Προς το περιεχόμενο

Ο κύβος του Ρούμπικ


pckokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν δυο-τρεις μέρες αγόρασα ένα κύβο του Ρούμπικ και μου έχει σπάσει τα νεύρα. Μόνο μια πλευρά μπορώ να κάνω. Τον έχει καταφέρει κανείς; Κανένα κόλπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ένας φίλος μου είχε κολλήσει με τον κύβο του Ρούμπικ. Πάλευε επί εβδομάδες να τον φτιάξει, μέχρι που γύρισε μια μέρα σπίτι και τον είδε έτοιμο. Φανταστείτε ήττα που έφαγε όταν έμαθε πως τον έφτιαξε η καθαρίστρια στο διάλειμμά της. Μπουαχαχαχα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος μου είχε κολλήσει με τον κύβο του Ρούμπικ. Πάλευε επί εβδομάδες να τον φτιάξει, μέχρι που γύρισε μια μέρα σπίτι και τον είδε έτοιμο. Φανταστείτε ήττα που έφαγε όταν έμαθε πως τον έφτιαξε η καθαρίστρια στο διάλειμμά της. Μπουαχαχαχα.

 

Χαχαχαχα!Ελεος! :lol:

Θα πάρω κ γω σύντομα γιατι έπαιξα λίγο σε ένα φιλικό σπίτι κ κόλλησα.

Τα σπάει,όταν καταφέρω κ το λύσω μόνος μου θα κάνω πάρτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω δει τα βιντεάκια αλλά δεν με βοήθησαν και πολύ. Όσο για το άλλο το μηχανηματάκι, γαμάτο είναι. Βασίκα ξέρετε τι σκέφτομαι να κάνω; Να προσλάβω καμία καθαρίστρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω δει τα βιντεάκια αλλά δεν με βοήθησαν και πολύ. Όσο για το άλλο το μηχανηματάκι, γαμάτο είναι. Βασίκα ξέρετε τι σκέφτομαι να κάνω; Να προσλάβω καμία καθαρίστρια.

 

Αόρατος είμαι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κοίταξα το post σου αλλά είναι πολύ μπερδεμένα ρε παιδί μου. Η αδερφή μου είναι 5 χρόνια μικρότερη μου και πήρε χθες κύβο για πρώτη φορά και κατάφερε 2 πλευρές και εγώ μπορώ μόνο μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα λίγο στο λινκ του konnak την μέθοδο που χρησιμοποιεί για να λύσει τον γρίφο. Αν προσπαθήσεις να τον λύσεις φτιάχνοντας μία μία τις πλευρές δεν θα τον λύσεις ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...