Προς το περιεχόμενο

Format σε Laptop Turbo-X... Need Assistance!!!


miandge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβως το ιδιο προβλημα με τον φιλο miadge εχω και γω (δηλ το τουρμπο χρειαζεται φορμα) Εχω το δισκακι (νομιμα οκ), ΔΕΝ εχει partition ολα ειναι νομιμα και αγορασμενα.. Η ερωτηση εινα騴 θα βαλω το δισκακι με τα windows xp να τρεξει και θα γινει το φορμα μονο του?? Η θα πρεπει να γινουν και ορισμενεσ ενεργειες ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια βαλε το cd κανε την ανακτηση και δες αν δεν δουλευει κατι καλα

 

Μα το θέμα είναι να τα συγκεντρώσω όλα, πριν φτάσω στην δυσάρεστη θέση να δω πως κάτι δεν δουλεύει κάνοντας format... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως το ιδιο προβλημα με τον φιλο miadge εχω και γω (δηλ το τουρμπο χρειαζεται φορμα) Εχω το δισκακι (νομιμα οκ), ΔΕΝ εχει partition ολα ειναι νομιμα και αγορασμενα.. Η ερωτηση εινα騴 θα βαλω το δισκακι με τα windows xp να τρεξει και θα γινει το φορμα μονο του?? Η θα πρεπει να γινουν και ορισμενεσ ενεργειες ???

 

Απλα βαλε το δισκακι και ολα θα γινουν μονα τους δεν εχει να κανεις τπτ περιεργο

 

 

 

 

 

Μα το θέμα είναι να τα συγκεντρώσω όλα, πριν φτάσω στην δυσάρεστη θέση να δω πως κάτι δεν δουλεύει κάνοντας format... ;)

 

αν και δεν το εχω κανει ποτε μαλλον με το driver magician θα καταφερεις να συγκεντρωσεις τους drivers και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο για καθε ενδεχομενο.

 

Το πιο πιθανο εφοσον λεει cd ανακτησης να εχει και drivers μεσα, γιατι δεν περνας μια βολτα απο το πλαισιο να σου πουν ακριβως τι ισχυει για τα turbo-x?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης να πω οτι ισως να εχει κλαταρει και ο σκληρος Οποτε αν μπορειτε να μου πειτε μπορω να τον αλλαξω μονος μου?? και αν εχει πουθενα τιποτα οδηγιες.. Και μετα να κανω εκεινο το φορματ..Νομιζω οτι ζηταει τον σιριακο αριθμο αυθεντικοτητας και δεν ξερω ποτε και πως θα δηλωθει...Βοηθηστε πλιζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια εγς πηρα χθεσ ενα toshiba alla στην συσκευασια δεν ειχε καποιο cd που σημαινει οτι αν θελω να κανω format τα απαραιτητα αρχεια υπαρχουνσ το σκληρο

( οπως καταλαβαινετε ακομα δεν τον εχω ανοιξει )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια εγς πηρα χθεσ ενα toshiba alla στην συσκευασια δεν ειχε καποιο cd που σημαινει οτι αν θελω να κανω format τα απαραιτητα αρχεια υπαρχουνσ το σκληρο

( οπως καταλαβαινετε ακομα δεν τον εχω ανοιξει )

 

//off topic//

H Toshiba συνήθως δίνει (έχει εγκατεστημένο) και κάποιο πρόγραμμα για να κάνεις backup σε cd\dvd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...