Προς το περιεχόμενο

τσιπαρισμα PS2


sakis123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τοτε πρεπει να ειναι πολυ καλο και να συμφερει απολυτα.;)Λογικα θα μπορει να παιζει και τα αντιγραφα του ps1 η μηπως οχι;Αν ναι θα μου ειναι πολυ χρησιμο γιατι εχω πολλα αντιγραφα παιχνιδιων του 1 και με αυτον τον τροπο δεν θα χρειαζομαι πια το ps1 αλλα μονο το 2!:-D Και αφου παιζει και αμερικανικα και αντιγραφα του 2 θα ειναι τελειο.:P.Σιγουρα δεν θελει τιποτα αλλο περα απο αυτο που θα περαστει στην καρτα ε;Δηλαδη απλα θα βαζω το παιχνιδι σαν να ηταν αυθεντικο και θα παιζω ετσι απλα;:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το τόνισα αυτό,πρέπει πριν κάψεις τα ps2 isos να τα περάσεις από ένα patch και μετά να τα κάψεις σε dvd.Δεν μπορείς να παίξεις PSX games με αυτό.

Για τελευταία φορά δεν θα χρειαστείς τίποτα άλλο,το βάζεις και νομίζει ότι είναι γνήσιο και το παίρνει.Μην ξαναρωτάς τα ίδια πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται να παιξουν τα αντιγραφα των παιχνιδιων του ps1 στο ps2;Νομιζω οτι με το swap magic δεν γινεται.Υπαρχεια αλλος τροπος;Επισης τα αυθεντικα παιχνιδια του ps1 παιζουν στο ps3;:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελει καποιο επιπλεον περιφερειακο;π.χ οπως το swap magic που ειναι για τα παιχνιδια του 2; Η διαδικασια ειναι περιπου η ιδια οπως στα swap η πιο περιπλοκη;Ειναι ασφαλης για το drive του playstation 2 η μπορει να χαλασει μετα απο λιγο καιρο;Ευχαριστω.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα δίνω όλα στο πιάτο.

Οντως!Αλλα εγω θελω να βρω ενα τροπο να παιζω τα αντιγραφα του ps1 στο 2 που εχω αρκετα και ετσι να ξεφορτωθω για παντα το ps1.:-)Δεν εχω πολλα παιχνιδια για το ps2 και οσα εχω ειναι αυθεντικα!Σκεφτομαι τον σεπτεμβριο να αγορασω και το ps3 με τα 80gb και ετσι να εχω σε καποιο χωρο το 2 και το 3 μαζι.Γι αυτον τον λογο θελω να εξαφανισω το ps1.;)Συγγνωμη παντως για την επαναληψη και ευχαριστω για τη βοηθεια.:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...