Προς το περιεχόμενο

Πλαισιο η eshop για laptop?


imr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως από το πλαίσιο σε αγορά desktop δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένη...

 

 

Γιατι το λες αυτο ??? Τι προβλημα ειχες ???? Εγω πριν 3 μερες πηρα ενα της κορης μου (Δημητρα κι αυτη) και εχω αλλους δυο σπιτι χωρις κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

όσον αναφορά την κακομεταχείρηση των ηλεκτρονικών ειδών που προαναφέρθηκε...

 

έτυχε να δω μία ολόκληρη παρτίδα τηλεοράσεων LCD SAMSUNG (πάνω από 30") απλά στιβαγμένες μπροστά από γνωστή αλυσίδα καταστημάτων, να βράζουν μέσα στον ήλιο Αύγουστο μήνα επί τουλάχιστον 4 ώρες...

κανείς από τους υπαλλήλους δεν φιλοτιμήθηκε μα μεταφέρει το εμπόρευμα στην αποθήκη...

 

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρω οτι εαν θελεις να παρεις καποιο λαπτοπ απο το e-shop μπορεις σε περιπτωση που ειναι πχ toshiba και εαν παει κατι στραβα εχεις παρε δωσε με την αντιπροσωπεια και οχι με το καταστημα αρκει η αντιπροσωπεια να ειναι καλη.

Απο την αλλη και μενα η εμπειρια μου απο πλαισιο ειναι αριστη και συμφωνω με οσα εχουν γραψει παραπανω για το πλαισιο.

Προφανως εχουν διαφορετικες πολιτικες e-shop και πλαισιο

Στο πρωτο προφανως εχουν εντολη και πιεζονται οι υπαλληλοι να αποφευγουν αντικαταστασεις προιοντων ενω στο αλλο ισχυει το ακριβως αντιθετο

Αυτο εμενα σαν καταναλωτη με πονηρεβει και μου προκαλει υποψιες οσον αφορα την ποιοτητα των προιοντων και αποφευγω καταστηματα με την πολιτικη του e-shop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...