Προς το περιεχόμενο

Ξερει κανενας απο Dreambox εγκατασταση μαζι με nova?


BladeRunner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ο δεκτης που πηρες ειναι ο 500ς τοτε το πιο πιθανον ειναι μαιμου καθως εχει σταματησει να παραγεται εδω και 1,5 χρονο.....φυσικα με παραξενευει οτι πληρωσες 300 ευρω που για μαιμουδακι ειναι παρα μα παρα πολλα (συνηθως στα 100 ευρω)

παιζει ομως να ειναι 500ς/plus που κανει γυρω στα 200/250 ευρω....

αν ειναι ο πρωτος να διαλεξεις κανενα ιματζε maxvar μαι και ο δεκτης δεν εχει πολυ αποθηκευτικο χωρο.....

1 ιματζε εννοειτε,καποιο εμου.....

τωρα προσοχη πρεπει να εξακριβωσεις ποιο μοντελο εχεις γιατι το καθενα παιρνει και διαφορετικο τυπο ιματζε......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο δεκτης που πηρες ειναι ο 500ς τοτε το πιο πιθανον ειναι μαιμου καθως εχει σταματησει να παραγεται εδω και 1,5 χρονο.....φυσικα με παραξενευει οτι πληρωσες 300 ευρω που για μαιμουδακι ειναι παρα μα παρα πολλα (συνηθως στα 100 ευρω)

παιζει ομως να ειναι 500ς/plus που κανει γυρω στα 200/250 ευρω....

αν ειναι ο πρωτος να διαλεξεις κανενα ιματζε maxvar μαι και ο δεκτης δεν εχει πολυ αποθηκευτικο χωρο.....

1 ιματζε εννοειτε,καποιο εμου.....

τωρα προσοχη πρεπει να εξακριβωσεις ποιο μοντελο εχεις γιατι το καθενα παιρνει και διαφορετικο τυπο ιματζε......

 

 

to πηρα πριν εναμιση χρονο φιλε...ακομα στην αχρησια τον εχω.οποτε δνε ειναι μαιμου.δεν καταλαβαινω τιποτα...αμα ξερεις ελα να μουθ το φτιαξεις και σου δινω λεφτα φυσικα.θα σου ειμαι υποχρεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι Ελλάδα αλλά Ρόδο στον φτιάχνω τζάμπα αλλά πρέπει να μου τον στείλεις.

 

Aυριο θα δω αν βρω καποιον τεχνικο,αλλιως θα στον στειλω με κουριερ και φυσικα με ενα ποσο μεσα.Να σαι καλα.

 

Ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον.Βρηκα τελικα τεχνικο απο το msg shop,ου ειναι αντιπροσωπος της dream multimedia.

Μου ειπαν οτι πλεον δεν μπορεις να δεις κλειδωμενα καναλια.Εδω και ενα χρονο.Αληθευει?Δεν θελω να ανοιξουμε κποια παρανομη συζητηση,απλως για εκπαιδευτικους λογους,αληθευει?Ξενερωσα...και ηθελα λιγο dorcel tv αχχαχα

 

Επισης εχει μια προσφορα ενα συστημα με 4 δορυφορους,200 ευρω...καλη?να το χτυπησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...