Προς το περιεχόμενο

απορια psp. Τα παιχνιδια σε μορφη ΟΧΙ iso ή cso, πως τρεχουν?!?!?!?


jimmyhmhm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα παιχνιδια που κατεβαζω απο το Internet, και δεν ειναι .iso ή .cso, πως μπορς να τα παιξω??

Σημειωνω οτι ειναι σπασμενο το psp μου με τσπαρισμα μπαταριας, τρεχει ολα τα .iso και .cso κοντα ενα χρονο τωρα χωρις κανενα προβλημα.

Ευχαριστω προκαταβολικα για τυχον βοηθεια!

Ελπιζς να καταλαβατε το ερωτημα μου. Εννοω πως οπως τα .iso .cso τα βαζουμε στον φακελο ISO της memory card , με τα αλλα παιχνιδια που δεν εχουν αυτη τη μορφη, που στην καρτα μνημης τα βαζουμε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά είναι σε rar ή zip.

Απλά μια αποσυμπίεση φίλε μου όπως είπε και ο/η katsikoula. Αν είναι πολλά αρχεία rar με το ίδιο όνομα άλλα διαοφρετική επέκταση εσύ τρέχεις μόνο το ένα απο αυτά για αποσυμπίεση (διάλεξε αυτό που έχει επέκταση .rar ή .000 ή r00)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά είναι σε rar ή zip.

Απλά μια αποσυμπίεση φίλε μου όπως είπε και ο/η katsikoula. Αν είναι πολλά αρχεία rar με το ίδιο όνομα άλλα διαοφρετική επέκταση εσύ τρέχεις μόνο το ένα απο αυτά για αποσυμπίεση (διάλεξε αυτό που έχει επέκταση .rar ή .000 ή r00)

 

Πρωτα απ'ολα ενα μεγαλο ευχαριστώ για την φρηγορη σας ανταποκριση.

Δεν ειναι .rar παιδες. Ειναι δυο αρχεια, ενα αρχειο που ονομαζεται EBOOT.PBP (αρχειο ΡΒΡ) και ενα αλλο με το ονομα KEYS (αρχειο ΒΙΝ). Σημειωνω οτι το δευτερο πιανει χωρο μολις 1 kb.

Δοκιμασα να τα βαλω σε διαφορους φακελουσ στην καρτα μνημης, OTHERS, GAMES, αλλα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον θα το βαλεις στο \PSP\GAME\FOLDER.Αντι για FOLDER βαλε το ονομα του παιχνιδιου αν θες.Οταν τωρα πας στο psp στο GAMES/MEMORY STICK λογικα θα στο εμφανιζει.Παντως για οποιαδηποτε απορια σχετικα με το psp -->>http://www.pspgr.net/ Εμενα με βοηθησε πολυ,εχει τα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά είναι σε rar ή zip.

Απλά μια αποσυμπίεση φίλε μου όπως είπε και ο/η katsikoula. Αν είναι πολλά αρχεία rar με το ίδιο όνομα άλλα διαοφρετική επέκταση εσύ τρέχεις μόνο το ένα απο αυτά για αποσυμπίεση (διάλεξε αυτό που έχει επέκταση .rar ή .000 ή r00)

 

off topic: ουσιαστικα το ψευδονυμο μου ειναι katsikaki!!! απως επειδη το forum δεν το δεχοταν εβαλα το katsikoula. υποψειν ειναι o katsikoula

φιλικα,

ο katsikoula

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...