Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καλημέρα. Μιας και αναφέρθηκε το θεμα της κρεατινης, , κάποια πρόταση για αγορά ;

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πάρε την μονουδρική της reflex. 12 ευρουλάκια, μια κουταλιά τσαγιού την ημέρα γεμάτη.

 

http://www.musclebody.gr/kreatines/118-reflex-monohydrate-creatine-250gr.html

Επεξ/σία από Dakonblackblade
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>πάρε την μονουδρική της reflex. 12 ευρουλάκια, μια κουταλιά τσαγιού την ημέρα γεμάτη.</p>

<p> </p>

<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.musclebody.gr/kreatines/118-reflex-monohydrate-creatine-250gr.html'>http://www.musclebody.gr/kreatines/118-reflex-monohydrate-creatine-250gr.html</a></p>

Ευχαριστώ πολύ.

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες :

 

Barbell Deadlift :12x50,10x80,8x110,6x140 

 

Barbell bent over row:10x50,8x70,8x90,6x100

 

(στην τελευταια εκλασα   και εκανα 4χ   δεν πειραζει την επομενη φορα :P)

 

 Aπο καυσιμο ολη μερα:

πρωι πρωτεινη ,μεσημερι 2 μοσχαρισες  περιπου 1κg  στα καρβουνα και 2 καλαμποκια και 2 φετες ψωμι ,gym πρωτεινη απογευμα 1 χοιρινη  βραδυ εφαγα εξω οποτε κοτοπουλο σχαρας μονοδρομος ,πριν τον υπνο πρωτεινη.

Περιπου ετσι θα μας παει ο χειμωνας για την Κυριακη με μικρες εξαιρεσεις...

 

 

Απο apps για ios το jetfit ειναι πολυ καλο  με  κινουμενες  εικονες και απειρες ασκησεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ, μια στάνη το μήνα τρως, κόψε λίγο :)

 

Αφεντικό, το σκουοτ το γυρνάω σε 3*5, με εξαντλεί και δεν μπορώ να βγάλω την υπόλοιπη προπόνηση, πόσο μάλλον ότι έχω μια ολόκληρη και τρελά απαιτητική μέρα μπροστά μου. Είπαμε να γυμναζόμαστε, αλλά όχι να ψοφάμε. Έχουμε και ζωή!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το γυρίσεις.Αλλά Γιάννη το πρόβλημα κρύβεται αλλού και όχι στην άσκηση. Προσωπικά πιστεύω ότι λιμοκτονείς. Μιλάμε για 30-40 κιλά squat (και δε νομίζω να είναι 20άρα η μπάρα σου). Τίποτα δλδ. 

 

Επίσης κάνεις προπόνηση νηστικός?

 

 


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ με μία πρωτεΐνη είσαι καλυμμένος...άντε να πας σε isolate για λίγα παραπάνω bcaa's.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκουωτ 5χ10 με 34 κιλα + την μπαρα (ποσο ζυγιζει αραγε ; εχουμε 2 μια μικρη και σχετικα ελαφρια και μια πιο βαρια) ειναι καλα απο αποψη κιλων ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ με μία πρωτεΐνη είσαι καλυμμένος...άντε να πας σε isolate για λίγα παραπάνω bcaa's.

Βασικά

Το σώμα μου ειναι, κάπως, κουρασμένο και πρέπει να βρω κατι να το φέρω στα ίσια του (χωρίς να κάθομαι)...

 

Γενικά, είμαι στο ψάξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να κανω μια ερωτηση ακομα ρε παιδια:-P Η πρωτεινη που λαμβανουμε απο τις τροφες αν δεν κανουμε βαρη ή ασκησεις σωματικου βαρους δεν μετατρεπονται σε μυικη μαζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκουωτ 5χ10 με 34 κιλα + την μπαρα (ποσο ζυγιζει αραγε ; εχουμε 2 μια μικρη και σχετικα ελαφρια και μια πιο βαρια) ειναι καλα απο αποψη κιλων ;

Συνήθως 10 η μικρή και 15 η μεγάλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...