Προς το περιεχόμενο

ECA +30 (ephedrine caffeine aspirin)


fagib2002

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οταν καποιος boostarei τον οργανισμο του για χ μηνες με οποιονδηποτε τροπο και ο οργανισμος αποδιδει αυτο παει να πει οτι εχει μαθει να δουλευει με αυτους τους ρυθμους/καυσεις/ενταση/φαγητο κτλ.Οταν γυρισει στις παλιες συνηθειες τοτε ειναι λογικο να παιρνει κιλα,να αισθανετε αδυναμος κτλ.

αυτος ειναι ο λογος που δεν πρεπει να χανεις κιλα γρηγορα(περα απο το κρεμασμα δερματος)

 

υ.γ. οτι απαγορευονται στο ντοπινγκ control δεν παει να πει οτι απαγορευετε η πωληση τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

υ.γ. οτι απαγορευονται στο ντοπινγκ control δεν παει να πει οτι απαγορευετε η πωληση τους!

 

Ετσι ακριβώς!

Επίσης και η καφείνη είναι απαγορευμένη ουσία για τους αθλητές αν είναι πάνω από κάποιο όριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εφεδρίνη απαγορεύεται για άλλους λόγους πέρα του doping. (και ευτυχώς)

μόνο με συνταγογράφηση για άσθμα μπορείς να την πάρεις κανονικά και αν θυμάμαι καλά έχει πλέον μια κόκκινη γραμμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ECA εχει γινει το πιο hype φαρμακο. Γιατι περι φαρμακου προκειται. Ειναι στεροειδες αναβολικο. Και το παιρνει ο καθε ασχετος-η χωρις να ξερει τι ακριβως κανει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ECA εχει γινει το πιο hype φαρμακο. Γιατι περι φαρμακου προκειται. Ειναι στεροειδες αναβολικο. Και το παιρνει ο καθε ασχετος-η χωρις να ξερει τι ακριβως κανει..

 

Εφεδρινη, καφεινη, ασπιρινη. Καμμια απο αυτες τις ουσιες δνε ειναι στεροειδες αναβολικο. Εισαι σιγουρος? Τα 2 πρωτα ειναι σιγουρα stimulants ,η ασπιρινη δνε ξερω σε τι κατηγορια κατατασσεται

 

Doping/Αναβολικα_Αρθρο στο fridge.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εφεδρίνη ειναι παράνομη , μόνο στο Αμέρικα νομίζω ειναι νόμιμη που κυκλοφορούν χύμα ολα αυτα δεν τους τα απαγορεύουν εύκολα.

 

Δεν κάνει ιδιαίτερη δουλειά , τσάμπα το damage ρε φιλαράκι .. να αρχίσεις σταθερή διατροφή , οχι τιποτα υπερβολές απλα να μην τρώς σαβούρα και να πάς σε κανα γυμναστήριο χαλαρά , οχι να χτυπιέσαι και θα διορθώσεις τα κιλά σου. Για εμένα ολα αυτά αξίζουν μόνο αν θες να φτιάξεις σοβαρό σώμα, μονο αν το φτάσεις στα ορια του και δεν φτιάχνει άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εφεδρίνη ειναι παράνομη , μόνο στο Αμέρικα νομίζω ειναι νόμιμη που κικλοφορούν χημα ολα αυτα δεν τους τα απαγορεβουν ευκολα.

 

 

 

Και ομως οι περισσοτερες απαγορευσεις ουσιων απο την αμερικη ξεκινανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ομως οι περισσοτερες απαγορευσεις ουσιων απο την αμερικη ξεκινανε

 

ναι αλλα στην Αμερικη στο θεμα ουσιων bodybuilding , αδυνατίσματος κλπ ειναι 100 φορες χαλαρώτεροι απο εμάς.

εγω απο Αμερική τα είχα πάρει οτι έχω πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτοντας δημοσια απο που μπορεις να προμηθευτεις απαγορευμενες ουσιες νομιζω οτι θα σου δωσει ban και οχι αυτο που θες.

δεν δουλευω στον ΕΟΦ για να γνωριζω αν κατι ειναι απαγορευμενο ή οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εφεδρα δεν κανει απολυτως τιποτα σε σχεση με την καθαρη υδροχλωρικη εφεδρινη.

 

Η καθαρη εφεδρινη μπορει γινει extract απο εφεδρα, αν δεν λεω μαλακιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...