Προς το περιεχόμενο

Tι φταει και δεν ανοιγει ο υπολογιστης....


ALXIOA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γτ δεν το πας να στο κοιτάξουν από το e-shop??

Αν είναι μέσα στην εγγύηση θα είναι και τζάμπα..

 

AYTO ακριβως θελω να αποφυγω...να το στειλω σε αυτους...γιατι ειμαι απο επαρχια και θα κανουν κανα 1 μηνα να το φτιαξουν και 2 δεν ειναι τιποτα στην εγγυηση...πριν απο 2 μηνες συμπληρωσα 3 χρονια ...μονο το τροφοδοτικο παιζει να ειναι στην εγγυηση που ειχε 5 αν θυμαμαι καλα...

 

υπαρχει περιπτωση παιδια να εχει χαμηλη ταση το τροφοδοτικο....αλλα παραλο αυτα να λειτουργει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

αυτο ειναι ολο το θεμα τωρα...που θα βρω τροφοδοτικο...εποικηνωνισα με ε-σοπ και μου ειπαν πως αφου αναβει δεν υπαρχει τετοια περιπτωση...αν δεν αναβε η δεν λειτουργουσε το ανεμιστιρακι τοτε μονο θα υπηρχε προβλημα...

για τροφοδοτικο αρνητικως....δεν εχω...ισως κατι να κανω...ισως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξες μητρική και πάλι η οθόνη ήταν μαύρη. Και στην προηγούμενη και σε αυτήν που έβαλες, το κοινό είναι ο επεξεργαστής. Το μυαλό μου πάει στον επεξεργαστή, από τη στιγμή που και στις δύο μητρικές είχες μαύρη οθόνη. Επίσης θα δοκίμαζα να δουλέψω τη μητρική έξω από το κουτί μήπως κάνει βραχυκύκλωμα. Αυτά θα έκανα εγώ φίλε μου. Τις σκέψεις μου απλώς γράφω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai μενα εκει ακριβως παει το μυαλο μου..το θεμα ειναι αν υπαρχει τροπος να μαθω οτι ο επεξργαστης τα φτυσε....

 

Στα έγραψα πριν γιατί μου θύμησες ένα σκηνικό που είχα. Μου βγάζει το pc μαύρη οθόνη. Δοκιμάζω, άλλη κάρτα γραφικών, αλλά τίποτα. Βγάζω τις μνήμες και δοκιμάζω άλλες γιατί στο pc ποτέ δεν ξέρεις αλλά και πάλι τπτ. Βγάζω εντελώς τις μνήμες και η μητρική δε σφυράει. Λέω μέσα μου θα είναι μητρική. Έχω ακόμα μία (εγώ έχω 478 socket) μητρική, τα περνάω όλα στην άλλη μητρική αλλά και πάλι μαύρη οθόνη. Είχα ένα καλό φίλο, τον αγγάρεψα να μου δώσει το δικό του επεξεργαστή και το pc δούλευε στην πένα....Η ιστορία σου, μου θύμησε αυτό που είχα πάθει και για αυτό σου ανέφερα και την περίπτωση του επεξεργαστή. Η πλάκα είναι ότι πρώτη φορά μου καίγεται επεξεργαστής. Μέχρι τώρα μητρικές καιγόταν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...