Προς το περιεχόμενο

Πως ενεργοποιώ τα "προσθετα" στον internet explorer 7;


egalps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγκατέστησα τον internet explorer 7 αλλά έχει απενεργοποιημένα τα πρόσθετα.Πήγα εργαλεία- διαχείρηση προσθέτων αλλά η επιλογή αυτή είναι απενεργοποιημένη.Τι να κάνω;

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως πρώτα να κατέβαζες μερικά πρόσθετα;

 

Φίλε μου σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Όμως το πρόβλημα δε λύθηκε.Τουλάχιστον όχι στο 100%.Μπήκα στο link που μου έδωσες και κατέβασα κάποια πρόσθετα (στη τύχη).Όταν λοιπόν τα εγκατέστησα και άνοιξα τον explorer το μήνυμα που εμφανιζόταν δε ξαναβγήκε.Παρ όλα αυτά όταν βγήκα και ξαναμπήκα το πρόβλημα ξαναεμφανίστηκε.Για παραδειγμα θα σου πω ότι ούτε βιντεάκι απ το youtube δε μπορούσα να δω.Μου έβγαζε μήνυμα¨"get the latest flash player".Απ το link που μου έδωσες κατέβασα κάτι και έφτιαξε αλλά όπως σου είπα και πιο πριν όταν βγήκα και ξαναμπήκα υπήρχε πάλι το ίδιο πρόβλημα.Τι να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπερδεύτηκες. Για να δεις τα βιντεάκια από το youtube θέλεις αυτό που σου ζητάει, "get the latest flash player".

Πρέπει να κατεβάσεις το Flash Player και μιας και θα είσαι εκεί κατέβασε και το Shockwave Player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπερδεύτηκες. Για να δεις τα βιντεάκια από το youtube θέλεις αυτό που σου ζητάει, "get the latest flash player".

Πρέπει να κατεβάσεις το Flash Player και μιας και θα είσαι εκεί κατέβασε και το Shockwave Player.

 

 

Aς πούμε εντάξει για το youtube.Aλλά με τα πρόσθετα γιατί παραμένει το πρόβλημα και παρ όλο που τα εγκαθιστώ όταν ξαναμπώ στον explorer είναι σα να μην έχω κάνει τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό πλέον δεν το ξέρω. Προτιμώ τον firefox και δεν έχω τον ie7 για να το δω.

Για σφάλμα μοιάζει. Αν μπορείς, κάνε απεγκατάσταση τον ie7 και ξανακάνε εγκατάσταση μήπως διορθωθεί.

Επίσης, μήπως δεν έχεις δικαιώματα διαχειριστή στο pc που είσαι; Μήπως είναι σε netcafe;

Σε τέτοιες περιπτώσεις δεν θα σε αφήσει να το κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...