Προς το περιεχόμενο

Κουρδιστο Πορτοκαλι


p_under

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν ξέρω γιατί με κάθεται έτσι στραβά. Ίσως επειδή καμία ταινία που έχω δει με αυτόν δεν με άρεσε. Όχι ότι είδα πολλές, αλλά όσες είδα δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γιατί με κάθεται έτσι στραβά. Ίσως επειδή καμία ταινία που έχω δει με αυτόν δεν με άρεσε. Όχι ότι είδα πολλές, αλλά όσες είδα δεν...

 

ουτε η μερα της μαρμοτας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτήν δεν την έχω δει. Με αυτόν έχω δει τις:

 

Broken Flowers

Lost in Translation

Ghost Busters

 

και ένα άλλο με κάτι υποβρύχια στο εξώφυλλο αλλά όχι όλο, ούτε με καθαρό μυαλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ηταν ποτε ηθοποιαρα και σε μλκες επαιζε αλλα θα εκπλαγεις ευχαριστα Sell

 

ωριμος και υπεροχα εκφραστικος χωρις βεβαιως τον "αερα" το εχω για πλακα αλλα το εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχάριστο-ξεκούραστη η μέρα της μαρμότας, αλλά δε θα την προτεινα για οργανωμένη προβολή φάση -τώρα θα δω ταινία.

 

Να την χαζέψεις κάνα χειμωνιάτικο μεσημεράκι με ζεστό καφέ και τέτοια, ναι.

 

 

 

 

(μπορεί και να την αδικώ, αλλά έτσι μου έχει κάτσει στο ..μυαλό, ναι,χμ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Μιας και ξανάνοιξε η κουβέντα σε αυτό το thread, ας αναφέρω ότι σε όσους άρεσε το κουρδιστό πορτοκάλι, αξίζει να ρίξουν μια ματιά και στο If... . Θυμίζει αρκετά το πορτοκάλι ως προς το θέμα του (ως ένα σημείο) αλλά και, φυσικά, λόγω κοινού πρωταγωνιστή.

 

Μιας και είναι προγενέστερη μάλιστα, δεν αποκλείεται να επηρέασε κιόλας αρκετά και τον Κιούμπρικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλου ράιτ μαν. Θα δω την μερα της μαρμοτας που φαίνεται και ενδιαφέρουσα η υπόθεση.

 

One man show από τον Μπιλ, στην καλύτερη ταινία του κόσμου(!). Καθόλου άσχημα. Ετοιμάζεσαι να μπεις στο κλαμπ...

 

Τσεκάρεις επίσης Osmosis Jones, Rushmore, The man who knew too much ενδεικτικά, γιατί οι ταινίες που ανέφερες δεν είναι αντιπροσωπευτικές Του.Οι επιλογές ρόλων που κάνει εδώ και πολλά χρόνια, είναι μάλλον ο λόγος που δεν έκανε την καριέρα που ίσως(σίγουρα) του άξιζε.

 

Ευχάριστο-ξεκούραστη η μέρα της μαρμότας, αλλά δε θα την προτεινα για οργανωμένη προβολή φάση -τώρα θα δω ταινία.

 

Να την χαζέψεις κάνα χειμωνιάτικο μεσημεράκι με ζεστό καφέ και τέτοια, ναι.

 

(μπορεί και να την αδικώ, αλλά έτσι μου έχει κάτσει στο ..μυαλό, ναι,χμ).

 

 

Μάλλον επειδή την πετυχαίνεις συνήθως κάτι Κυριακές μεσημέρι στο Μέγκα μετά τις ειδήσεις. Και φαίνεται ότι υποκύπτεις στον πειρασμό του ζάππινγκ με Φιλαράκια/μπαλίτσα, γι'αυτό και δεν έχεις πιάσει τη φάση :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν ταινίες που οι μεσημεριανές προβολές τις έχουν ξεπαστρέψει.

 

Το καλύτερο παράδειγμα είναι ο Ψαλιδοχέρης. Μια φορά την είδα μεταμεσονύχτια και έριξα ένα κλάμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...