Προς το περιεχόμενο

τσιπαρισμα PS2


sakis123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ισχυει ακομα η προσφορα σου? gherudos

 

οποιος θελει μπορει να την στελνει κ σε εμενα την καρτα μνημης του κ θα πληρωνει μονο τα εξοδα αποστολης κ παραλαβης! ειμαι κεντρο Αθηνας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος θελει μπορει να την στελνει κ σε εμενα την καρτα μνημης του κ θα πληρωνει μονο τα εξοδα αποστολης κ παραλαβης! ειμαι κεντρο Αθηνας

 

επειδη ειμαι ασχετη και δε γνωριζω πως γινεται η διαδικασια αυτη πες μου τον τροπο .μενω κι εγω κεντρο αθηνας και αν θελεις μπορω να σου τη φερω προσωπικα.ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαι ασχετη και δε γνωριζω πως γινεται η διαδικασια αυτη πες μου τον τροπο .μενω κι εγω κεντρο αθηνας και αν θελεισ μπορω να σου τη φερω προσωπικα.ευχαριστω εκ των προτερων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το 60αρι εχει βγει με swap magic να παιζει τα παιχνιδια του ps2 απο σκληρο αλλα δεν το εχω προσπαθησει γιατι δεν εχω swap magic αν ψαξεις λιγο εδω μεσα ομως θα βρεις εχει γινει αναφορα σε αυτο και υπαρχει και οδηγος νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινετε να το χρησιμοποιησω κ στο PS3(60gb) για να παιζω τα αντριγραφα του ps2?

 

δεν νομιζω να γινεται γιατι θεωρητικα το PS3 δεν bootarei απο το Memory Card αλλα απο τον σκληρο δισκο οποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
δεν νομιζω να γινεται γιατι θεωρητικα το PS3 δεν bootarei απο το Memory Card αλλα απο τον σκληρο δισκο οποτε...

 

Ναι ομως εχει εικονικες Memory card.Ελεγα μηπως γινοταν κατι παρομοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ομως εχει εικονικες Memory card.Ελεγα μηπως γινοταν κατι παρομοιο

 

κ ομως δεν γινεται γιατι στο ps3 δεν υπαρχει η δυνατοτητα να bootarei το συστημα απο την καρτα μνημης εστω κ εικονικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...