Προς το περιεχόμενο

Γίνεται να κανει καποιος 2 μεταπτυχιακα ταυτόχρονα ;


aldon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

από το πολύ διάβασμα βρε! :P

 

λες να παίξω??? :fear::fear::fear::fear: θα δείξει μετα το πρώτο εξάμηνο:-D

 

Μπορείς, Το θέμα είναι αν προλαβαίνεις...

 

πιστευω θα προλάβω. αν πάλι όχι, θα αφήσω το ένα απο τα δυο (στόχος είναι να τα βγάλω και τα 2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν πρόκειται για Ελλάδα και 10 μπορείς να βγάλεις (σε ΑΤΕΙ ειδικά). Τώρα μου φαίνεται λίγο δύσκολο κάποιος στις ΗΠΑ να ήταν σε 2-3 πανεπιστήμια του UCLA και να τα κατάφερνε εκτός κι αν ήταν ο μάγος του prestige. Για διδακτορικό το σκέφτηκες παράλληλα? Να κάνεις κάτι στον ελεύθερο χρόνο σου βρε παιδιί μου. Μην το σπαταλείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διδακτορικό το σκέφτηκες παράλληλα? Να κάνεις κάτι στον ελεύθερο χρόνο σου βρε παιδιί μου. Μην το σπαταλείς

 

Χαχαχα! Με εκανες και γελασα και ημουν και στις μαυρες μου! Χαχα!!! :-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διδακτορικό το σκέφτηκες παράλληλα? Να κάνεις κάτι στον ελεύθερο χρόνο σου βρε παιδιί μου. Μην το σπαταλείς

 

xaxaxaxa :-D:-D:-D να σου πω, εαν δεν κοιμάμαι μπορεί να το καταφέρω! lol!:lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις νομιμα, μπορεις παρανομα...Σιγα μην το παρει κανεις χαμπαρι. Φιλος μου ητανε για 1 χρονο σε ενα full time και σε ενα part time και ουτε γατα ουτε ζημια. Εγω επισης ημουνα για μερικους μηνες φοιτητής σε 2 σχολές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις νομιμα, μπορεις παρανομα...Σιγα μην το παρει κανεις χαμπαρι. Φιλος μου ητανε για 1 χρονο σε ενα full time και σε ενα part time και ουτε γατα ουτε ζημια. Εγω επισης ημουνα για μερικους μηνες φοιτητής σε 2 σχολές.

 

 

 

full time part time στην ελλάδα? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις νομιμα, μπορεις παρανομα...Σιγα μην το παρει κανεις χαμπαρι. Φιλος μου ητανε για 1 χρονο σε ενα full time και σε ενα part time και ουτε γατα ουτε ζημια. Εγω επισης ημουνα για μερικους μηνες φοιτητής σε 2 σχολές.

 

στο προπτυχιακό δεν μπορείς με τίποτα. αν σε πιάσουν σε διώχνουν και απο τις δυο (απαγορεύεται ρητά απο τον νόμο)

 

Όσο για τα μεταπτυχιακά δες το πρώτο ποστ της 2ης σελίδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δηλαδή γίνεται να κάνει κάποιος δύο μεταπτυχιακά ταυτόχρονα; Και εγώ Κομοτηνή τελείωσα φιλολογία και περνάω στο μεταπτυχιακό εκεί αλλά και σε ένα της Δυτικής Μακεδονίας ενδέχεται να με πάρουν. Στη γραμματεία του ΔΠΘ μου είπαν ότι δεν γίνεται 2 ταυτόχρονα όμως εγώ ξέρω ότι επιτρέπεται αν τα μεταπτυχιακά είναι διαφορετικών σχολών και δεν συμπίπτουν οι ώρες τους. Υπάρχει σχετικός νόμος όμως; Τον ξέρει κανείς; :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή γίνεται να κάνει κάποιος δύο μεταπτυχιακά ταυτόχρονα; Και εγώ Κομοτηνή τελείωσα φιλολογία και περνάω στο μεταπτυχιακό εκεί αλλά και σε ένα της Δυτικής Μακεδονίας ενδέχεται να με πάρουν. Στη γραμματεία του ΔΠΘ μου είπαν ότι δεν γίνεται 2 ταυτόχρονα όμως εγώ ξέρω ότι επιτρέπεται αν τα μεταπτυχιακά είναι διαφορετικών σχολών και δεν συμπίπτουν οι ώρες τους. Υπάρχει σχετικός νόμος όμως; Τον ξέρει κανείς; :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...