Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, 

 

μετά από 3 ώρες και 40 λεπτά και αρκετή ανηφόρα (40χλμ ανηφόρα, 35 ίσιο, 15 κατηφόρα), έκαψα σύμφωνα με τον παλμογράφο (της garmin) 3600 θερμίδες. 

Επίσης, θέλω να πεθάνω και δεν νιώθω τον κώλο μου από τη σέλα. Θα το ξαναεπιχειρήσω αλλά σε λίγες μέρες. 

 

Γιατρέ, έπεσα και πήρα 10 κάμψεις μόλις το διάβασα. Προσκυνώ αντοχή!!

 

Άσχετο, η Δημητρούλα δίνει ρεσιτάλ στο τόπικ με τα ανέκδοτα. Δεν ξέρω που τα βρίσκει η νεαρά αλλά είναι απολαυστική!! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Γιατρέ, έπεσα και πήρα 10 κάμψεις μόλις το διάβασα. Προσκυνώ αντοχή!!

 

10??Ο ανθρωπος κοντευει να γινει Iron Man κ συ θα παρεις 10?50 οπως στον στρατο!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, 

 

μετά από 3 ώρες και 40 λεπτά και αρκετή ανηφόρα (40χλμ ανηφόρα, 35 ίσιο, 15 κατηφόρα), έκαψα σύμφωνα με τον παλμογράφο (της garmin) 3600 θερμίδες. 

Επίσης, θέλω να πεθάνω και δεν νιώθω τον κώλο μου από τη σέλα. Θα το ξαναεπιχειρήσω αλλά σε λίγες μέρες. 

3 ώρες και 40 λεπτά ; πρέπει να σε έβλεπαν οι γκόμενενες και να ντρεπόντουσαν για πάρτι τους που κάνουν ενα τεταρτάκι περπάτημα...:P

 δεν μπορείς να κάνεις 4 φορές απο 45-60 λεπτά ίσιο; γιατι ανηφορίζεις και κατηφορίζεις; κάνε τρέξιμο στην ευθεία . Λίπος θέλεις να χάσεις απο τι θυμάμαι.

Kουράζεις υπερβολικά τον εαυτό σου χωρίς λόγο. Στο τέλος θα πάθεις κανένα τραυματισμό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>σου έσβησα τα τηγανιτά και τα μίκρυνα σε μέγεθος ...</p>

 

Συγνώμη δεν το ειδα. Οπότε τα τηγανητά κάνουν καλύτερη δουλειά ;

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη δεν το ειδα. Οπότε τα τηγανητά κάνουν καλύτερη δουλειά ;

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Εννοείται όταν λες τηγανιτά εννοείς χωρίς λάδι ε? Αν είναι χωρίς λάδι τότε δεν έχει σημασία βραστό ή τηγανιτό. Όπως σου αρέσει...εγώ έχω καταλήξει στα τηγανιτά πλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Λοιπόν, 

 

μετά από 3 ώρες και 40 λεπτά και αρκετή ανηφόρα (40χλμ ανηφόρα, 35 ίσιο, 15 κατηφόρα), έκαψα σύμφωνα με τον παλμογράφο (της garmin) 3600 θερμίδες. 

Επίσης, θέλω να πεθάνω και δεν νιώθω τον κώλο μου από τη σέλα. Θα το ξαναεπιχειρήσω αλλά σε λίγες μέρες. 

3 ώρες και 40 λεπτά ; πρέπει να σε έβλεπαν οι γκόμενενες και να ντρεπόντουσαν για πάρτι τους που κάνουν ενα τεταρτάκι περπάτημα...:P

 δεν μπορείς να κάνεις 4 φορές απο 45-60 λεπτά ίσιο; γιατι ανηφορίζεις και κατηφορίζεις; κάνε τρέξιμο στην ευθεία . Λίπος θέλεις να χάσεις απο τι θυμάμαι.

Kουράζεις υπερβολικά τον εαυτό σου χωρίς λόγο. Στο τέλος θα πάθεις κανένα τραυματισμό..

Ποδήλατο βρε. Δεν θέλω να χάσω λίπος. Θέλω να έχω καλή φυσική κατάσταση. Θα ήθελα μέχρι τα 35 μου να πάρω μέρος σε ironman.Κοιμήθηκα ως τώρα και συνήλθα. Ότι κατακράτηση υγρών είχα πάντως εξαφανίστηκε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται όταν λες τηγανιτά εννοείς χωρίς λάδι ε? Αν είναι χωρίς λάδι τότε δεν έχει σημασία βραστό ή τηγανιτό. Όπως σου αρέσει...εγώ έχω καταλήξει στα τηγανιτά πλέον.

 

Πώς γίνεται αυτό αφεντικό; Τηγανητά χωρίς λάδι; Εννοείς ποσέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς γίνεται αυτό αφεντικό; Τηγανητά χωρίς λάδι; Εννοείς ποσέ;

Δεν ξέρω τι είναι το ποσέ...

 

Απλά ρίχνεις τα αυγά μέσα στο αντικολλητικό και γίνονται ομελέτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βαζω λάδι πάντως. ..κακο παιδιά ;

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Κορεσμενα vs ακορεστα λιπαρά.

Use the force Luke!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγω βαζω λάδι πάντως. ..κακο παιδιά ;

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Κορεσμενα vs ακορεστα λιπαρά.

Use the force Luke!

Με απλα ελληνικά αν γίνεται φίλος ;Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με απλα ελληνικά αν γίνεται φίλος ;Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Από την στιγμή που τηγανίζεται το λάδι αλλάζει η σύστασή του και τα λιπαρά του γίνονται κορεσμένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Με απλα ελληνικά αν γίνεται φίλος ;Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Από την στιγμή που τηγανίζεται το λάδι αλλάζει η σύστασή του και τα λιπαρά του γίνονται κορεσμένα...
Αρα να τα κάνω βραστά.Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...