προπονηση σε κανενα μισαωρο.. Προγραμμα Α..

 

Σιγα σιγα να ανεβαινουν τα κιλα δουμε που βρισκομαστε...

 

Εγω ειμαι 1.76 και ζυγιζω 76+ κιλα.. Πρεπει να χασω 5 κιλα ή τελος παντων να τα σφιξω...

 

Αυριο θα κανω την αεροβια που δεν εκανα χτες..

 

Σημερα στην δουλεια. Ενιωσα σαν να ειμαι αερας μονο..

 

Ηταν μια παλετα με καμια 40 τσουβαλια των 40 κιλων και επρεπε απο κει να τα βαλω μαζι με εναν ακομα σε μια ταινια μεταφορας.. Ο καθενας εβαζε απο ενα τσουβαλη εναλλαξ.

 

Ε αυτος ειναι 1.5 κεφαλι πιο ψιλος απο μενα και καμια 130 κιλα.. Επαιρνε τα τσουβαλια και τα τοποθετουσε ανετα..

 

Εγω σχεδον απο το πρωτο ημουν στην τσιτα και τα σηκωνα με το στανιο.. Τι σκατα παιχτηκε λεω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει , ρε όσο πιο βαρύς είναι κάποιος τόσο πιο δυνατός είναι ή μπορεί να γίνει. Αναμενόμενο. 40άρι αλτήρα τον κουβαλάω και εγώ άνετα με το ένα χέρι. (και καλά) . Αλλά εντάξει , κουβαλιέται με το ένα. Με τα 2, αέρας. Για αυτό προπονείσαι τώρα, αν και η δουλειά σου είναι μια χαρά συμπληρωματική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αν είχατε τα οιστρογόνα μας θα ξέρατε τι πάει να πει γαστρονομικό όργιο. Ερασιτέχνες.



Ήθελα να κάνω supplement review πριν έρθουν τα σουβλάκια. Ε δε μπορούμε να τα έχουμε όλα, ήταν και γρήγορο το ντελίβερυ. Ποτάκι το βράδυ στο galaxy hilton. Έχει πάει κανείς? Λεφτά εντυπώσεις?

 

(δεν είναι γαμάτο να μη σε νοιάζει τι τρως?)

 

Πήχτρα τελευταία φορά που είχα πάει, ακριβό λόγω θέας (την οποία δεν απόλαυσα λόγω κόσμου) αλλά κατατά τίποτε το ιδιαίτερο not my cup of tea. Or gin tonic for that matter.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να κάνω supplement review πριν έρθουν τα σουβλάκια. Ε δε μπορούμε να τα έχουμε όλα, ήταν και γρήγορο το ντελίβερυ. Ποτάκι το βράδυ στο galaxy hilton. Έχει πάει κανείς? Λεφτά εντυπώσεις?

 

(δεν είναι γαμάτο να μη σε νοιάζει τι τρως?)

10-15  το coctail , αυστηρα μονο με γκομενα παλια ειχε πανικο πιο ζωντανα, τωρα ειναι αποκλειστικα  ζευγαροκατασταση ,παρκινγκ λογικα  θα βρεις  στα περιξ  η' αν το αφησεις  στου Ηilton 12euro  η 1¨30 ωρα.Παρε  και κλεισε τραπεζι παιζει και να μην βρεις , η θεα απο τις καλυτερες στην Αθηνα με διαφορα .

 

Υ.Γ αν πιασει βροχη μην ξεκινησεις καν και ψοφα για το θεμα φαγητο που ειπες πιο πανω:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει , ρε όσο πιο βαρύς είναι κάποιος τόσο πιο δυνατός είναι ή μπορεί να γίνει. Αναμενόμενο. 40άρι αλτήρα τον κουβαλάω και εγώ άνετα με το ένα χέρι. (και καλά) . Αλλά εντάξει , κουβαλιέται με το ένα. Με τα 2, αέρας. Για αυτό προπονείσαι τώρα, αν και η δουλειά σου είναι μια χαρά συμπληρωματική.

Αλτηρα και γω μπορω να κουβαλησω αν οχι 40 καμια 30 ναι..

 

Τωρα το τσουβαλη που θα ειναι τσιτωμενο και οταν το πιασεις το βαρος παει οπου να ναι δεν ειναι το ιδιο..

 

Ναι το βλεπω σαν τεστακια, τι μπορω να κανω..

 

Ενα αλλο που γελουσε μεχρι και ο υπευθυνος της δουλειας..

 

Ηταν ενας παλιος εργατης που βιδωναμε μαζι κατι.. Ε δεν καθοτανε και πηραμε ενα σφιχτιρα για να το φερουμε.. Αυτον τον εσφιξα εγω. Καναμε την δουλεια μας. Μετα πηγε να τον ξεσφιξει και δεν μπορουσε.. Μας επιασαν τα γελια.. Του κεω αστο ρε να το ξεβιδωσω.. Σκυλιασε ο καημενος και το ξεβιδωσε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα , δε χτυπάω τα άπειρα και γενικά κρατάω ένα επίπεδο. Αλλά δε λέω όχι αν κάτι νόστιμο πέσει μπροστά μου. Το πρόβλημα με τη διατροφή δεν είναι για μένα οι μέρες στο σπίτι , αλλά έξω από αυτό. Δε μπορώ να πάρω απλά μια μπύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...